لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 84
دیروز : 20
افراد آنلاین : 1
همه : 2981
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تور هاي نوروزي اروپا

تور اروپا نوروز يكي از تور هاي اروپا است كه مي توان توسط آن قاره اروپا و شهر هاي زيباي آن را بازديد نمود. اروپا داراي تاريخ بسيار جذاب مي باشد كه با سفر به آن و ديدن بنا هاي تاريخي مي توانيد به آن پي ببريد. اروپا علاوه بر تاريخ موارد ديگري مانند معماري و مناظر زيبا، باعث شده است يكي از مقاصد گردشگري پرطرفدار به شمار رود. تور هاي اروپا قيمت ها و شرايط متفاوتي دارند كه اين تفاوت از تفاوت قيمت هتل همچنين مكان هاي صرف غذا و جاذبه هايي كه ديدن از آنها در برنامه تور ها قرار دارد، نشات مي گيرد. بي ترديد گردشگران براي انتخاب بهترين تور بايد موارد زيادي را در نظر بگيرند. يكي از مواردي كه در سفر به اروپا بسيار اهميت دارد تشخيص بهترين زمان سفر به اين قاره است. بهترين زمان از لحاظ آب و هوا فصل تابستان مي باشد ولي كساني كه به دنبال آرامش هستند مي توانند فصل هاي كم گردشگر را براي سفر به اين قاره زيبا انتخاب كنند. مواردي كه در اين قسمت گفته شد در ادامه متن بطور كامل توضيح داده شده است.

تور اروپا

تور اروپا نوروز

تور اروپا چندين سال است كه طرفدار هاي زيادي دارد. اروپا قاره اي است با طبيعت زيبا و چشم نواز، قاره اي است كه داشتن مكان هاي تاريخي و جذاب با داستان هاي فوق العاده زمينه را براي ماجراجويي ايجاد مي كند. اروپا يكي از 7 قاره جهان مي باشد كه شهر هاي زيادي با فرهنگ هاي متفاوت در خود جاي داده است. تور اروپا يك سفر به ياد ماندني و خاطره انگيز كه پيشنهاد مي شود هركسي در طول عمر خود يك بار آن را تجربه كند. تورهاي مختلفي براي قاره اروپا و شهر هاي مختلف آن وجود دارد. يكي از تورهاي اروپا كه در حال حاضر قرار دارد، تور اروپا نوروز است. اين تور براي نوروز تنظيم شده و بسياري از عزيزاني كه قصد سفر به كشورهاي اروپايي را دارند مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از ديدن كشور هاي زيبا اين قاره لذت ببرند. برخي از كشور اروپايي همانطور كه براي كريسمس برنامه ها و كارناوال هاي تماشايي برگزار مي كنند، در نوروز هاي ايران باستان نيز برنامه هاي جالبي را براي گردشگران در آن زمان تدارك مي بينند. گردشگران مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از اين برنامه هاي جالب و جذاب ديدن فرمايند.

اطلاعات برگزاري تور گرجستان

كشور گرجستان، كشوري با تاريخ بزرگ است كه در بخش عظيمي از تاريخش درگير جنگ هاي طولاني بوده و رنج هاي زيادي را تحمل كرده است اما امروزه به يكي از زيباترين و پربازديد ترين كشور هاي جهان تبديل شده است. كشور گرجستان در تاريخ خود درگير حمله ي مغول ها، جنگ جهاني و ديگر جنگ ها بوده است. در دوره ي قاجاريه كه گرجستان تحت سلطه ايران بود، دو كشور روسيه و ايران به مدت 12 سال با يكديگر جنگيدند كه به عقد عهدنامه گلستان منجر شد.
پس از انقلاب كبير، گرجستان جمهوري دموكرات اعلام كرد كه توسط ارتش سرخ نقض شد و به مدت هفتاد سال جزو جمهوري هاي سوسياليستي شوروي بود كه توانستند پس از آن جمهوري مستقل دموكرات تشكيل دهند. از آن پس كشور گرجستان شروع به پيشرفت كرد و تاكنون خود را به يكي از زيباترين و پرگردشگرترين ها تبديل كرده است.

كشور گرجستان در منطقه قفقاز قرار گرفته است. اين كشور در ميان اروپا و آسيا واقع شده است اما كشوري اروپايي به حساب مي آيد و از قوانين اتحاديه اروپا پيروي مي كند. گرجستان كشوري در مرز آسياي غربي و اروپاي شرقي است. كشور گرجستان با روسيه از شمال، تركيه و ارمنستان از جنوب، آذربايجان از جنوب شرقي و غرب با درياي سياه همسايه است. سيستم حاكم بر كشور گرجستان، جمهوري متمركز نيمه رياستي مي باشد. كشور گرجستان به نه منطقه، يك شهر و دو جمهوري خودمختار تقسيم مي شود.
گرجستان كشوري چهار فصل مي باشد كه به همين دليل مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است و شما مي توانيد در تور گرجستان آب و هواهاي متنوعي را در اين كشور تجربه كنيد.

آب و هواي كشور گرجستان براي سفر

كشور گرجستان در فصل تابستان آب و هواي گرمي دارد كه مي توانيد از آن لذت ببريد. اين آب و هواي گرم به لطف قرار گرفتن اين كشور در منطقه قفقاز مي باشد. اگر به دنبال آب و هواي گرم هستيد بهتر است به مناطق كوهستاني سفر نكنيد و در مناطق هموار اين كشور مانند باتومي به گشت و گذار بپردازيد و اگر مي خواهيد در تابستان از هوايي خنك لذت ببريد مي توانيد به مناطق كوهستاني اين كشور سفر كنيد. آب و هواي كشور گرجستان در زمستان به دليل مديترانه اي بودن معتدل است و خيلي سرد نمي شود، البته در كوهستان ها هواي سردي حاكم است و مي توانيد شاهد بارش برف هم باشيد. بهترين زمان سفر به كشور گرجستان زماني است كه هواي اين كشور بسيار سرد يا بسيار گرم نباشد تا از سفر خود لذت ببريد. مي توانيد در اوايل تابستان و در ماه هاي مي و ژوئن و در اوايل پاييز و در ماه سپتامبر به اين كشور زيبا سفر كنيد و از طبيعت بي نظير، كوهستان ها و ديگر ديدني هاي اين كشور چهار فصل نهايت لذت را ببريد.

تفليس پايتخت كشور گرجستان

راهنماي سفر به شهر تفليس موضوعات مختلفي را در برمي گيرد كه مي توان به تاريخچه، موقعيت جغرافيايي، فرهنگ، آداب و رسوم، مكان ها و جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل هاي محل اقامت، نحوه رزرو هتل، سفر و چندين موضوع ديگر اشاره كرد. در مطلب امروز سعي داريم شهر تفليس پايتخت گرجستان را بيشتر براي شما عزيزان معرفي كنيم تا با موضوعات عنوان شده در چند سطر قبلي بيشتر آشنا شويد. تفليس بزرگترين شهر گرجستان است و هر ساله از توريست و گردشگران متعددي از نقاط مختلف قاره هاي جهان ميزباني مي كند.

تور گرجستان ارزان

بهترين زمان رزرو تور كانادا ارزان

از آن جا كه كانادا به قطب شمال نزديك است آب و هواي سردي دارد كه اين وضعيت از مهرماه تا فروردين ادامه خواهد داشت. هواي مطبوع كانادا از اواسط بهار و در فصل تابستان خواهد بود كه هوا 30-20 درجه مي باشد، از اين رو زمان مناسب براي رزرو تور كانادا خواهد بود، در اين مواقع به راحتي قادر به گشت و گذار و بازديد از جاذبه ها در هوايي مساعد خواهيد بود. اين كه چه فصلي از سال به اين كشور سفر كنيد در هزينه هاي تان تأثير گذار است. سفر در فصل هاي كم گردشگر كه تعداد مسافران پايين است موجب مي شود با مناسب ترين قيمت تور كانادا در اختيارتان قرار بگيرد اما سفر در فصل هاي پر گردشگر موجب بالا رفتن هزينه ها خواهد شد. براي سفر به كانادا در فصل زمستان توجه داشته باشيد كه ممكن است به خاطر وقوع بهمن و طوفان جاده ها بسته شوند. اگر ماشين كرايه مي كنيد دقت كنيد كه لاستيك هاي برفي داشته باشد زيرا شرايط آب و هوايي سختي در اين فصل حاكم است. البته در اين فصل قادر به اسكي و اسنوبرد خواهيد بود و از مسيرهاي زيباي كوهستاني آن لذت خواهيد برد. شهر بنف در اين فصل مملو از گردشگر مي شود زيرا كه براي ورزش هاي زمستاني بسيار مناسب است.

جاذبه هاي ديدني در تور كانادا

  • بازديد از ويسلر در تور كانادا ارزان

با 2 ساعت رانندگي از ونكوور به پيست اسكي و شهر ويسلر خواهيد رسيد. اگر چه اين شهر براي ورزش هاي زمستاني بسيار پرطرفدار است اما در فصل تابستان نيز جاذبه هاي خود را دارد. در اين فصل گردشگران قادر به دوچرخه سواري كوهستاني و گلف خواهند بود. اين شهر در همه فصل ها پر نشاط و پر جنب و جوش است و در سال 2010 بود كه توانست توجه گردشگران را به خود جلب كند زيرا اين شهر به عنوان يكي از مكان هايي كه بازي هاي المپيك زمستاني در آن برگزار ميشد انتخاب گرديد. گردشگران در اين شهر به فعاليت هايي چون اسكي در سطح جهاني مي توانند مشغول شوند. امكانات تفريحي فضاي باز نيز در اين مكان وجود دارد كه از مناظر زيبا لذت خواهيد برد و به رستوران ها و هتل هاي آن مي توانيد برويد.

  • بازديد از خليج كوچك فاندي

در منطقه شرقي كانادا خليج كوچك فاندي را خواهيد ديد كه بين نيوبرانزويك و نوا اسكوشيا قرار دارد. شهرت اين خليج به دليل جزر و مدهاي شگفت انگيزي است كه دارد و سبب جذب گردشگران شده است. اين جزر و مدها به نوزده متر هم مي رسد كه پديده عجيبي در جهان مي باشد. در امتداد خليج فاندي محبوب ترين مناظر را خواهيد ديد كه از جمله آن ها به مسير پياده روي، صخره ها، سنگ هاي به وجود آمده از هوپ ول كيپ، پارك ملي و جزيره گرند مانان مي توان اشاره كرد.

  • بازديد از بندرگاه داخلي ويكتوريا

برخي از شهرها در كانادا براي توسعه شهر اقدام به احداث بندر كرده اند. بندرگاه داخلي ويكتوريا در تور كانادا ارزان براي قدم زدن، خريد، آرامش و صرف غذا روبروي بندر مكاني رؤيايي به شمار مي آيد. هتل تاريخي امپرس در مركز آن است كه ساختماني رؤيايي در اين شهر محسوب مي شود. اين هتل براي سال هاي طولاني از ملكه ها و پادشاهان پذيرايي كرده است و امروزه يكي از جذابيت هاي آن چاي با طعم سنتي و عطر خوب مي باشد كه سبب جذب گردشگران شده است. در تمام فصول اين منطقه براي بازديد كردن مناسب است ولي بيشترين گردشگران آن در فصل تابستان مي باشند.

  • بازديد از پارك ملي گروس مورن

در نيوفاندلند پاركي ملي قرار داد و فاصله زيادي تا پارك هاي محبوب ديگر كانادا دارد. طي كردن مسافت زياد براي رسيدن به اين پارك و بازديد از طبيعت بكر و چشم اندازهاي زيبا ارزشش را دارد. در تور كانادا ارزان در اين پارك از كوه ها و رودهاي داخل تنگه هاي سرسبز آن ديدن خواهيد كرد. اين پارك توانسته است در ميراث جهاني يونسكو ثبت شود و ديوارهاي صخره اي شيب دار، آبشار ها و سنگ هاي جالبي را در آن خواهيد ديد كه به وسيله آب هاي فريز شده يخچال ها خوردگي در آن ها مشاهده خواهد شد. در اين مكان قادر به سوار شدن بر قايق كه با تور اين محل برگزار مي شود خواهيد بود. اگر كسي قصد دارد به تنهايي از اين منطقه بازديد كند مسيرهاي پياده روي و كاياك سواري براي آن ها در نظر گرفته شده است. جمعيت گردشگران در فصل زمستان در اين محل كم مي شود اما ورزش هايي چون پيست اسكي سبب جذب افراد زيادي به اين منطقه مي شود.

ويزاي كانادا

هرگاه تصميم سفر به كشور كانادا را مي گيريد بايد در اولين قدم درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. براي اينكه بتوانيد ويزاي كانادا را بگيريد مي توانيد به دو روش درخواست بدهيد. در روش اول مي توانيد به صورت آنلاين درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. در اين روش ابتدا وارد سايت سفارت كانادا مي شويد و يك اكانت كاربري براي خود ايجاد كنيد و بعد تمامي مدارك خود را آپلود كنيد. بعد از اينكه درخواست خود را ثبت كرديد سايت سفارت به شما يك شماره پيگيري مي دهد تا بتوانيد نتيجه درخواست ويزاي خود را پيگيري كنيد.

ويزاي كانادا
در روش دوم مراجعه حضوري براي درخواست ويزاي كانادا مي باشد. سفارت كانادا در شهر تهران تعطيل است و براي درخواست ويزا بايد به يكي از سفارت هاي اين كشور در كشور تركيه، دبي و ارمنستان مراجعه كنيد.
البته ارائه درخواست به صورت آنلاين بهتر است و هزينه كمتري نسبت به مراجعه حضوري به سفارت اين كشور دارد.

مراحل اخذ ويزا

يكي از مهم ترين مراحل اخذ ويزاي كانادا گرفتن وقت سفارت كانادا است. براي اخذ وقت سفارت كانادا نيز مي توان به دو روش حضوري و آنلاين درخواست خود را ارائه داد. در روش اينترنتي و آنلاين فرد متقاضي مي بايست به سايت سفارت كانادا در كشور مراجعه كند و يك حساب كاربري بسازد و بعد درخواست تعيين وقت از سفارت داشته باشد. در قسمت درخواست وقت بايد تمامي مدارك اسكن شده خود را آپلود كنيد. در مرحله بعدي بايد تمامي فرم هاي درخواست ويزا را كه در سايت وجود دارد را با تمامي اطلاعات شخصي خود تكميل كنيد و يك كپي از آنها تهيه كنيد. البته بايد توجه كنيد كه هزينه هاي صدور ويزا را نيز به صورت اينترنتي پرداخت كنيد.
سايت سفارت يك تاريخي را براي مراجعه حضوري شما اعلام مي كند كه فرد مي بايست در همان تاريخ براي ارائه مدارك و ثبت انگشت نگاري مراجعه كند.
در روش مراجعه حضوري نيز بايد به سفارت اين كشور در يكي از كشورهاي تركيه، شهر دبي و ارمنستان مراجعه كرد و تمامي مدارك لازم براي درخواست وقت سفارت كانادا را ارائه داد و هزينه لازم را پرداخت كرد. در اين سفارت به فرد متقاضي فرم درخواست ويزا داده مي شود بايد آن را تكميل كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۲:۵۶ ] [ فاطمه حسن زاده ]

تور هاي نوروزي اروپا

تور اروپا نوروز يكي از تور هاي اروپا است كه مي توان توسط آن قاره اروپا و شهر هاي زيباي آن را بازديد نمود. اروپا داراي تاريخ بسيار جذاب مي باشد كه با سفر به آن و ديدن بنا هاي تاريخي مي توانيد به آن پي ببريد. اروپا علاوه بر تاريخ موارد ديگري مانند معماري و مناظر زيبا، باعث شده است يكي از مقاصد گردشگري پرطرفدار به شمار رود. تور هاي اروپا قيمت ها و شرايط متفاوتي دارند كه اين تفاوت از تفاوت قيمت هتل همچنين مكان هاي صرف غذا و جاذبه هايي كه ديدن از آنها در برنامه تور ها قرار دارد، نشات مي گيرد. بي ترديد گردشگران براي انتخاب بهترين تور بايد موارد زيادي را در نظر بگيرند. يكي از مواردي كه در سفر به اروپا بسيار اهميت دارد تشخيص بهترين زمان سفر به اين قاره است. بهترين زمان از لحاظ آب و هوا فصل تابستان مي باشد ولي كساني كه به دنبال آرامش هستند مي توانند فصل هاي كم گردشگر را براي سفر به اين قاره زيبا انتخاب كنند. مواردي كه در اين قسمت گفته شد در ادامه متن بطور كامل توضيح داده شده است.

تور اروپا

تور اروپا نوروز

تور اروپا چندين سال است كه طرفدار هاي زيادي دارد. اروپا قاره اي است با طبيعت زيبا و چشم نواز، قاره اي است كه داشتن مكان هاي تاريخي و جذاب با داستان هاي فوق العاده زمينه را براي ماجراجويي ايجاد مي كند. اروپا يكي از 7 قاره جهان مي باشد كه شهر هاي زيادي با فرهنگ هاي متفاوت در خود جاي داده است. تور اروپا يك سفر به ياد ماندني و خاطره انگيز كه پيشنهاد مي شود هركسي در طول عمر خود يك بار آن را تجربه كند. تورهاي مختلفي براي قاره اروپا و شهر هاي مختلف آن وجود دارد. يكي از تورهاي اروپا كه در حال حاضر قرار دارد، تور اروپا نوروز است. اين تور براي نوروز تنظيم شده و بسياري از عزيزاني كه قصد سفر به كشورهاي اروپايي را دارند مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از ديدن كشور هاي زيبا اين قاره لذت ببرند. برخي از كشور اروپايي همانطور كه براي كريسمس برنامه ها و كارناوال هاي تماشايي برگزار مي كنند، در نوروز هاي ايران باستان نيز برنامه هاي جالبي را براي گردشگران در آن زمان تدارك مي بينند. گردشگران مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از اين برنامه هاي جالب و جذاب ديدن فرمايند.

اطلاعات برگزاري تور گرجستان

كشور گرجستان، كشوري با تاريخ بزرگ است كه در بخش عظيمي از تاريخش درگير جنگ هاي طولاني بوده و رنج هاي زيادي را تحمل كرده است اما امروزه به يكي از زيباترين و پربازديد ترين كشور هاي جهان تبديل شده است. كشور گرجستان در تاريخ خود درگير حمله ي مغول ها، جنگ جهاني و ديگر جنگ ها بوده است. در دوره ي قاجاريه كه گرجستان تحت سلطه ايران بود، دو كشور روسيه و ايران به مدت 12 سال با يكديگر جنگيدند كه به عقد عهدنامه گلستان منجر شد.
پس از انقلاب كبير، گرجستان جمهوري دموكرات اعلام كرد كه توسط ارتش سرخ نقض شد و به مدت هفتاد سال جزو جمهوري هاي سوسياليستي شوروي بود كه توانستند پس از آن جمهوري مستقل دموكرات تشكيل دهند. از آن پس كشور گرجستان شروع به پيشرفت كرد و تاكنون خود را به يكي از زيباترين و پرگردشگرترين ها تبديل كرده است.

كشور گرجستان در منطقه قفقاز قرار گرفته است. اين كشور در ميان اروپا و آسيا واقع شده است اما كشوري اروپايي به حساب مي آيد و از قوانين اتحاديه اروپا پيروي مي كند. گرجستان كشوري در مرز آسياي غربي و اروپاي شرقي است. كشور گرجستان با روسيه از شمال، تركيه و ارمنستان از جنوب، آذربايجان از جنوب شرقي و غرب با درياي سياه همسايه است. سيستم حاكم بر كشور گرجستان، جمهوري متمركز نيمه رياستي مي باشد. كشور گرجستان به نه منطقه، يك شهر و دو جمهوري خودمختار تقسيم مي شود.
گرجستان كشوري چهار فصل مي باشد كه به همين دليل مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است و شما مي توانيد در تور گرجستان آب و هواهاي متنوعي را در اين كشور تجربه كنيد.

آب و هواي كشور گرجستان براي سفر

كشور گرجستان در فصل تابستان آب و هواي گرمي دارد كه مي توانيد از آن لذت ببريد. اين آب و هواي گرم به لطف قرار گرفتن اين كشور در منطقه قفقاز مي باشد. اگر به دنبال آب و هواي گرم هستيد بهتر است به مناطق كوهستاني سفر نكنيد و در مناطق هموار اين كشور مانند باتومي به گشت و گذار بپردازيد و اگر مي خواهيد در تابستان از هوايي خنك لذت ببريد مي توانيد به مناطق كوهستاني اين كشور سفر كنيد. آب و هواي كشور گرجستان در زمستان به دليل مديترانه اي بودن معتدل است و خيلي سرد نمي شود، البته در كوهستان ها هواي سردي حاكم است و مي توانيد شاهد بارش برف هم باشيد. بهترين زمان سفر به كشور گرجستان زماني است كه هواي اين كشور بسيار سرد يا بسيار گرم نباشد تا از سفر خود لذت ببريد. مي توانيد در اوايل تابستان و در ماه هاي مي و ژوئن و در اوايل پاييز و در ماه سپتامبر به اين كشور زيبا سفر كنيد و از طبيعت بي نظير، كوهستان ها و ديگر ديدني هاي اين كشور چهار فصل نهايت لذت را ببريد.

تفليس پايتخت كشور گرجستان

راهنماي سفر به شهر تفليس موضوعات مختلفي را در برمي گيرد كه مي توان به تاريخچه، موقعيت جغرافيايي، فرهنگ، آداب و رسوم، مكان ها و جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل هاي محل اقامت، نحوه رزرو هتل، سفر و چندين موضوع ديگر اشاره كرد. در مطلب امروز سعي داريم شهر تفليس پايتخت گرجستان را بيشتر براي شما عزيزان معرفي كنيم تا با موضوعات عنوان شده در چند سطر قبلي بيشتر آشنا شويد. تفليس بزرگترين شهر گرجستان است و هر ساله از توريست و گردشگران متعددي از نقاط مختلف قاره هاي جهان ميزباني مي كند.

تور گرجستان ارزان

بهترين زمان رزرو تور كانادا ارزان

از آن جا كه كانادا به قطب شمال نزديك است آب و هواي سردي دارد كه اين وضعيت از مهرماه تا فروردين ادامه خواهد داشت. هواي مطبوع كانادا از اواسط بهار و در فصل تابستان خواهد بود كه هوا 30-20 درجه مي باشد، از اين رو زمان مناسب براي رزرو تور كانادا خواهد بود، در اين مواقع به راحتي قادر به گشت و گذار و بازديد از جاذبه ها در هوايي مساعد خواهيد بود. اين كه چه فصلي از سال به اين كشور سفر كنيد در هزينه هاي تان تأثير گذار است. سفر در فصل هاي كم گردشگر كه تعداد مسافران پايين است موجب مي شود با مناسب ترين قيمت تور كانادا در اختيارتان قرار بگيرد اما سفر در فصل هاي پر گردشگر موجب بالا رفتن هزينه ها خواهد شد. براي سفر به كانادا در فصل زمستان توجه داشته باشيد كه ممكن است به خاطر وقوع بهمن و طوفان جاده ها بسته شوند. اگر ماشين كرايه مي كنيد دقت كنيد كه لاستيك هاي برفي داشته باشد زيرا شرايط آب و هوايي سختي در اين فصل حاكم است. البته در اين فصل قادر به اسكي و اسنوبرد خواهيد بود و از مسيرهاي زيباي كوهستاني آن لذت خواهيد برد. شهر بنف در اين فصل مملو از گردشگر مي شود زيرا كه براي ورزش هاي زمستاني بسيار مناسب است.

جاذبه هاي ديدني در تور كانادا

  • بازديد از ويسلر در تور كانادا ارزان

با 2 ساعت رانندگي از ونكوور به پيست اسكي و شهر ويسلر خواهيد رسيد. اگر چه اين شهر براي ورزش هاي زمستاني بسيار پرطرفدار است اما در فصل تابستان نيز جاذبه هاي خود را دارد. در اين فصل گردشگران قادر به دوچرخه سواري كوهستاني و گلف خواهند بود. اين شهر در همه فصل ها پر نشاط و پر جنب و جوش است و در سال 2010 بود كه توانست توجه گردشگران را به خود جلب كند زيرا اين شهر به عنوان يكي از مكان هايي كه بازي هاي المپيك زمستاني در آن برگزار ميشد انتخاب گرديد. گردشگران در اين شهر به فعاليت هايي چون اسكي در سطح جهاني مي توانند مشغول شوند. امكانات تفريحي فضاي باز نيز در اين مكان وجود دارد كه از مناظر زيبا لذت خواهيد برد و به رستوران ها و هتل هاي آن مي توانيد برويد.

  • بازديد از خليج كوچك فاندي

در منطقه شرقي كانادا خليج كوچك فاندي را خواهيد ديد كه بين نيوبرانزويك و نوا اسكوشيا قرار دارد. شهرت اين خليج به دليل جزر و مدهاي شگفت انگيزي است كه دارد و سبب جذب گردشگران شده است. اين جزر و مدها به نوزده متر هم مي رسد كه پديده عجيبي در جهان مي باشد. در امتداد خليج فاندي محبوب ترين مناظر را خواهيد ديد كه از جمله آن ها به مسير پياده روي، صