لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 36
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 11811
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

چرا تور تايلند ؟

تايلند يكي از سرسبزترين و رويايي ترين مكان هاي گردشگري در دنيا مي باشد و تور تايلند يكي از پرطرفدارترين تور ها براي گردشگران به حساب مي آيد. بسياري از گرشگراني كه با تور تايلند به اين كشور سفر مي كنند جذب فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند مي شود زيرا تايلندي هاي اكثرا بودايي هستند و مراسم مذهبي زيادي در اين كشور برگزار مي شود.آب و هوا تايلند نيز به خاطر اينكه به خط استوا نزديك است و در نزدكي دريا قرار دارد گرم و مرطوب است و دماي ان معمولا بين 25 تا 38 درجه سانتي گراد قرار دارد ، تايلند به دليل وجود اين آب و هوا داراي خاك حاصلخيز است و بسيار براي كشاورزي مناسب مي باشد و بهترين زمان سفر به تايلند نيز ماه آبان تا ماه اسفند مي باشد و زيرا هوا كمتر گرم است و رطوبت هوا نيز كمتر مي شود .

تور تايلند به دليل وجود تور بانكوك ، تور پاتايا و تور پوكت بسيار طرفدار پيدا كرده زيرا هر يك از اين شهر ها در تور تايلند داراي خصوصيات هاي بسيار مي باشد. براي مثال شهر بانكوك پايتخت و شهري پر از جشن هاي مختلف مانند جشن آب تايلند در طول سال است.همچنين شما مي توانيد بهترين قيمت تور تايلند را در سايت مشاهده نماييد. شهر پاتايا نيز شهر شب زنده دار است و براي گردشگراني كه به دنبال خوشگذراني هستند واكينگ استريت بهترين گزينه به شمار مي آيد. شهر پوكت نيز شهري بسيار لوكس و رويايي است كه با فضاي بكر خود زوج هاي بسياري را جذب خود كرده است .

تور تايلند


از مناطق گردشگري در تور تايلند مي توان به شهر تاريخي سيام ، بازارچه شناور ، باغ استوايي و دنياي زير آب اشاره كرد. همچنين در بانكوك مراكز خريد بسياري وجود دارد كه ميتوانيد در انجا به خريد بپردازيد و رستوران ها نيز جزو جاذبه هاي گردگشري مي باشند زيرا در تايلند غذا هاي عجيب و محلي بسياري وجود دارد .

تور تايلند

چرا به تايلند سفر كنيم ؟

كشور تايلند يكي از كشورهايي بوده كه به لحاظ نقاط گردشگري بي نظير و جاذبه هاي گردشگري جذاب و متفاوتش در دنيا زبانزد عام و خاص بوده و هست و همواره و در هر فصل و هر زماني افراد بسياري از نقاط مختلف جهان اين كشور را به خصوص به جهت مسافرت هاي تفريحي در زمان تعطيلات تابستانه خود برمي گزينند و در ضمن شما گردشگران عزيز تور تايلند نيز مي توانيد در اين كشور حيواناتي را از نزديك مشاهده كنيد كه تا به حال در عمرتان نديده ايد و همچنين با آن ها عكس هاي يادگاري به ثبت برسانيد و مطمئن باشيد كه با مسافرت به اين كشور اصلا متوجه گذر زمان نخواهيد شد چرا كه قطعا وقت نخواهيد كرد كه تمام مكان هاي ديدني آن را ببينيد و قول مي دهيم كه بهترين اوقات در اين كشور بگذرانيد پس برنامه ريزي سفرتان را شروع كنيد .
در اينجا مي خواهيم به موارد مهمي در تايلند اشاره كنيم كه اين علامت سوال ذهني شما كه چرا سفر به تايلند ؟ را برطرف كند :
1 - تايلند كشوري واقع در جنوب شرقي آسياست و داراي آب و هواي كلي مرطوب و باراني بوده و شايد دما و رطوبت در ماه هاي خاصي دچار تغيير شود اما در اين سالها نشان داده شده كه به طور معمول اكثر گردشگران از قدم زدن در چنين آب و هوايي كلي لذت مي برند .
2 - قابل توجه شما گردشگران تور تايلند اينكه اين كشور جزاير فوق العاده بكر ، زيبا و متعددي از جمله پوكت ، پاتايا و سامويي وجود دارد كه مانند بهشت روي زمين است و نبايد ديدن و تفريح در آنها را از دست داد .
3 - شما در اين جزاير زيبا ، سواحل زيبا و منحصر به فردي كه در شهرهاي تايلند وجود دارد مي توانيد از تمامي امكانات تفريحي ( آبي ) و ورزشي كه براي شما توريست ها تعبيه شده است نهايت لذت و استفاده را ببريد .
4 - از جاذبه هاي گردشگري تايلند مي توان به : معابد بوداي تاريخي آن اشاره نمود كه با معماري عجيب و فوق العاده خاص بسيار مورد توجه توريست ها شده و آنها را به شدت جذب خود مي كند .
5 - مردم تايلند همچنين مردم بسيار مهربان و خوش خنده اي هستند و به گرمي به شما گردشگران تور تايلند خوشامد مي گويند و با اين مردم مهربان به زبان تايلندي صحبت كنيد چرا كه به شدت شگفت زده مي شوند و لذت مي برند چون آن ها فكر مي كنند زبان تايلندي ، سخت و غير قابل يادگيري مي باشد .
6 - در تايلند هتل هاي عالي و زيبايي رو به طبيعت بكر وجود دارد و اين كشور از آنجايي كه در كنار ساحل قرار دارد هتل هاي ساحلي فوق العاده زيبا و منحصر به فردي دارد كه تمامي اين هتل ها با امكانات و خدمات با كيفيت از شما ميزباني مي كنند .
7 - اگر به اين كشور زيبا سفر مي كنيد ، خواهيد ديد مراكز خريدهاي جالب و بسيار بزرگي در اين كشور وجود دارد كه مسئله خريد سوغاتي را براي سهل و آسان مي كند .
8 - در نهايت بازارهاي شناور روي آب را در بانكوك از دست ندهيد كه كاملا شما را شگفت زده مي كند.

فرهنگ غذايي در تايلند ، دنيايي رو به تفاوت ها

اگر چه غذاهاي تايلندي به داشتن مزه تند و شيرينشان در كل دنيا معروف هستند اما در واقع شما با خوردن غذاهايشان بين طعم هاي مختلفي از جمله : تند ، ترش ، شيرين ، شور و تلخ يك تعادل مناسبي را حس خواهيد كرد ، اين شهرت چيزي فراتر از تركيب كردن مزه ها در يك غذاي اختصاصي براي استفاده از مزه هاي متضاد دو يا سه غذاي متنوع ميباشد و به همين دليل تايلندي ها ديگران را در غذاي خود شريك كرده و غذاهاي پخته شده به سبك آشپزي خانگي خود را بيشتر در وعده هاي غذاييشان قرار مي دهند .
در ضمن يكي از ابعاد متمايز غذاي تايلندي اين مي باشد كه تقريبا در همه اين غذاها از سبزيجات تازه و ادويه جات از جمله سس ماهي مورد استفاده قرار مي گيرد ، البته استفاده از سس ماهي يكي از مشكلات گياهخواران است با اين حال با گفتن كلمه جي مي توانيد نشان دهيد كه گياهخوار هستيد تا در سفرش غذايتان طبخ نشود .
بي ترديد علت تنوع خاصي كه در غذاهاي مناطق مختلف اين كشور وجود دارد مي تواند نفوذ همسايگاني همچون چين ، لائوس ، ميانمار و مالزي مي باشد و اگرچه بعضي از رستوران هاي تايلندي در همه جاي اين سرزمين در پخت غذاهاي خاص تخصص و تبهري منحصر به فرد دارند اما جالب است بدانيد كه در هر رستوراني فهرستي بلند شامل غذاهاي تايلندي و غربي و ... مشاهده مي شود و غذاهاي تايلندي متنوعي كه در نقاط مختلف اين كشور طبخ مي شوند را در كنار غذاهاي بين المللي عرضه مي شود .
تايلند با اينكه كشور شهر كوچكي بوده ولي تنوع غذايي و متفاوت بودن منو آنها كه بسيار هم عجيب و گسترده است هر گردشگري را در تور تايلند وسوسه به تست كردن آنها مي كند و اينكه در قسمت هاي مختلف ذائقه اي كمي با هم فرق مي كند ، مثلا مردم بانكوك به غذاهاي شيرين علاقه دارند پس ببينيد مي توانيد با آنها كنار بياييد يا خير و مهم است بدانيد كه از معروفترين غذاهاي تايلند ميتوان پد تايلندي را نام برد كه در تمام رستوران ها و غذا خوري هاي تايلند يافت مي شود و شما اين امكان را داريد كه به دنيايي از مزه ها و تفاوت ها قدم برداريد .

بهترين زمان سفر به تايلند

بهترين فصل سفر با تور تايلند از نظر كم بودن گرما و باران در در اين كشور بين ماه هاي نوامبر تا فوريه و در فصل سرما و خنكي مي باشد و اينكه دماي هوا تايلند در اين فصل روزها ۲۸ درجه سانتيگراد و شب ها به ۱۲ درجه سانتيگراد مي رسد و هوا كم ترين رطوبت را دارد ، پس سعي كنيد اين ماه ها را براي سفر انتخاب نماييد و بعد از آن فصل گرما آغاز مي شود كه آوريل گرمترين ماه آن است و جشن آب در تايلند نيز به همين دليل در نيمه اين ماه برگزار مي شود .

تور بانكوك

تور مسافرتي ارمنستان


آب و هواي ارمنستان معتدل و در زمستان بسيار سرد مي باشد و در كل ميتوان كشوري سرد سير آن را خواند . آب و هواي اين كشور به غير از مناطق كوهستاني آب و هوايي بسيار معتدل و مناسب دارد كه همين مزيت ارمنستان را به كشوري توريستي تبديل كرده است.

تابستان هاي ارمنستان داراي آب و هوايي بسيار خوب است كه به ۲۵ درجه سانتيگراد مي رسد. اين دما در نواحي كوهستاني آرارات به حدود ۴۰ درجه سانتيگراد مي رسد. ارمنستان به عنوان كشوري آفتابي شناخته شده است. زمستان در ارمنستان به مراتب سرد و برفي است.

دماي هوا در زمستان حتي از دماي انجماد نيز پايين تر است. آب و هواي پاييزي در ارمنستان طولاني است و به حيات رنگارنگ گياهان شهرت دارد، در حالي كه بهار كوتاه است.

جغرافياي كشور ارمنستان


جمهوري ارمنستان با ۲۹۸۰۰۰ كيلومتر مربع مساحت، در جنوب غربي منطقه قفقاز و با كمي فاصله از سواحل جنوب شرقي درياي سياه واقع شده و همچون كمربندي بين مرزهاي ايران از يك سو و جمهوري هاي آذربايجان و گرجستان از سوي ديگر گسترده شده است.

اين كشور از جنوب با ايران، از جنوب غربي با جمهوري خود مختار نخجوان، از غرب با تركيه و از شمال با گرجستان و از شرق با جمهوري آذربايجان مرز مشترك دارد.

ارمنستان كشوري كوهستاني است كه در شمال فلات ايران، در غرب فلات ارمنستان و جنوب سلسله جبال قفقاز واقع شده است. ارتفاع ميانگين ارمنستان از سطح دريا ۱۸۰۰ متر است و تنها ۱۰ درصد سرزمين ارمنستان كمتر از ۱۰۰۰ متر ارتفاع دارند.

بلندترين قله ارمنستان آراگاتس (Aragatz) است كه در شمال غرب اين جمهوري واقع است و ۴۰۹۰ متر ارتفاع دارد. مهمترين درياچه ارمنستان درياچه سوان (Sevan)، در شرق اين كشور واقع شده است و نقش بسيار چشمگيري در اكوسيستم منطقه ايفا مي كند و چون در ارتفاع 1924 متري از سطح دريا قرار گرفته است، يكي از مرتفع ترين درياچه هاي آب شيرين بزرگ جهان است.

با توجه به كوهستاني بودن اين كشور رودهاي ارمنستان اكثرا كوتاه و داراي جريان بسيار سريع هستند.

اكثر رودهاي ارمنستان از طريق رود ارس يا رودهاي كورا يا آخوريان به درياي خزر سرازير مي شوند.

رودهاي اين كشور اگر چه مي توانند به عنوان منبع خوبي براي تامين انرژي الكتريسته و آب مصرفي كشور به كار روند، ولي به واسطه وجود آبشارها، سرعت زياد آب جاري و پهناي كم آن ها قابليت كشتيراني ندارند.

پول و اقتصاد در كشور ارمنستان 

ارمنستان داراي بخش صنعتي متنوعي است كه شامل صنايع شيميايي، فلزي، نساجي، ابزارهاي دقيق و فرآورده ها غذايي است، اما عمده صنايع ارمنستان، ساخت ماشين آلات، منسوجات و صنايع شيميايي است. همچنين صادرات اين كشور را الماس، مواد معدني، مواد غذايي و انرژي تشكيل مي دهد و در عوض ارمنستان واردكننده گاز طبيعي، نفت و دخانيات است.

فرهنگ و آداب و روسوم مردم ارمنستان


ارمنستان پيش از سال ۱۴۵۴ يك پادشاهي توانگر با فرهنگي پرمايه بود كه در برهه اي از زمان همه سرزمين هاي ميان درياي سياه و خزر را در بر مي گرفت. در سال ۳۰۱، ارمنستان نخستين كشوري بود كه مسيحيت را دين رسمي كشور برگزيد. پس از سرنگوني پادشاهي ارمنستان در سال ۴۲۸ ميلادي، اين منطقه از نو بخشي از ايران شد. ارمنستان مدت هاي زيادي جزئي از ايران بوده است و فرهنگ آن از ايران تاثير زيادي پذيرفته است. لباس مردان آن ها ما بين لباس سنتي مردان ساكن خطه شمال ايران و لباس مردان گرجي بوده است و نشان از سال هاي نفوذ فرهنگ ايراني در منطقه قفقاز دارد. لباس زنان ارمني كه تحت عنوان داراز شناخته مي شود نيز شبيه لباس هاي زنان ساير ملل ساكن در منطقه است و شامل لباس بلند و زردوزي شده و روسري به رنگ هاي شاد مي باشد.

تور ارمنستان ارزان

زبان مردم ارمنستان چيست


زبان ارمني، زبان رسمي كشور ارمنستان است. زبان ارمني، زباني كاملا هندواروپايي است. امروزه شمار ارمني زبانان جهان پيرامون هشت تا ده ميليون نفر است. جمعيت خود جمهوري ارمنستان سه و نيم ميليون است. يعني بيش از نيمي از ارمنيان، بيرون از سرزمين اجدادي خود به سر مي برند. يكي از كشورهايي كه جمعيت قابل توجهي از ارمنيان را در جهان داراست، ايران است با سيصد هزار نفر ارمني. زبان روسي نيز در اين كشور رواج دارد.

اگر قصد سفر به كشور زبيا ارمنستان را داريد، دلتابان معتبرترين آژانس مسافرتي با سال ها تجربه و سابقه فعاليت در زمينه برگزاري تورهاي تفريحي و اختصاصي تور ارمنستان ارزان و تور هوايي آن ، پذيراي شما مسافرين گرامي از تمام كشور هاي دنيا ميباشد .

سفر خاطره انگيزارمنستان ، خاطره خوش و مسافرت شادي را به همراه دوستان و خانواده خود تجربه كنيد.

از مزاياي تور ارمنستان ميتوان به قيمت مناسب تور، پشتيباني تمام وقت ليدر تور در حين انجان تور و اقامت در هتل هاي لاكچري، معرفي جاذبه هاي گردشگري توسط ليدر تور ، خدمات بيمه مسافرتي تور ،گشت شهري همراه تور ، معرفي مراكز خريد و اتوبوس سي آي پي 25 نفره تخت شو اشاره كرد.

شهرها و روستاهاي زيباي و توريستي در كشور ارمنستان

 • شهر تاريخي گوريس ( Goris) با رودخانه زيبا كه در بين كوه هاي سرسبز قرار گرفته است.
 • شهر سوان (Sevan) به داشتن صومعه سواوانك و درياچه بزرگ سوان معروف است.
 • شهر كاپان( Kapan) لذت نفس كشيدن هواي تازه در كوه ها بلند و دره هاي زيباي شهر را تجربه كنيد.
 • ديليجان ( Dilijan) معروف به سويس ارمنستان، شهري سرسبز، داراي معماري سنتي ارمني وچشمه هاي آب معدني فراوان است .
 • جرموك (Jermuk ) شهري آرام داراي آبشار زيباي جرموك
 • ادزون( Odzun ) روستاي تاريخي با آب وهواي عالي
 • زاخكادزور( Tsaghkatsor ) چشمه هاي آب گرم و پيست اسكي
 • شهر آشتاراك( Ashtarak ) با يادمان هاي تاريخي وآثار معماري ماندگار
 • ايروان ( Yerevan ) پايتخت ارمنستان با موزه هاي تاريخي و فرهنگي جذاب و رستوران هايي با غذاهاي خوشمزه

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۹:۵۱ ] [ فاطمه حسن زاده ]

آشنايي با تور مشهد

مشهد در شرق كشورمان واقع مي باشد كه در استان خراسان رضوي واقع شده است. اين شهر يكي از زيباترين و بي نظير ترين شهرهاي ايران زمين مي باشد كه در سال هاي اخير مورد توجه بسياري از توريست ها واقع شده است. تور مسافرتي مشهد از جمله پرطرفدارترين تورهاي داخلي به شمار مي آيد كه مسئولين مربوطه با ارائه بهترين و باكيفيت ترين خدمات و امكانات سعي بر جذب مسافران و توريست هاي بي شمار به سوي خود دارند. شما نيز مي توانيد با شركت و اسم نويسي در تور مشهد امكان بازديد از تمامي زيبايي هاي اين شهر را داشته باشيد. هم چنين با شركت در تور لحظه آخري مشهد مي توانيد با هزينه بسيار ارزان و پاييني به اين شهر سفر كنيد ولي در حالت كلي مي توان گفت قيمت تور مشهد بسيار مناسب و ارزان مي باشد البته عوامل بسيار زيادي در تعيين قيمت تور مشهد سهيم مي باشند از اين رو نمي توان قيمت مشخصي را براي آن معين كرد. در ادامه مقاله اطلاعات مفيدي در مورد شهر مشهد، بهترين زمان سفر به مشهد و تور مسافرتي مشهد براي علاقه مندان سفر به اين شهر ارائه خواهيم كرد.

آشنايي با شهر مشهد

مشهد يكي از زيباترين و بزرگترين شهرهاي كشورمان ايران مي باشد كه در استان خراسان رضوي قرار گرفته است با شنيدن اسم مشهد كمتر افرادي پيدا مي شود كه ياد حرم مطهر امام رضا نيفتند واقع بودن حرم مقدس اما رضا در اين شهر از علل اصلي ورود مسافران انبوه به شهر مي باشد. علاوه بر اين مورد با توجه به قدمت طولاني شهر مشهد جاذبه هاي تاريخي و قديمي بي شماري در اين شهر وجود دارد كه شما با سفر به مشهد مي توانيد از نزديك شاهد زيبايي هاي بي نظير شهر مشهد باشيد. مساحت مشهد حدود 351 كيلومتر مربع بوده و از مساحت بسيار بزرگي در اين منطقه برخوردار مي باشد. شهر مشهد از 4 بخش و 5 شهر تشكيل شده است كه شهرهاي رضويه، ملك آباد، طرقبه، شانديز و مشهد از اين جمله مي باشند. شهر مشهد از تهران حدود 934 كيلومتر است. بر اساس آمار گرفته شده در سال 1395 جمعيت شهر مشهد به سه ميليون و صد هزار نفر رسيده است و از جمله پرجمعيت ترين شهرهاي ايران محسوب مي شود؛ و 93 درصد از اين جمعيت به زبان فارسي گويش مي كنند كه با لهجه خاص مشهدي مي باشد. شهر زيباي مشهد در سال 2017 به عنوان پايتخت فرهنگ اسلامي معرفي شد.

تور مشهد

آب و هواي مشهد

شهر مشهد به دليل موقعيت جغرافيايي منحصر به فرد از شرايط اقليمي خاصي برخوردار مي باشد مي توان گفت آب و هواي سرد و خشك در اين شهر حكم مي باشد از اين رو زمستان هايي سرد و خشك و تابستان هاي گرم را مي توان در اين هر مشاهده نمود. بيشتر مواقع وزش بادها از سمت جنوب شرقي صورت مي گيرد دماي هواي مشهد در فصل سرد زمستان به منفي 15 ئ در فصل گرم تابستان به مثبت 43 درجه مي رسد. اغلب روزهاي تابستان حاكم بودن دماي بسيار بالا در سطح شهر براي مسافران و مردم شهر مشهد بسيار طاقت فرسا مي باشد. از اين رو مي توان گفت بهترين زمان سفر به اين شهر فصل بهار و پاييز مي باشد چرا كه در اين فصل دماي هوا نه بسيار سرد و نه بسيار گرم بوده و مسافران و گردشگران مي توانند با خيالي راحت و بدون اذيت شدن از شرايط اقليمي حاكم به گشت و گذار و بازديد از شهر مشهد بپردازند. قسمت بزرگي از دشت مشهد، نيشابور جز اقليم سرد و خشك مي باشد.

تور مشهد با بليط هواپيما

جاذبه هاي ديدني مشهد

از جاذبه هاي معروف و ديدني شهر مشهد مي توان به موارد زير اشاره كرد:

حرم اما رضا: اولين و مهمترين اماكن ديدني و زيارتي در شهر مشهد مي باشد. حرم مطهر در نيمه شرقي شهر واقع مي باشد.

آرامگاه فردوسي: آرامگاه فردوسي يكي ديگر از معروف ترين جاذبه هاي ديدني شهر مشهد مي باشد اين مقبره در نزديكي شهر طابران و بقعه هارونيه واقع شده است.

شانديز: اين مكان داراي طبيعت بسيار زيبا و ديدني بوده و مسافران بي شماري را به سوي خود جذب مي كند در اين مكان خدمات رفاهي مجهزي مهيا مي باشد.

رزرو تور مشهد

تور مسافرتي مشهد

تور مسافرتي مشهد از جمله پر تقاضا ترين تورهاي داخلي مي باشد با توجه به اين كه شهر مشهد از جمله شهرهاي مذهبي و تاريخي به شمار مي آيد افراد بسياري خواهان سفر و بازديد از زيبايي هاي تاريخي اين شهر هستند. شما مي توانيد با شركت در تور مشهد به اين شهر با قدمت طولاني سفر كرده و با فرهنگ غني و آداب خاص مردمان اين شهر آشنا شود. آژانس هاي مسافرتي بسياري در تمامي نقاط كشورمان در زمينه برگزاري تورهاي داخلي و خارجي فعاليت مي كنند و با توجه به ميل بسيار زياد مسافران به بازديد از شهر مشهد تورهاي متعددي به اين شهر برگزار مي كنند؛ و براي كسب رضايت مسافران و مشتريان خود سعي بر آن دارند تا لوكس ترين خدمات را در طول سفر ارائه دهند از اين رو نيز به رقابت با يكديگر مي پردازند شما مي توانيد با انتخاب يكي از آژانس هاي مسافرتي و ثبت نام در آن به اين شهر سفر نموده و بهترين و پرشور ترين سفر داخلي به اين قسمت از كشورمان را داشته باشيد. در ادامه مطلب اطلاعات در زمينه رزرو تور مشهد و مدارك مورد نياز براي ثبت نام در اين تور مسافرتي را براي شما عزيزان بازگو خواهيم كرد.

تور ارزان مشهد

رزرو تور مسافرتي مشهد

در سال هاي اخير بر تعداد مسافران و گردشگراني كه خواهان ثبت نام و شركت در تور مسافرتي مشهد هستند، افزوده شده است و امروزه شاهد شركت انبوهي از مسافران در تور مشهد مي باشيم. شما نيز همين الان مي توانيد با رزرو و شركت ر تور مشهد فرصت بازديد از اين شهر تاريخي را براي خود مهيا نماييد. قبل از رزرو و شركت در تور مسافرتي مشهد پيشنهاد مي كنيم طيف گسترده اي از اطلاعات ثبت شده در مورد تمامي آژانس هاي مسافرتي و خدمات ارائه شده در اين آژانس ها را مورد بررسي قرار دهيد و پس از انتخاب معتبرترين و باكيفيت ترين آژانس مسافرتي در شهر خود اقدام به اسم نويسي و رزرو تور مشهد نماييد. توجه داشته باشيد براي اين كه در زمان مناسب و دلخواه خود به اين شهر سفر نماييد بايستي هفته ها پيش در تور مسافرتي مشهد رزرو نماييد چرا كه در غير اين صورت با پر شدن ظرفيت شما از سفر به موقع و در زمان خواسته شده به مشهد جاي خواهيد ماند كه مطمئنا اين موضوع براي شما و خانواده تان امري ناراحت كننده خواهد بود. همچنين افرادي كه قصد شركت در تور لحظه آخري دارند بايستي لحظه به لحظه در حال چك كردن وب سايت هاي مربوطه باشند تا در اسرع وقت ثبت نام نمايند.

تور لحظه آخري مشهد

مدارك مورد نياز براي رزرو تور مسافرتي مشهد

براي رزرو و شركت در تور مسافرتي مشهد ابتدا اطلاعاتي در مورد مدارك مورد نياز به دست آورده و تمامي مدارك را مهيا نماييد و اگر به صورت حضوري قصد رزرو و اسم نويسي در اين تور مسافرتي را داريد به آژانس مسافرتي مربوطه مراجعه و تمامي مدارك الزامي را به مسئولين مربوطه جهت ثبت نام در تور مشهد تحويل دهيد و در صورتي كه تمايل داريد خودتان به صورت آنلاين اقدامات لازم را انجام دهيد بايستي تمامي مدارك را اسكن نموده و در قسمت مربوطه بارگيري كنيد. از مدارك مورد نياز مي توان به كپي و اصل كارت ملي و شناسنامه خود و تمامي افرادي كه قصد شركت دارند، سند ازدواج در صورت شركت زوجين، چند قطعه عكس اشاره نمود. توجه داشته باشيد كه مسئولين تور مسافرتي مشهد تمامي مسافران و گردشگران را بيمه مي كنند پس از اين جهت خيالتان راحت باشد. از ديگر نكاتي كه مي توان به آن اشاره نمود اين است كه در وارد كردن مشخصات بسيار دقت نماييد چرا كه كوچكترين اشتباه و عدم مغايرت مشخصات وارد شده و مشخصات شما مشكلاتي در سفرتان به وجود خواهد آورد كه اين موضوع در شروع سفرتان تا حدودي استرس دهنده خواهد بود.

قيمت تور مشهد

قيمت تور مسافرتي مشهد

قيمت تور مسافرتي مشهد در مقايسه با بيشتر تور هاي داخلي كشورمان مناسب و ارزان مي باشد و مسافران و گردشگران بدون هيچ گونه نگراني از هزينه هاي سفر به اين شهر مي توانند با خيالي راحت و آسوده در آن ثبت نام نمايند. البته توجه داشته باشيد كه قيمت تور مشهد به عوامل بسيار بستگي دارد و شما مي توانيد قيمت تور مسافرتي مشهد را با تعيين كردن موارد بسيار زياد افزايش و يا كاهش نماييد. براي مثال شما مي توانيد با ثبت نام در تورهايي كه خدمات متوسط و پاييني را ارائه مي دهند قيمت تور مشهد خود را كاهش دهيد و در صورت تمايل به برخورداري از بهترين و لوكس ترين خدمات هزينه گران تري را متقبل شويد. البته توجه داشته باشيد هر چقدر قيمت تور مشهد گران تر باشد سفرتان چند برابر لوكس تر و مدرن تر سپري خواهد شد و شما بهترين لحظات زندگي خود را در اين سفر خواهيد چشيد به همين دليل به هيچ وجه در هزينه هاي سفرتان خساست به خرج ندهيد و اين سفر را به بهترين و رويايي ترين سفر زندگي تان تبديل كنيد و در كنار دوستان و خانواده اوقات تكرار نشدني را تجربه نماييد.

عوامل موثر در قيمت تور مسافرتي مشهد

همانطور كه در بخش هاي قبلي نيز اشاره كرديم عوامل و دلايل بي شماري در تعيين قيمت تور مسافرتي مشهد سهيم مي باشند كه در اين بخش مي خواهيم به برخي از اين علل اشاره كنيم:

- امكانات و خدمات ارائه شده: ارائه خدمات و امكانات لوكس و مدرن سبب گران قيمت بودن تور مسافرتي مشهد مي شود.

-زمان برگزاري تور مسافرتي مشهد: با توجه به شلوغ و پرتردد بودن شهر مشهد در فصل تابستان قيمت تور مشهد در اين فصل بسيار گران در مقايسه با ديگر فصول خواهد بود.

-مدت زمان برگزاري تور مسافرتي مشهد: بي شك قيمت تور مسافرتي 4 شب و 5 روزه در مقايسه به تور 3 شب و 4 روزه گرانتر خواهد بود.

-اقامتگاه: رزرو هتل و اقامتگاه لوكس و 5 ستاره هزينه بسيار گراني را نيز به دنبال خواهد داشت.

-نوع كلاس پرواز: كلاس اكونومي از جمله ارزان ترين كلاس هاي پرواز مي باشد كه براي داشتن هزينه هاي ارزان و پايين مسئولين اقدام به رزرو كلاس اكونومي مي كنند البته شما مي توانيد براي برخورداري از خدمات لوكس در كلاس هاي پرواز ديگر اقدام به خريد بليط هواپيما نماييد.

مزيت تور مسافرتي مشهد

تور مسافرتي مشهد داراي مزيت و فوايد بسيار زيادي را به دنبال دارد كه از جمله اين مزيت ها مي توان به موارد زير اشاره نمود:

با شركت در تور مسافرتي مشهد ديگر نيازي به برنامه ريزي سفر نخواهيد داشت چرا كه مجريان تور مشهد تمامي موارد مورد نياز در طول سفر را تدارك خواهند ديد. با شركت در تور مسافرتي مشهد ديگر دغدغه رزرو هتل و اقامتگاه مناسب با بودجه خود را نخواهيد داشت مسئولين مربوطه قبل از شروع سفر اقدام به رزرو اقامتگاه خواهند كرد. از مهمترين مزيت هاي سفر با تور مسافرتي مشهد مي توان به قيمت مناسب آن اشاره نمود چرا كه در سفر شخصي به اين شهر بي شك هزينه هاي بسيار گراني را تقبل خواهيد كرد در صورتي كه مي توانيد با ثبت نام در تور ارزان مشهد سفر داخلي خود را تجربه نماييد. پيشنهاد مي كنيم در اولين فرصت با ثبت نام خانوادگي در تور مسافرتي مشهد از اين سفر بي نظير و جذاب بهره مند شويد بي شك در پايان سفر با لباني خندان و احساس رضايت از سفرتان در فكر سفرهاي بعدي با تور مسافرتي به اين شهر خواهيد بود.

تور لحظه آخري مشهد

براي داشتن هزينه هاي كم در سفر به شهر مشهد مي توانيد در تور لحظه آخري مشهد شركت و ثبت نام نماييد. مجريان و مسئولين برگزاري تور مشهد با هواپيما براي تكميل و پر كردن ظرفيت صندلي هاي خالي خود در روزهاي آخر با قيمت بسيار مناسب و ارزاني تور لحظه آخري مشهد را به فروش مي رسانند تا افرادي كه در دوراهي شركت در اين تور مانده اند با مشاهده قيمت ارزان و هزينه بسيار كم مشتاق شركت و ثبت نام در آن و در نتيجه تكميل ظرفيت شود. توجه داشته باشيد تور لحظه آخري مشهد هيچ تفاوتي با تور مسافرتي مشهد ندارد و در هر دو از خدمات و امكانات يكساني برخوردار خواهيد شد. برخي از مسافران و توريست ها با تصور اين كه در تور لحظه آخري مشهد از امكانات پايين برخوردار خواهند شد در آن شركت نمي كنند؛ اما كافي است تنها با يك بار شركت در اين تورهاي مسافرتي از نزديك كيفيت و يكسان بودن امكانات و خدمات ارائه شده در ان باشيد.

تور لحظه آخري مشهد

بهترين زمان رزرو تور مسافرتي مشهد

با توجه به شرايط اقليمي حاكم در شهر مشهد مي توان گفت بهترين زمان سفر به اين شهر فصل بهار و تابستان مي باشد چرا كه در اين فصل دماي هواي مشهد بسيار مناسب بوده و مسافران در گشت و گذار و بازديد از شهر مشهد اذيت نخواهند شد. اكثر تورهاي مسافرتي مشهد نيز در اين فصل برگزار مي شود البته توجه داشته باشيد به دليل شرايط اقليمي مناسب و همچنين روزهاي تعطيلي بسيار در اين فصول افراد بسياري خواهان سفر به اين شهر مي باشند كه به وضوح شاهد افزايش هزينه هاي سفر در اين دو فصل مي باشيم. اگر تمايل داريد با هزينه هاي بسيار ارزان و پاييني به شهر زيباي مشهد سفر كنيد پيشنهاد مي كنيم در فصل پاييز در تورهاي مسافرتي مشهد شركت نماييد در اين فصل ورود مسافران به شهر مشهد به صورت قابل توجهي افت مي كند و در نتيجه هزينه و قيمت هتل ها و رستوران ها كاهش پيدا مي كند حتي مي توان گفت قيمت اجناس و پوشاك نيز كاهش مي يابد در اين فصل سفر به شهر مشهد مي توانيد مقرون به صرفه باشد.

هتل هاي مشهد

در سطح شهر مشهد هتل ها و اقامتگاه هاي بي شماري بنا و ساخته شده است كه هر كدام از امكانات و خدمات متنوعي برخوردار مي باشند شما در سفر به اين شهر مي توانيد با هزينه هاي مناسب در بهترين هتل هاي شهر مشهد اقامت داشته باشيد از معروف ترين هتل هاي اين شهر مي توان به موارد زير اشاره نمود:

هتل مجلل درويشي: هتل 5 ستاره درويشي از لوكس ترين هتل هاي مشهد مي باشد اين هتل با داشتن معماري و طراحي بي نظير و لوكس در وهله اول نظر هر فردي را به سوي خود جذب مي كند.

هتل خانه سبز: اين هتل سه ستاره با داشتن موقعيت جغرافيايي مناسب و دسترسي آسان به نقاط مختلف شهر مشهد مورد پسند و انتخاب افراد بيشماري قرار مي گيرد.

رستوران هاي مشهد

شما در سفر با تور مشهد به اين شهر تاريخي مي توانيد در بهترين و لوكس ترين رستوران هاي شهر مشهد لذيذترين غذاهاي اين منطقه را ميل نماييد:

رستوران پسران كريم: اين رستوران داراي شعبه هاي متعددي در نقاط مختلف مشهد مي باشد و از سال 1359 در حال خدمت رساني مي باشد اين رستوران قديمي از بهترين رستوران هاي مشهد است.

رستوران رضايي: رستوران رضايي از ديگر رستوران هاي معروف مشهد است كه با داشتن بهترين سرآشپزهاي شهر مشهد لذيذ ترين غذاي ايراني و مشهدي را ارائه مي دهد اين رستوران نيز داراي شعبه هاي بسياري مي باشد.

رستوران هاي مشهد

حمل و نقل مشهد

براي داشتن پروازي ارزان به شهر مشهد ميتوانيد از بليط هواپيما چارتر مشهد براي سفر به اينه شهر زيارتي استفاده كنيد.

براي مقرون به صرفه بودن رد هزينه هاي حمل و نقل و جابجايي در شهر مشهد پيشنهاد مي كنيم از اتوبوس هاي محلي و يا ون استفاده نماييد چرا كه هزينه تاكسي ها در اين شهر تا حدودي گران مي باشد. در همان لحظه ورود به شهر با خريد بليط هاي چند سفره اتوبوس مي توانيد به راحتي از تمامي نقاط شهر مشهد ديدن نماييد. اميدواريم با سفر به اين شهر زيبا لحظات خوبي را سپري كنيد.

يكي ديگر از تور هاي داخلي پر طرفداري كه توسط آژانس ما برگزار مي شود تور مسافرتي كيش است


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۸:۱۷ ] [ فاطمه حسن زاده ]

رزرو هتل

كساني كه مي خواهند سفري مطمئن و آسوده داشته باشند، طبيعتاً پيش از سفر فكري براي اقامت شان مي كنند. امروزه رزرو اينترنتي هتل، يكي از مرسوم ترين، امن ترين و ساده ترين شيوه هاست كه از طريق آن مي توانيد هتل مناسب تان را رزرو كنيد. جاباما بهترين سايت رزرو هتل در كشور است؛ اما دليل مان براي اين ادعا چيست؟ در جاباما اطلاعات مفصلي درباره ي هتل هاي ايران و كشورهاي خارجي وجود دارد كه با مطالعه ي اين اطلاعات، كاربر انتخاب راحت تر و آگاهانه تري خواهد داشت. مشاهده ي عكس ها و نقشه ي محل واقع شدن هتل هم، عوامل ديگري هستند كه دانسته هاي كاربر را براي انتخاب و رزرو هتل افزايش مي دهند.

بهترين هتل ها براي اقامت در تور هاي خارجي

همه افراد سزاوار زندگي خوبي هستند. خاويار، شام مفصل و داشتن خدمات اتاق مناسب حق همه افراد است. زماني كه صحبت از خدمات اتاق به ميان مي آيد، معمولاً اين هتل ها هستند كه خودنمايي مي كنند. ما در اين مقاله فهرستي از هتل هاي زنجيره اي بزرگ در سراسر جهان را آماده كرده ايم كه اقامت در اين هتل ها مي تواند تجربه خوب، راحت، مجلل و فراموش نشدني را در اختيار شما قرار دهد.
هتل هاي لوكس و گران قيمت، به خاطر فراهم آوردن راحتي و توجه به خواسته هاي مشتريان خود مشهور شده اند. اين امكانات از جمله خدمات متنوعي است كه به راحتي در هتل هاي كوچك و مسافرخانه ها يافت نمي شود. امكاناتي همچون خودروهاي رولز رويس با راننده شخصي، استخرهاي مجلل، پيشخدمت شخصي، مراكز تناسب اندام ۲۴ ساعته و واي فاي رايگان، تنها در يك هتل مجلل پيدا مي شود. اين هتل ها نه تنها چنين امكاناتي را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند بلكه به بهترين بودن در شغل خود هميشه مي بالند.
با توجه به تنوع آب و هوايي كره زمين و وجود سفر و گردشگري جهاني در تمامي اوقات سال، اقامتگاه هاي مجلل نيز هميشه مشتريان خاص خود را دارند. هنوز هم اقامتگاه هاي اندكي وجود دارند كه مي توانند تجربه و حس در منزل بودن را براي مشتريان خود فراهم كنند. در زير فهرستي از هتل هاي مجلل و بسيار زيبا را مي بينيد كه در دنيا بهترين هستند.

اقامتگاه آمان شهر پوكت

اقامتگاه آمان توسط آدريان زكا (Adrian Zecha) در سال ۱۹۸۸ تأسيس شد و يكي از اولين هتل هايي بود كه توانست مفهوم بوتيك هتل را به جهانيان معرفي كند. آدريان زكا اولين هتل و اقامتگاه خود را در شهر پوكت (Phuket شهري در تايلند) با ۵۰۰ اتاق و ۴۰ ويلا ايجاد كرد. هم اكنون، اين هتل در بيشتر از ۲۰ كشور شعبه دارد و ويلاهاي عالي، خانه هاي ييلاقي با استخر خصوصي و مناطق راحت در فضاي باز را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد.
از برجسته ترين ويژگي هتل آمان اين است كه در آن هيچ خدمات اتاقي يا حتي پذيرش نيز وجود ندارد اما ۴ كارمند هستند كه براي هر كدام از ميهمانان به عنوان پيشخدمت اختصاصي كار مي كنند. اسم آمان در زبان سانسكريت به خوبي تجربه نابي را كه مشتريان در اين هتل خواهند داشت، توصيف مي كند. آرامش و صلح (معني لغت آمان در زبان سانسكريت) تنها چيزي است كه از اين هتل در ياد مشتريان خواهد ماند.

در هنگام سفر به تايلند با تور تايلند به شما توصيه مي كنيم حتما يك شب با رزروآنلاين هتل در اين مكان اقامت كنيد.

بهترين هتل تايلند

هتل بانيان تري شهر پوكت

هتل بانيان تري كار خود را در پوكت و ديگر شهرهاي تايلند آغاز كرد و زاييده افكار هو كوان پينگ (Ho Kwon Ping) و همسرش كلر چيانگ (Claire Chiang) بود. از زمان آغاز كار اين هتل خارجي در سال ۱۹۹۴ تا به الان، هتل بانيان تري توانسته به ۳۶ اقامتگاه در كل كشور برسد. اين هتل در آينده ۲ شعبه خود را در چين و يك هتل ديگر در مراكش افتتاح خواهد كرد. هتل مذكور در كنار شعب متفاوتي كه در كشور تايلند دارد در مجموع داراي ۲۸ شعبه در سراسر جهان هم هست. هتل بانيان تري به خاطر خدمات هتل هايش تا به حال بيشتر از ۷۰۰ جايزه به دست آورده است. اين هتل به خاطر داشتن ويلاهاي گرمسيري و چشمه هاي معدني در باغ استوايي توانسته مشتريان ثابتي را به دست آورد.

هتل ها و اقامتگاه هاي فيرمونت شهر سان فرانسيسكو

اگرچه اولين هتل با نام فيرمونت در سان فرانسيسكو ايجاد شد، اما اين هتل، هتلي زنجيره اي است كه كار خود را در كانادا و از سال ۱۹۶۰ آغاز كرده است. اين هتل تقريباً در ۱۹ كشور مختلف شعبه دارد كه مهم ترين و برجسته ترين آن ها هتل ونكوور در ونكوور (Hotel Vancouver in Vancouver)، هتل شاتو فرانتناك در استان كبك كانادا (Chteau Frontenac in Québec)، هتل رويال يورك در تورنتو كانادا (The Royal York in Toronto) و امپرس در ويكتوريا (The Empress in Victoria) است.

هتل در سان فرانسيسكو

هتل ها و اقامتگاه هاي فور سيزن

هتل ها و اقامتگاه هاي فور سيزن در سال ۱۹۶۰ توسط ايسادور شارپ (Isadore Sharp) تأسيس شد و اكنون بيش از ۹۰ هتل در ۳۷ كشور مختلف دارد. اين هتل زنجيره اي اولين و اصلي ترين تمركز خود را روي مسافرت هاي تجاري قرار داده است و براي مشتريان خود يك بليط هواپيما مخصوص با بوئينگ ۷۵۷ كه داراي صندلي هاي محدودي نيز هست، پيشنهاد و ارائه مي كند. يكي از خدمات برتري كه توسط اين برند تأمين مي شود، يك سري موارد مخفي است كه مي تواند شام و عصرانه فوق العاده اي براي مشتريان فراهم كند. تنها موقعيت، زمان و مكان به مشتري انتقال داده مي شود در حالي كه بقيه موارد به صورت مخفي و به شكل راز باقي مي ماند تا مشتري شگفت زده شود. براي اينكه از آرامش و راحتي كامل مشتري اطمينان حاصل گردد، به او اجازه داده مي شود تشك، ملحفه و بالش هاي خود را انتخاب نمايد.

هتل فورسيزن

هتل هاي زنجيره اي هيلتون شهر تگزاس

نام هيلتون اگرچه با نام پاريس هيلتون (Paris Hilton) امروزي مترادف است اما به خاطر هتل ها و اقامتگاه هاي مشهوري كه در سراسر جهان دارد معروف و شناخته شده است. هتل هاي هيلتون (Hilton Worldwide) كار خود را در سال ۱۹۱۹ توسط كنراد ان هيلتون (Conrad N Hilton) در تگزاس آغاز كرد. اين برند بيش از ۴۰۰۰ هتل و اقامتگاهي كه در بيش از ۹۱ كشور مختلف جهان گسترده شده است و حتي تعدادي هتل مشهور و معروف همچون هتل والدورف آستوريا (Waldorf-Astoria) و هتل هاي همپتون (Hampton Inn hotels) را تحت پوشش برند خود دارد.

هتل هيلتون تگزاس

شركت هتل هاي هايت

يكي از مجلل ترين شركت هاي مديريت هتل، برند هايت (Hyatt Hotels Corporation) است كه در سراسر جهان بيش از ۵۸۷ شعبه دارد. اين برند در كشورهاي مختلفي همچون خاورميانه و كشورهاي امتداد خليج فارس شعبه دارد. اگرچه هايت در سال ۱۹۵۷ توسط رابرت هايت وان دن (Hyatt Robert von Dehn) و جك داير كروچ (Jack Dyer Crouch) تأسيس شد؛ اما موفقيت كنوني خود را مديون تلاش هاي جي پريتزكر (Jay Pritzker)، صاحب فعلي آن است. لوكس ترين و مجلل ترين هتل در ميان هتل هاي اين برند، هتل پارك هايت (Park Hyatt) است كه داراي بسته هاي بسيار مهمي براي سگ ها است. در اين هتل به طور انحصاري فرصتي براي صاحبان سگ ها ايجاد شده كه بتوانند سگ هاي خود را در يك مكان مخصوص در اتاق شان نگهداري كنند. در اين هتل خدمات خاصي نيز براي سگ ها ارائه مي شود.

هتل ها و اقامتگاه هاي اينتركانتيننتال

يكي از بزرگ ترين هتل هاي زنجيره اي در جهان، گروه هتل هاي بين قاره اي اينتركانتيننتال است كه هتل هاي بسيار لوكس و مجللي را زير چتر حمايتي خود دارد؛ اما هيچ كدام از اين هتل ها به اندازه هتل اصل هتل InterContinental معروف و مشهور نيست. اين برند در سال ۱۹۴۶ توسط جوآن تريپ (JuanTrippe) آغاز به كار كرد و اولين هتل خود را در برزيل تأسيس كرد. اين برند هم اكنون ۱۸۰ هتل در سراسر جهان دارد. اخيراً، اين هتل به عنوان برند تجاري پيشرو در هتل داري در جوايز سفر جهاني (World Travel Awards) نام گذاري شده است. شايد نام اين هتل براي شما خواننده اي مقاله كجارو به خاطر برگزاري نشست هاي مربوط به مذاكرات هسته اي ايران و شش قدرت جهان در شهر ويناتريش آشنا باشد.

هتل اينتركانتيننتال

هتل هاي زنجيره اي جميرا

هتل هاي زنجيره اي جميرا در سال ۱۹۹۷ تأسيس شد و متعلق به شركت دبي هلدينگ (Dubai Holding) است. اين برند بيش از ۲۱ هتل در كشورهاي مختلف جهان دارد و به خاطر خدمات و ميهمان نوازي عالي اش، تاكنون جوايز بسياري به دست آورده است. معروف ترين هتل هايي كه تحت نام اين برند قرار دارند شامل هتل برج العرب (Burj al Arab)، هتل ساحلي جميرا (Jumeirah Beach Hotel) و هتل ساحلي مدينه (Madinat Beach Hotel) هستند. تا سال ۲۰۱۶، اين برند تصميم دارد به عنوان بخشي از برنامه توسعه اي خود، ۳۰ هتل را در سراسر دنيا تأسيس كند.

در تور دبي هتل جميرا حتما يك شب اقامت در اين هتل مجلل و زيبا را تجربه كنيد.

هتل جميرا

هتل هاي ماندارين اورينتال

اولين هتل از مجموعه هتل هاي ماندارين اورينتال در سال ۱۹۶۳ در هنگ كنگ توسط گروه تجاري جاردين متيسون (Jardine Matheson) آغاز به كار كرد. اين هتل هاي زنجيره اي براي چشمه هاي معدني بسيار عالي و ساير امكانات رفاهي كاهنده استرس مشهور هستند. همچنين اين هتل به خاطر داشتن معماري داخلي عالي و مجلل و ميهمان نوازي بسيار خوب، مورد توجه مشتريان زيادي قرار گرفته است. اين برند تا اين لحظه ۴۱ هتل در بيش از ۲۷ كشور مختلف جهان دارد.

هتل ماندارين اورينتال

هتل هاي پنينسولا

هتل پنينسولا تنها برند هتل جهاني بزرگي است كه از لحاظ تعداد، هتل هاي اندكي را در اختيار دارد. اين برند تنها ۱۰ شعبه در سراسر جهان دارد. اولين هتل كار خود را در سال ۱۹۲۸ آغاز كرد و تا سال ۲۰۱۵ نيز همان طور كه گفته شد فقط ۱۰ شعبه ديگر در قسمت هاي مختلف جهان تأسيس كرده است. اين برند نه تنها به خاطر ميهمان نوازي عالي اش، بلكه به خاطر وجود خودروهاي رولز رويس (Rolls-Royce Phantoms) كه ميهمانان را از فرودگاه به هتل مي آورند، بسيار مشهور است.

هتل پني نسولا

هتل هاي ريتز كارلتون

ريتز كارلتون يكي از هتل هاي لوكس برتر در جهان و يك شركت تابعه از ماريوت اينترنشنال (Marriott International) است. اين برند توسط سزار ريتز (César Ritz) تأسيس شد. سزار ريتز كسي بود كه هتل ريتز در پاريس و هتل كارلتون (Carlton) در لندن را مديريت مي كرد. هم اكنون اين برند بيش از ۸۷ اقامتگاه در ۲۹ كشور مختلف دارد و يكي از ويژگي ها و قابليت هاي برجسته آن، عضويت در باشگاهي است كه يك دربان شخصي، نوشيدني هاي مختلف، غذا و امكانات خاص را براي مشتريان فراهم مي كند.

هتل ريتز كارلتون

هتل هاي رزوود

هتل رزوود توسط كارولين رز هانت (Caroline Rose Hunt) در دالاس تگزاس و در سال ۱۹۷۹ آغاز به كار كرد. از آن زمان به بعد توانست بيش از ۱۸ هتل منحصربه فرد از جمله هتل دكريلون (Hôtel de Crillon) در پاريس و هتل كارلايل (Carlyle Hotel) در نيويورك را تأسيس و راه اندازي كند. با وجود امكانات رفاهي منحصربه فرد و عالي و خدمات استثنايي، اين برند نقشي كليدي در بازار هتل هاي مجلل و لوكس بازي مي كند. با ارائه امكانات و خدمات عالي، اين برند توانسته است ميهمانان ثروتمند بي شماري را از سراسر جهان به خود جلب كند.

هتل رزوود

هتل هاي شرايتون

هتل شرايتون در شهر اسپرينگفيلد ايالت ماساچوست آمريكا به عنوان هتلي كوچك در سال ۱۹۳۷ آغاز به كار كرد و اكنون بيش از ۴۰۰ هتل در ۷۳ كشور مختلف جهان دارد. در طول سال ها، اين هتل همواره توسط نخبگاني همچون جان اف كندي، مورد توجه قرار گرفته است. اين هتل همچنين از طريق برنامه هاي مختلف ابراز وفاداري براي اعضايش سعي در بهبود تجربه مشتريان داشته و توانسته است در ميان هتل هاي ديگر امتيازات بيشتري كسب كند و اين ويژگي خود را به رخ ديگران بكشد.

هتل شرايتون ماساچوست

هتل سوفيتل

هتل سوفيتل يك برند مجلل فرانسوي است كه اولين شعبه خود را در سال ۱۹۶۴ آغاز كرد. در طول ۳۰ سال بعد، توانست بيش از ۱۰۰ هتل در ۴۰ كشور مختلف جهان تأسيس كند. در سال ۱۹۹۷ به هتل هاي آكور (Accor) پيوسته است و در حال حاضر با بيش از ۱۲۰ هتل در ۹۲ كشور مختلف فعاليت دارد. اين برند، پنجمين هتل بزرگ در جهان است. محبوب ترين هتل هاي سوفيتل، سوفيتل لجندز (Sofitel Legends)، شامل كاخ هايي مجلل با وسايل لوكس هستند كه براي آسايش هرچه بيشتر ميهمانان بازسازي شده اند و هر كدام سابقه و تاريخ قابل ملاحظه خود را دارند. اين برند به خاطر فراهم آوردن غذاهاي درجه يك فرانسوي و داشتن امكانات درجه يك و جهاني به خود مي بالد.

در تور اروپا نوروز 98 ميتوانيد اين هتل را به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي براي اقامت قرار دهيد.

هتل سوفيتل

هتل هاي و اقامتگاه هاي وستين

هتل هاي وستين زاييده فكر ۲ هتل دار رقيب به نام هاي سورت تورستون (Severt W. Thurston) و فرانك دوپار (Frank Dupar) هستند. آن ها در سال ۱۹۳۰ به همراه پيتر و آدولف اشميت (Peter and Adolph Schmidt) هتل هاي غربي را ايجاد كردند. شركت خيلي سريع رشد كرد و هتل هاي بسياري را تحت برند خود قرار داد. در سال ۱۹۶۳ اين برند به هتل هاي غربي بين المللي (Western International Hotels) تغيير نام داد. در سال ۱۹۸۰ شركت UAL برند را با نام تجاري وستين (Westin) از آن خود كرد. اين شركت دومين برند معروف جهاني در زمينه هتل هاي لوكس و مجلل بود. شايد بتوان گفت والدين اين برند هتل ها و اقامتگاه هاي استار وود (Starwood) و بستگانش شرايتون هتل است. اين شركت رابطه ي بسيار نزديكي با هواپيمايي ايالات متحده آمريكا (United Airlines)، خطوط هوايي قاره اي (Continental Airlines) و خطوط هوايي دلتا (Delta Airlines) دارد. هم اكنون بيش از ۱۹۰ هتل در ۳۷ كشور مختلف تحت نام اين برند فعاليت مي كنند و داراي امكانات رفاهي مختلفي همچون تخت خواب هاي نرم و راحت، منوي غذايي سوپر فود (SuperFoodsRx) و دسترسي به اينترنت پرسرعت هستند.


رزرو هتل
تور ارمنستان
تور تايلند
بليط هواپيما
رزرو بليط هواپيما
تور ارزان
تور لحظه آخري
تور كانادا
تور تايلند
تور دوبي
تور دبي
تور روسيه
تور اروپا
تور اروپا نوروز98
تور دور اروپا
تور كيش


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۷:۰۷ ] [ فاطمه حسن زاده ]

خريد بليط هواپيما لحظه آخري

تور دقيقه نودي يا آنطور كه بيشتر به گوش مي خورد عنوان تورهاي لحظه آخري است كه پديده اي پرطرفدار و البته پر از چالش براي آنها كه مسافراني كه به دنبال سفرهايي با تخفيف هاي باورنكردني هستند مي باشد و اينكه كلي سوال در اين خصوص پيش مي آيد و اولين سوالي كه ذهنتان را مشغول كرده اين است كه آيا اين نوع تورها اصلا قابل اطمينان هستند ؟ دومين سوال كه بسيار هم مهم است آيا در ازاي اين هزينه كم شده ، ارائه سرويس ها و خدمات نيز كمتر خواهند شد ؟ و سومين سوال اينكه اين تورها دقيقا چه تفاوتي با بقيه تورها دارند ؟

در اينجا به شما خواهيم گفت ، تورهاي لحظه آخري به توري گفته ميشوند كه دقيقا در حداقل فاصله زماني تا تاريخ امكان پذير بودن ثبت نام براي آن تور قرار بگيرد و در ضمن ظرفيت تور تكميل نشده باشد ، بنابراين آژانس هاي مسافرتي و هتل ها در وحله اول با كم كردن سود و در وحله دوم با پذيرش مسافران جهت متضرر شدنشان اقدام به ارائه آفرهايي براي فروش و خالي نماندن ظرفيت مابقي خود مي كنند و توجه داشته باشيد كه اين فاصله زماني معمولا بين 1 تا 3 روز مانده به اتمام تاريخ ثبت نام تور و اجراي آن تور براي مقاصد داخلي مي باشد.

مهم است بدانيد كه آژانس هاي مسافرتي معتبر اغلب به ميزان قابل توجه و بالايي بليط براي مقصدي معين و در زماني معين را خريداري مي كنند و در صورتي كه با فرارسيدن زمان پرواز آن سفر تعداد مسافرين به حد نصاب نرسيده باشد ، آژانس مجبور مي شود با صندلي هاي خالي و بليط هايي كه فروش نرفته كاري كند كه ضرر نكند و در نهايت برنامه خود را با هواپيمايي كه چارتر كرده به سرانجام مي رساند و در ضمن دانستن اين نكته ضروري است كه اين آفرها تنها براي مقاصدي كه چارتر شده اند و عدم تكميل ظرفيت آن باعث ايجاد ضرر مالي سنگيني براي آژانس مورد نظر خواهد شد، پيش مي آيد و اينكه در هيچ صورتي براي مقصدي كم مسافر آفر و تخفيفي صورت نمي گيرد .

تور كيش

شما اگر مسافر تورهاي داخلي مثل تور كيش ، تور مشهد و ... هستيد مي توانيد روزانه به سايت مراجعه كنيد و تورهاي داخلي لحظه آخري را براي مقصد مورد نظر خودتان با قيمت هاي عالي البته با حفظ امكانات و خدمات ، نكته اي كه بايد اطلاع داشته باشيد اين تورها مختص مسافراني است كه محدوديت زماني نداشته باشند و هميشه چمدان به دست به دنبال تورهاي لحظه آخري يا چارتر باشند چرا كه تنها 2-3 روز به تاريخ تور ارائه مي شوند چرا كه اين آژانس ها بليط هاي باقي مانده را با تخفيف هايي بين 10 تا 50 درصد به فروش مي رسانند و اگر چه اين موضوع از نظر مالي براي مشتريان مقرون به صرفه است ولي از نظر برنامه ريزي و ساعت پرواز هيچ حق انتخابي باقي نمي گذارد ، پس حواستان به اين موضوع باشد .

البته بايد اين را هم در نظر بگيريد كه تورهاي لحظه آخري يا براي كشورهايي است كه ويزا نمي خواهند مانند تور ارمنستان ، تور تركيه و تور گرجستان و... و يا براي شهرهايي هستند كه تايم طلايي سفر به آنجا گذشته و موضوع مهم اينجاست كه اين تورها از نظر فني هيچ تفاوتي با تورهاي استاندارد و معمول ندارد پس جاي نگراني نيست و طبق قانون هيچ امكاناتي نبايد براي خريدار محدود بشود و اين تور براي شما اين طور است كه در پرواز شما هيچ تغييري ايجاد نمي شود براي مثال شما در كنار كسي نشسته باشيد كه بليط 900 هزار توماني خريداري كرده اما شما بليط 500 هزار توماني تهيه كرديد به يك ميزان امكانات و خدمات را داريد و هيچ تفاوتي وجود ندارد .

مفهوم تورهاي لحظه آخري چيست؟

براي درك بهتر مفهوم تور لحظه آخري ابتدا شما را با مفهوم بليط چارتر آشنا كنيم ، چارتر بليط اگر بخواهيم با زبان ساده بگوييم به رزرو بليط هاي يك پرواز خاص توسط يك آژانس هواپيمايي گفته مي شود كه با توجه به موارد مهمي اعم از : مقصد پرواز، فصل سال ، اندازه هواپيما و ميزان مشتريان ثابت هر آژانس متغير مي باشد و اينكه حالا فرض كنيد كه يك آژانس هواپيمايي بليط هاي پروازهاي يك سال آينده خود را به دليل هزينه تمام شده كمتر به تعداد بالا به هنگام خريد در اصطلاح بصورت عمده خريداري مي كند كه اين كار آساني نيست و آن آژانس با تكيه بر پيش بيني هاي كارشناسانه و تجربيات بالا و قبلي خود اينكار را انجام مي دهد كه بر فرض در يكي از همين پروازها ، به هر دليلي مثلا بد بودن آب و هوا، بروز مشكلات غير قابل پيش بيني ، شرايط نا مطلوب شهر و كشور مقصد و هزاران دليل موجه بليط هاي اين پرواز كه هزينه آن هم از قبل پرداخت شده فروش نرفته است و عملا صندلي هاي پرواز شما در هواپيما خالي است در چنين مواقعي مدير آژانس هواپيمايي چه تدبيري مي انديشيد؟ !

چگونه پرواز ارزان پيدا كنيم؟

افراد سفر را به عنوان يك تفريح پرهزينه مي شناسند. همچنين دسته اي ديگر اعتقاد دارند فقط با هزينه زياد است كه مي شود از سفر لذت برد. اما امروزه در جهان نوع ديگري از سفر در جريان است؛ سفرهاي ارزان. با بررسي سفرنامه هاي افرادي كه اين نوع سفر را انتخاب مي كنند مي توان دريافت كه بسيار لذت بخش است.

وسيله نقليه و روش حمل و نقل يكي از مهم ترين بخش هاي هر سفر است. اگر قصد داريد بين كشورهاي دور يا بين قاره هاي مختلف سفر كنيد احتمالا نياز داريد از هواپيما به عنوان وسيله نقليه اصلي استفاده كنيد. قيمت پرواز خصوصا براي مسافت هاي طولاني، گران است و مي تواند هزينه هايي كه براي سفر در نظر گرفتيد را افزايش دهد .

براي جلوگيري از اين اتفاق راه هايي وجود دارد كه به آنها مي پردازيم: يكي از رايج ترين روش ها براي پيدا كردن بليت ارزان براي هواپيما، سفرهاي لحظه آخري است. بليت هاي لحظه آخري عموما ارزان هستند و مي توانند مقدار زيادي از هزينه شما را كاهش دهند. اما روش ديگري نيز وجود دارد كه برعكس اين روش است: رزرو بليط هواپيما است. تحقيقات نشان داده اند كه اگر ۶ هفته زودتر براي پيدا كردن بليط جست وجو كنيد مي توانيد بليت هايي با قيمت بسيار مناسب پيدا كنيد. همچنين بر اساس همين تحقيقات مشخص شده پروازهايي كه در روزهاي مياني هفته حركت مي كنند، ارزان تر هستند و پروازهايي كه صبح زود انجام مي شوند نيز قيمت پاييني دارند. يكي ديگر از راه هايي كه مي تواند به كم كردن هزينه پرواز كمك كند، سفرهاي يك طرفه است. افراد معمولا بليت هاي رفت و برگشت رزرو مي كنند و هزينه را به صورت يك جا پرداخت مي كنند. اما اگر يك پرواز بدون برگشت به سمت مقصد رزرو كنيد و در پايان سفر يك بليت براي برگشت خود بخريد، احتمالا پول كمتري پرداخت خواهيد كرد. اگر در اين روش مقداري هم انعطاف پذير باشيد و بتوانيد زمان سفر خود را دو تا سه روز (بنا به وضعيت قيمت ها) افزايش دهيد، بليت هاي ارزان تري در انتظار شما خواهند بود. از سوي ديگر، يكي از راه هايي كه معمولا به آن پرداخته نمي شود، پيدا كردن آژانس هاي هواپيمايي نوپا و تازه است. اين آژانس ها براي جلب مشتري تخفيف ها و پيشنهادهاي خوبي ارائه مي دهند. همچنين تمام تلاش خود را مي كنند كه بهترين سرويس را ارائه دهند. ازسوي ديگر اگر مشتري دائم يك آژانس باشيد، تخفيف ها و پيشنهادهايي براي شما در نظر گرفته خواهد شد. امروزه با پيشرفت تكنولوژي و هرچه بيشتر شدن استفاده از فضاي مجازي، فعاليت آژانس هاي هواپيمايي در اين فضا روز به روز بيشتر مي شود. پس اگر آنلاين باشيد و صفحات آژانس ها را در شبكه هاي اجتماعي بررسي كنيد، مي توانيد از پيشنهادهاي ويژه و تخفيف هايي كه اين آژانس ها براي مشتريان در نظر مي گيرند، بهره مند شويد .

راهكارهاي انتخاب يك آژانس مسافرتي مناسب جهت خريد تور

سفرهاي گروهي اين روزها يكي از پرطرفدارترين انواع سفرها هستند كه در بين گردشگران دنيا جا افتاده است. براي اولي در سال ۱۸۴۱ بود كه فردي به نام توماس كوك تصميم گرفت تا عده اي از افراد را به طور دست جمعي به سفر ببرد. از آن به بعد ديري نگذشت كه اين روش از سفر كردن در بين عموم مردم جا افتاد و به نوعي يك صنعت به نام توريسم را در دنيا به وجود آورد. از همين رو شركت هاي زيادي در دنيا و ايران خودمان در اين زمينه مهم در حال فعاليت هستند و تورهاي گردشگري متنوعي را برگزار مي كنند. اما سوالي پيش مي آيد اين است كه چطور يكتور مناسب از بين اين همه شركتي كه در حال فعاليت در زمينه گردشگري هستند، انتخاب كنيم. مي خواهد با ارائه راه كارهايي به شما بگويد كه چه اطلاعاتي براي تشخيص يك آژانس مسافرتي مناسب جهت انتخاب تور مناسب است، همراه ما در ادامه انتخاب آژانس مسافرتي مناسب باشيد .

تور ارزان

 • سابقه ي كار آژانس چند سال است؟

براي انتخاب تور از شركت هاي مسافرتي بايد از مدت زماني كه اين شركت در زمينه گردشگري و ارائه تورهاي مسافرتي در حال فعاليت است نيز مطلع شويد. علت اين امر اين است كه هر چه سابقه شركت بالاتر باشد يعني دامنه فعاليت ها و مسافران اين شركت گسترده بوده و باعث پايداري شركت تاكنون شده است، همچنين داشتن سابقه ي طولاني در زمينه اي باعث مي شود كه آن شركت تخصص ويژه اي در اين زمينه بدست بياورد.

 • كدام نوع سفر را به صورت تخصصي اجرا مي كند؟

يكي ديگر از مواردي كه بايد به آن در هنگام خريد تور از آژانس مسافرتي مورد نظر توجه ويژه داشته باشيد، تخصص آن شركت در برگزاري تور مورد نظر شما است. به طور مثال برخي از آژانس ها به طور اختصاصي بر روي شهر استانبول كار مي كنند. از همين رو در برگزاري تورهاي مربوط به استانبول تخصص و تبحر خاصي دارند و از تمامي جهات رفاه حال مسافران را در نظر مي گيرند .

آنچه بايد قبل از تهيه بليط هواپيما بدانيد

اگر قصد سفري هوايي داريد هميشه خريد بليط هواپيما يكي از دغدغه هاي سفر مي شود، در هنگام خريد بليط اينكه هزينه آن چقدر است از نكات كليدي براي انتخاب مقصد سفر مي شود، معمولا ايرلاين هاي زيادي به مقصد شما مي روند و اينكه چگونه بليط ارزان هواپيما پيدا كنيد كمي سخت است، در اين جور مواقع معمولا به آژانس هاي هواپيمايي زنگ زده و قيمت مي گيريد اما گاهي شايد اين روش جواب ندهد و شرايط را پيچيده تر كند. گاهي ناگهان تصميم به سفر مي گيريد و در همان لحظه به فكر بررسي قيمت ها مي افتيد تا قيمتي مناسب را پيدا كنيم ، با دلتابان همراه باشيد تا از رازهاي خريد بليط با قيمتي مناسب آگاه شويم .

خريد بليط هواپيما زودتر از موعد

در زماني كه پروازها مسافران بسياري دارند اگر خريدن بليط هواپيما را به لحظات آخر موكول كنيد گاهي مجبور مي شويد نسبت به سايرين هزينه بسيار بيشتري را پرداخت كنيد و شايد اصلا بليط گيرتان هم نيايد، پس براي ايام تعطيلات و روزهاي خاص اگر قصد سفر داريد و مي خواهيد قيمت بليط هواپيما برايتان مناسب باشد، ماه ها زودتر به فكر خريد بليط بيفتيد .

خريد بليط هاي لحظه آخري

بليط لحظه آخري و يا بليط چارتر اگر از جاي معتبر خريداري نشود گاهي مي تواند خيلي دردسر ساز شود و حسابي سفر را به كام شما تلخ كند. گول تبليغات كذب را نخوريد و با عجله تصميم به خريد بليط نگيريد چون در اين صورت احتمال اينكه با هواپيمايي بي كيفيت و ساعات نامناسبي پروازي روبرو شويد زياد است عاقلانه تصميم بگيريد و با برنامه ريزي قبلي سفر كنيد .

بهترين زمان خريد بليط هواپيما كي است

وقتي در نظر داريد بليط هواپيما تهيه كنيد هميشه اين سوال پيش مي آيد كه اين بليط را در چه زماني تهيه كنيد تا براي شما هزينه كمتري داشته باشد، بعضي از سايت ها هستند كه قيمت هاي بليط را پيش بيني مي كنند حتما آن ها چك كنيد تا تصميم بهتري بگيريد معمولا گفته مي شود كه بهترين زمان خريد بليط ۴۵ تا ۵۰ روز قبل از زمان پرواز است اما رعايت اين نكته همه جا و همه وقت جواب نمي دهد! گاهي شايد بهتر باشد كه پرواز هاي برون مرزي كه برنامه ريزي بلند مدتي دارند را حتي ۵ تا ۶ ماه زودتر رزرو كنيد تا هزينه كمتري داده باشيد .

از اصل انعطفاف پذيري استفاده كنيد

تحقيق كنيد و ببينيد مقصد شما چند فرودگاه دارد چون گاهي پرواز به سمت يك فرودگاه از ديگري ارزان تر است و اينطوري كلي مي توانيد هزينه سفر را كاهش دهيد، گاهي مي توان براي كم كردن بيشتر هزينه ها كمي منعطف بود .

تور لحظه آخري

حواستان به تخفيف ها باشد

آژانس هاي مسافرتي گاهي تخفيف ها و مزاياي ويژه اي را براي رزرو هتل، خريد بليط هواپيما و تورهاي مسافراتي ارائه مي دهند كه مي توانيد با عضويت در كانال ها و باشگاه ها از اين تخفيف ها مطلع باشيد تا اگر به كارتان آمد از آن ها استفاده كنيد، اين خيلي مهم است كه خيلي زودتر از بقيه از تخفيف ها آگاهي پيدا كنيد چون خيلي ها چشم انتظار اين مزاياي ويژه هستند و فرصت زود از دست مي رود.

تور لحظه آخري

تور اروپا

تور كانادا

تور روسيه

تور تايلند

تور ارمنستان

تور گرجستان

بليط هواپيما

تور كيش

تور مشهد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۵:۳۹ ] [ فاطمه حسن زاده ]

هتل هاي جميرا دبي

براي اينكه در شهر دبي بتوانيد اقامتي بسيار لوكس و به ياد ماندني داشته باشيد، هتل هاي جميرا دبي مي تواند بهترين گزينه براي شما به شمار رود كه در دسترس شما مي باشد. شما مي توانيد در اين هتل ها از انواع امكاناتي كه نياز داريد برخوردار باشيد. دسترسي بسيار راحتي به تفرجگاه ها و مراكز خريد لوكس دبي خواهيد داشت و در كل اين هتل مي تواند بهترين گزينه براي شما به شمار رود. اين هتل با تمامي امكانات در دسترس شما مي باشند و شما مي توانيد از سايت آژانس گردشگري دلتابان براي دسترسي به اين هتل ها استفاده نماييد.

دبي يكي از بهترين شهرهاي تفريحي مي باشد كه امروزه توسط ايرانيان بسيار مورد توجه قرار گرفته است. در صورتي كه مي خواهيد در اين شهر اقامتي خوب داشته باشيد مي توانيد هتل هاي جميرا دبي را انتخاب كرده و در آن اقامت داشته باشيد. اين شهر مي تواند انتخاب بسيار خوبي براي ماه عسل به شمار رود.

هتل جميرا

منطقه جميرا دبي يكي از مناطقي است كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي از آن بازديد مي كنند، آشنايي با هتل هاي جميرا دبي باعث مي شود تا شما بتوانيد به راحتي در اين منطقه سكونت كنيد و در كوتاه ترين زمان ممكن از تمامي جاذبه هاي گردشگري كه در اين منطقه قرار دارند، ديدن كنيد و نهايت لذت را از حضور در اين منطقه ببريد. ما در اين مطلب قصد داريم تا كمي بيشتر درباره هتل هاي جميرا دبي صحبت كنيم و يك روش فوق العاده آسان را براي رزرو اتاق در هتل هاي جميرا دبي به شما معرفي كنيم. اگر شما نيز جزو آن دسته از افرادي هستيد كه علاقه مند به سفر به شهر دبي و بازديد از منطقه جميرا در اين شهر مي باشيد به شما توصيه مي كنيم حتما اين مطلب را به خوبي مطالعه كنيد تا اطلاعات كافي درباره هتل هاي جميرا دبي بدست آوريد.

زندگي در منطقه جميرا دبي

دلايل بسيار زيادي وجود دارد كه باعث مي شود تا افرادي كه به شهر دبي سفر مي كنند در اين منطقه سكونت كنند و يكي از هتل هاي جميرا دبي را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنند، يكي از مهمترين اين دلايل اين است كه در اين منطقه مراكز خريد و جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي واقع شده است كه باعث مي شود تا شما هزينه زيادي را براي رفت و آمد در سطح شهر دبي نپردازيد و در كوتاه ترين زمان ممكن بتوانيد خريدهاي خود را انجام دهيد و از جاذبه هاي گردشگري شهر دبي ديدن كنيد. البته دلايل بسيار زياد ديگري نيز براي اين موضوع وجود دارد، به عنوان مثال هتل هاي جميرا دبي داراي امكانات فوق العاده راحتي مي باشند كه اقامت در آنها باعث مي شود تا شما بتوانيد بعد از يك روز خسته كننده به راحتي در اتاق هاي اين هتل استراحت كنيد. قيمت مناسب در كنار امكانات فوق العاده باعث مي شود تا بيشتر افرادي كه به شهر دبي سفر مي كنند در اين منطقه سكونت كنند.

اقامت در هتل برج العرب

اولين مورد از هتل هاي جميرا دبي كه به شما توصيه مي كنيم اقامت در آن را در سفر به شهر دبي از دست ندهيد، هتل برج العرب مي باشد، اين هتل از جمله لوكس ترين هتل هاي جميرا دبي به شمار مي آيد و معمولا مسافراني از تمامي نقاط دنيا را ميزباني مي كند. معماري بسيار زيباي اين هتل كه شبيه به يك بادبان است از جمله مهمترين دلايلي است كه باعث مي شود تا توريست ها علاقه مند به اقامت در اين هتل شوند، يكي ديگر از ويژگي هاي منحصر به فرد هتل برج العرب اين است كه داراي ويو فوق العاده زيبايي مي باشد و از آنجايي كه بر روي يك جزيره مصنوعي ساخته شده است ويو و منظره آن كاملا به سمت دريا مي باشد كه به شما توصيه مي كنيم غروب آفتاب در اين هتل را به هيچ وجه از دست ندهيد. اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه علاقه زيادي به عكاسي و گرفتن عكس هاي هنري داريد توصيه ما به شما اقامت در اين هتل مي باشد چرا كه مي توانيد عكس هاي زيبا و هنري بسيار زيادي را بگيريد. اين هتل جهاني امروزه به عنوان يكي از بزرگترين هتل هاي دنيا شناخته مي شود كه از لحاظ سطح امكانات نيز جزو لوكس ترين ها در دنيا شناخته مي شود.

هتل معروف جميرا بيچ

هتل جميرا بيچ از زيباترين هتل هاي جميرا دبي مي باشد كه بيشتر زيبايي خود را مديون معماري فوق العاده زيبا مي باشد، اين هتل بي نظير به شكل موج طراحي شده است و از آنجايي كه در كنار دريا نيز واقع شده، جلوه فوق العاده زيبايي را به وجود آورده است و باعث شده است كه يك محيط زيبا براي عكاسي به وجود بيايد. اين هتل فاصله چنداني با هتل برج العرب ندارد و شما به راحتي مي توانيد از بالاي اين هتل، هتل برج العرب را مشاهده كنيد. يكي از دلايل محبوبيت اين هتل در ميان هتل هاي جميرا دبي اين است كه پارك آبي بسيار معروف شهر دبي به نام پارك آبي وايلد وادي در اين هتل واقع شده است و در واقع جزو امكانات آن به شمار مي رود. وجود تقريبا 20 رستوران و كافه در اين هتل باعث شده كه شما بتوانيد اوقات فراغت خود را در بهترين حالت ممكن بگذرانيد و به خوبي در اين هتل استراحت كنيد. اين هتل يك هتل 5 ستاره با امكانات لوكس مي باشد كه معمولا مسافران آن افراد لاكچري و معروف هستند.

هتل جميرا بيچ

رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا دبي از مزيت هاي بسياري برخوردار مي باشد كه يكي از مهمترين آنها مديريت زمان و هزينه است. با رزرو آنلاين هتل هاي دبي مي توانيد از تخفيفات دائمي مطلع شويد و همچنين پاسخ سوالات خود را از طريق پشتيباني 24 ساعته سايت مسافرتي دلتابان جويا شويد. با رزرو اينترنتي و خريد بليط هواپيما مقايسه مناسبي ميان خدمات و امكانات هتل هاي مختلف جميرا خواهيد داشت.

رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا دبي

سفر به دبي براي بسياري از افراد يك تجربه منحصر به فرد است چرا كه اين منطقه در كشور امارات خاستگاه بسياري از توريست ها و گردشگران از نقاط مختلف دنيا مي باشد. در كنار ديدني هاي اين شهر نمي توان از هتل هاي چند ستاره منطقه جميرا غافل شد. هتل هايي كه نام هاي شناخته شده آنها نه تنها در شهر دبي و كشور امارات زبانزد عام و خاص است بلكه در تمام دنيا نيز اين هتل ها از شهرت بسياري برخوردار هستند.

رزرو اينترنتي هتل هاي اين منطقه از دبي نيز موضوع مهم بعدي است كه مسلما براي شما مسافران منطقه جميرا دبي از جذابيت بسياري برخوردار خواهد بود. رزرو آنلاين هتل هايي همچون فايو پالم جميرا، والدورف آستوريا دبي پالم جميرا، دبي مارين بيچ اند ريزورت، هتل القصر جميرا و چندين مورد ديگر از طريق سايت دلتابان باعث خواهد شد كه سفري امن و راحت را تجربه كنيد. در ادامه با ما همچنان همراه باشيد تا با مزيت هاي رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا دبي بيشتر آشنا شويد.

مزيت هاي رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا

رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا دبي از طريق سايت دلتابان داراي مزيت هاي متعددي است كه در اين بخش سعي داريم به مهمترين آنها اشاره كنيم و در ادامه هر كدام از آنها را بيشتر مورد ارزيابي قرار دهيم. با رزرو اينترنتي اين امكان براي مسافران سايت دلتابان فراهم خواهد شد كه امكانات و خدمات هتل هاي اين منطقه از دبي را بيشتر مورد بررسي قرار دهند، در واقع مقايسه ميان هتل هاي جميرا از اين طريق امكان پذير خواهد بود. مديريت زمان گزينه مهم بعدي است كه در كنار برآورد هزينه هاي رزرو هتل از مهمترين مزيت هاي رزرو آنلاين شناخته مي شوند.

آسوده خاطر بودن قبل و بعد از سفر به دليل رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا نيز مي تواند در ليست مزاياي اينگونه از خدمات سايت دلتابان جاي گيرد. تخفيف هاي مختلفي در طول سال براي مسافران و رزرو كنندگان از سوي هتلداران تعيين مي شود كه عزيزان در زمان رزرو آنلاين مي توانند از آنها مطلع شوند و حتي برخوردار گردند. پشتيباني 24 ساعته نيز از ديگر مواردي است كه در صورت رزرو اينترنتي و آنلاين هتل هاي جميرا دبي مي توانيد از آن بهره مند شويد. در ادامه به موارد عنوان شده بيشتر خواهيم پرداخت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۵:۵۲ ] [ فاطمه حسن زاده ]

هتل جميرا دبي

جميرا يكي از بهترين، آرام ترين و بهترين مناطق گردشگري در دبي مي باشد كه مي توانيد در اين پست با هتل هاي جميرا دبي بيشتر آشنا شويد. در اين پست مي خواهيم بهترين هتل هاي لوكس در شهر دبي را به شما معرفي نماييم. اين منطقه ساحلي به دليل برخورداري از امكانات تفريحي مي تواند يكي از بهترين مناطقي باشد كه در آن اقامت داشته باشيد. از مهم ترين مزاياي رزرو هتل در منطقه جميرا را مي توان دسترسي آسان به انواع مناطق گردشگري و تفريحي دانست. در اين منطقه شما مي توانيد به رستوران هاي شيك و پارك هاي آبي دسترسي داشته باشيد، از مراكز خريد بزرگ و زيباي دبي ديدن كرده و تمامي امكانات مورد نظر خود را استفاده نماييد. در ادامه شما را بيشتر با مراكز اقامتي و هتل هاي لوكس در منطقه جميرا دبي آشنا خواهيم نمود و بهترين روش رزرو اين هتل ها به صورت آنلاين را بررسي خواهيم كرد.

رزرو هتل

چگونه هتل خود را رزرو نماييم؟

براي اينكه بتوانيد از ميان هتل هاي جميرا دبي بهترين گزينه را انتخاب كرده و در آن اقامت داشته باشيد، مي توانيد از طريق سايت دلتابان اقدام كرده و تور دبي را خريداري كنيد. اين روش در دسترس شما بوده و يكي از بهترين و كم دردسر ترين روش هاي رزرو آنلاين هتل در شهر دبي به شمار مي رود. در صورتي كه قصد سفر به دبي را داريد مي توانيد از اين سايت براي رزرو خريد بليط هواپيما و هتل استفاده كنيد و در صورت نياز، تور اين شهر را خريداري نماييد. دبي يك شهر توريستي در حاشيه خليج فارس است كه امكانات بسيار زيادي داشته و به يكي از بهترين مراكز گردشگري در دنيا تبديل شده است. براي اينكه در اين شهر بتوانيد از امكانات مناسبي استفاده نماييد، پيشنهاد ما به شما رزرو هتل هاي جميرا دبي مي باشد. اين هتل ها همگي در مناطق بسيار شلوغ و پر رفت و آمد واقع شده اند و مي توانند گزينه اي بسيار مناسب براي اقامت به شمار روند. در ادامه نكاتي را براي رزرو هتل در دبي به شما ارائه خواهيم داد كه براي تسهيل سفر به شما كمك خواهند كرد.

رزرو هتل دبي از سايت هاي ايراني

استفاده از سايت ايراني براي اينكه بتوانيد در شهر دبي يك هتل خوب رزرو نماييد مي تواند گزينه اي كاملا مناسب براي شما به شمار رود. هتل هاي جميرا دبي در قلب شهر دبي واقع شده اند و شما مي توانيد با استفاده از وب سايت ايراني و مطمئن ترين آژانس گردشگري دلتابان براي رزرو آن به زبان فارسي و پرداخت هزينه بدون مشكل استفاده نماييد. اين وب سايت همچنين براي ارائه تور و بليط هواپيما با ايرلاين هاي مختلف در دسترس شما بوده و شما مي توانيد از آن استفاده نماييد

هتل جميرا بيچ

در ميان هتل هاي جميرا دبي، هتل جميرا بيچ به دليل طراحي بسيار زيبايي كه دارد و امكانات فوق العاده اي كه به مهمانان مي دهد به عنوان يكي از برترين مراكز اقامتي در اين شهر شناخته مي شود و بيشتر مهمانان مي توانند خود را با امكانات داخل هتل سرگرم نمايند. از مهم ترين سرگرمي هايي كه در اين هتل در دسترس شما است مي توان به پارك آبي وايلد وادي اشاره نمود كه يكي از تفرجگاه هاي محبوب اين شهر به شمار رفته و مي تواند ساعت ها شما را سرگرم نمايد. علاوه بر اين پارك آبي به شما ويلاهاي بزرگ اقامتي اختصاصي داده مي شود كه مي توانيد در آن ها اقامت كنيد. اما اين هتل كه امروزه شهرتي جهاني دارد به دليل طراحي موجي شكلي كه دارد مي تواند به عنوان يكي از بهترين مراكز اقامتي در اين شهر به شمار رود. شما مي توانيد در جميرا بيچ به بيش از بيست رستوران دسترسي داشته باشيد كه همگي بهترين غذاها را براي شما سرو مي كنند. در كل مي توان گفت كه جميرا بيچ يكي از بهترين هتل هاي جميرا دبي مي باشد.

هتل جميرا بيچ

هتل دبي مارين اند بيچ ريزورت

در ميان هتل هاي دبي كه امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته اند و در ميان هتل هاي جميرا دبي مي باشند، هتل دبي مارين اند بيچ ريزورت يكي از هتل هاي بسيار لوكس مي باشد كه به دليل اتاق هاي بسيار لوكس به همراه دو استخر شنا و چهارده رستوران مي تواند اقامتي بسيار رويايي را براي شما رقم بزند. يكي از مهم ترين دلايلي كه شما مي توانيد در اين هتل اقامت بسيار خوبي داشته باشيد، دسترسي آن به پارك هاي آبي و تفرجگاه هاي دبي است. شما مي توانيد در اين هتل انواع و اقسام امكانات يك هتل لوكس را داشته باشيد و يكي از بهترين هتل هاي جميرا يك دبي به شمار مي رود. اين هتل با بيشترين امكانات امروزه به يكي از برترين مراكز اقامتي در دبي تبديل شده است و مي تواند گزينه اي بسيار مناسب براي خانواده ها و زوج هاي جوان به شمار رود. در صورتي كه مي خواهيد به دبي سفر كنيد و سفري لوكس داشته باشيد، انتخاب اين هتل مي تواند براي شما گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود.

هتل مينا السلام جميرا دبي

اين هتل به عنوان هتل بازار دبي شناخته مي شود كه سرويس هاي رايگان را در اختيار مسافران قرار مي دهد تا بتوانند خود را به راحتي از هتل به اين بازار برسانند و به همين علت است كه امروزه يكي از محبوب ترين هتل هاي جميرا دبي شناخته مي شود. اين هتل داراي معماري سنتي عربي مي باشد كه براي علاقه مندان به تاريخ عرب مي تواند بهترين محل براي اقامت باشد، شما در كنار اين هتل مي توانيد عكس هاي هنري بسيار زيادي را از خود بگيريد چرا كه منظره اين هتل بسيار زيبا و خاص است. با اينكه معماري اين هتل به سبك سنتي و قديمي مي باشد ولي با اين حال خدمات فوق العاده اي را به شما ارائه مي دهد و امكانات فوق العاده لوكسي را در اختيار شما قرار مي دهد. ساحل اين هتل بسيار آرام است و شما مي توانيد با خيالي راحت در آن قدم بزنيد و از آرامش آن نهايت لذت را ببريد.

هتل فور سيزن هتل زيبا و شيك

يكي ديگر از هتل هاي زيبايي كه در ساحل جميرا شهر دبي واقع شده است هتل فور سيزن مي باشد كه داراي امكانات بسيار زيادي براي مهمانان خود است و اقامت راحتي را براي شما به وجود مي آورد. اگر شما نيز جزو آن دسته از افرادي هستيد كه به بهداشت هتلي كه در آن اقامت داريد توجه ويژه اي داريد به شما توصيه مي كنيم حتما اين هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنيد. با انتخاب اين هتل به عنوان محل اقامت خود شما مي توانيد از امكانات رفاهي اين هتل نهايت لذت را ببريد. از جمله امكاناتي كه در اين هتل واقع شده است مي توان به اينترنت رايگان در تمامي قسمت هاي هتل، رستوران ها و كافه هاي متعدد كه مي توانيد براي صرف غذا و استراحت و ميل كردن نوشيدني به آنها مراجعه كنيد و سرويس رايگان براي گشت و گذار در اطراف هتل اشاره كرد. يكي از مهمترين امكاناتي كه در اين هتل براي مسافران ويژه وجود دارد امكان اقامت در اتاق هاي ويژه يا VIP مي باشد كه امكانات آنها با ساير اتاق هاي هتل تفاوت زيادي دارد و امكانات ويژه اي در اختيار مسافران قرار داده مي شود. در اين هتل خدمات مربوط به نگهداري كودكان نيز انجام مي شود. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين هتل نزديكي به بسياري از جاذبه هاي گردشگري منطقه جميرا دبي است كه باعث شده تا اين هتل جزو محبوب ترين هتل هاي جميرا دبي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۹:۰۷ ] [ فاطمه حسن زاده ]

سفر به دبي با آژانس دلتابان

دبي يكي از مهمترين مقاصد گردشگري مي باشد كه هر ساله بسياري از گردشگران را در خود جاي مي دهد. تور دبي يكي از روش هاي سفر به اين شهر مي باشد و فرودگاه دبي به دليل مراجعه فراوان گردشگران به اين شهر پر تردد ترين فرودگاه جهان شناخته مي شود. آب و هواي دبي گرم و خشك بوده و سفر به اين شهر در فصول سرد امكان پذير خواهد بود. مراكز خريد دبي مهم ترين دليل براي سفر به اين شهر مي باشد كه مي توانيد اقلام مورد نياز خود را با قيمتي بسيار ارزان تر خريداري نماييد. جهت شركت در تور كيش مداركي مورد نياز خواهد بود كه قبل از سفر بايد نسبت به فراهم نمودن هر يك اقدام نماييد. در تور دبي هتل ها از اهميت ويژه اي برخوردار هستند كه بايد نسبت به انتخاب هتل مورد نظر اقدام كنيد. رستوران ها و فست فود ها از اهميت بالايي برخوردار هستند. همچنين شركت در تور هاي دبي از مراكز مختلفي امكان پذير مي باشد كه در ادامه به بررسي دقيق تر هر يك از موارد ذكر شده پرداخته ايم:

تور دبي

تور دبي از جمله تورهاي پر تقاضا مي باشد كه هر ساله شاهد بازديد خيل عظيم گردشگران از اين منطقه هستيم. دبي از جمله زيباترين مناطقي مي باشد كه به دليل مناطق گردشگري فراوان و همچنين بازارهاي لوكس مورد توجه قرار گرفته. به همين منظور شركت هاي بسياري اقدام به ثبت نام تور دبي مي نمايند. به وسيله تور مي توانيد از تمامي مراكز دبي ديدن نماييد چرا كه مسئولين تور ها علم كامل به مناطق ديدني و گردشگري دبي را داشته و بهترين راهنما برايتان خواهند بود. همچنين داشتن برنامه سفر كه توسطتور دبي تعيين مي شود زمان بندي را مناسب كرده و از اتلاف وقت جلوگيري خواهد نمود. تورهاي دبي در فصول مختلف در نظر گرفته شده اند كه در هر زماني امكان سفر به وسيله تور دبي امكان پذير خواهد بود.براي رزرو بليط هواپيما در دبي مي توانيد از سايت دلتابان اقدام كنيد.

سفر به دبي با آژانس دلتابان

مدارك لازم جهت شركت در تور دبي

جهت شركت در تور دبي مداركي مورد نياز خواهد بود كه حتما بايد جهت تكميل آنها اقدام نماييد. مهم ترين مدرك لازم پاسپورت مي باشد كه بايد بيش از 6 ماه به انقضاي آن باقي مانده باشد. از ديگر مدارك مورد نياز مي توان به شناسنامه و كارت ملي اشاره نمود كه بايد همراه با كپي تمامي صفحات به مركز مسافربري ارائه شود. فرد متقاضي بايد فيش واريز مبلغ را در دست داشته باشد و به همراه 2 قطعه عكس به اين مراكز ارائه شود. تمامي مدارك ارائه شده بايد اصل بوده باشد. زناني كه قصد شركت در تور دبي را داشته باشند بايد رضايت نامه والدين و يا شوهر خود را در اختيار داشته و جهت شركت اقدام نمايند. زنان و مردان متاهل نيز بايد سند ازدواج خود را به اين مركز جهت اطمينان ارائه دهند. همچنين بايد نسبت به دريافت ويزا اقدام نماييد كه بايد به سفارت امارات مراجعه كنيد.

مدارك لازم جهت شركت در تور دبي

قيمت تور دبي

قيمت تور دبي در شركت هاي مختلف با يكديگر متفاوت مي باشد. يكي از عواملي كه تاثير بسزايي در تعيين قيمت خواهد گذاشت خدمات ارائه شده مي باشد كه مي توانيد در هنگام شركت خدمات مورد توجه خود را انتخاب نماييد. نوع ايرلاين پروازي نيز تاثير بسزايي در تعيين قيمت خواهد داشت چرا كه كلاس هاي پروازي متنوعي براي سفر به دبي وجود داشته و هر يك هزينه به خصوصي خواهد داشت. انتخاب هتل نيز از ديگر عوامل تاثير گذار قيمت مي باشد تنوع هتل در دبي بيشتر از هر كشوري ديده مي شود و بهترين هتل جهان در اين شهر واقع شده كه قيمت بالايي خواهد داشت. جهت اطلاع از قيمت نهايي تور دبي مي توانيد به يكي از مراكز موجود در شهر خود مراجعه نماييد كه مي توانيد تمامي راهنمايي هاي لازم را نيز دريافت نماييد.

راه هاي ثبت نام در تور دبي

جهت شركت در تور گزينه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت و هر كدام از روش هاي ثبت نام مزايا و معايبي دارند كه سبب تمايز آنها شده است. بهترين روش شركت در تور را مي توان ثبت نام از طريق وب سايت هاي اينترنتي دانست چرا كه در اين وب سايت ها مي توانيد تمامي اطلاعات را به خوبي مطالعه نموده و ليست كاملي از انواع تور ها را در اختيار داشته باشيد. راه ديگر مراجعه به شركت هاي مسافربري در سطح شهر مي باشد كه اين روش نيز در بين مردم مرسوم مي باشد و مراحل ثبت نام را به مسئولين اين شركت ها بسپاريد. اما مدت زمان ثبت نام به روش اينترنتي كمتر خواهد بود و به سهولت امكان شركت در تور را خواهيد داشت. در هنگام ثبت نام بايد دقت داشته باشيد كه تمامي مراحل را به درستي طي كرده و اطلاعات صحيح وارد نماييد چرا كه براي هر يك از گفته ها از شما مدرك درخواست خواهد شد.

راه هاي ثبت نام در تور دبي

پارك ها و پارك آبي هاي دبي

پارك هاي بسياري در دبي احداث شده اند كه كارايي هاي متفاوتي نيز دارند. برخي از پارك ها داراي لوازم هيجان انگيز بوده و برخي فضاي سبز وسيعي را تشكيل مي دهند كه براي استراحت انتخاب خوبي خواهد بود. پارك و تالاب آلبرشا يكي از بهترين پارك هاي موجود در دبي مي باشد كه در مركز شهر واقع شده و مي توانيد از اين پارك زيبا جهت استفاده و لذت بردن از فضاي تالاب استفاده كنيد. پارك مشرف ديگر پارك دبي مي باشد كه درختان و گياهان بومي رنگ و بويي كويري به آن بخشيده است اما نبايد زيبايي آن را نيز فراموش كرد. پارك هايي نظير صفا، جي ال تي، ساحلي المزار، خور و ... نيز در اين شهر وجود دارند كه مي توانيد جهت استراحت و صرف غذا از آنها استفاده نماييد. در دبي شاهد فعاليت پارك آبي هاي فراواني هستيم كه همگي از مشهور ترين پارك هاي جهان مي باشند. مهم ترين پارك آبي دبي پارك آبي وايلد وادي مي باشد كه تمامي تفريحات آبي جهت ايجاد اوقات خوش فراهم شده است اين پارك آبي در مقابل برج العرب واقع شده و بهترين خدمات را ارائه مي دهد و مي توانيد از رستوران پارك آبي نيز استفاده نماييد. پارك آبي ياس ابوظبي ديگر پارك آبي مهم در دبي مي باشد كه همواره مردم بين انتخاب هر يك از اين پارك ها مردد خواهند بود چرا كه پارك آبي ابوظبي امكانات كاملي داشته و مراجعه به اين مركز شما را به اوج هيجان خواهد رساند و بسياري اين پارك آبي را به عنوان بهترين پارك آبي امارات مي شناسند. كه در جزيره مصنوعي ياس احداث شده است.

فرودگاه و حمل و نقل در دبي

فرودگاه دبي پرتردد ترين فرودگاه در جهان شناخته شده است چرا كه گردشگران بسياري به دلايل مختلف به اين شهر وارد مي شوند كه مي توان فستيوال ها و جشنواره هاي فروش ويژه بازار هاي دبي را عامل اصلي اين امر دانست. فرودگاه بين المللي دبي اصلي ترين فرودگاه دبي مي باشد. اين فرودگاه در 4 كيلومتري دبي و در زميني به مساحت 2900 هكتار احداث شده است. اين فرودگاه 3 ترمينال دارد كه ترمينال شماره يك اصلي ترين ترمينال آن بوده و بسياري از هواپيما هاي خارجي در اين ترمينال فرود مي آيند. پس از پياده شدن از هواپيما مي توانيد از طريق اتوبوس، تاكسي و يا خودرو خود را به هتل برسانيد البته مسئولين تور دبي اتومبيل هايي را جهت جابجايي از فرودگاه در نظر خواهند گرفت. قبل از سفر بايد از روش هاي حمل و نقل مقصد خود اطلاع داشته باشيد تا در آن شهر به مشكل برنخوريد. تاكسي ها مهم ترين وسيله نقليه در دبي مي باشند كه امكان استفاده از آنها در هر خياباني وجود داشته و ايستگاه مخصوصي براي آنها در نظر گرفته شده است. مسير هاي اصلي را مي توانيد با مدرن ترين مترو دنيا طي كنيد چرا كه مترو دبي طولاني ترين مسير را مي تواند با مترو هاي بدون راننده طي نمايد و به عنوان بهترين مترو دنيا شناخته شده است. اتوبوس ها از ديگر وسايل نقليه در دبي مي باشند كه مي تواند با قيمتي به مراتب ارزان تر شما را در شهر جابجا نمايد. ترام از ديگر وسيله هاي نقليه دبي مي باشد كه امكان دسترسي سريع به مناطق شلوغ را به شما خواهد داد كه بر روي ريل هاي تعبيه شده حركت مي كند.

در تابستان امسال سفري به يادماندني را با دلتابان لوكس ترين آژانس هواپيمايي تجربه كنيد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۷:۵۵ ] [ فاطمه حسن زاده ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب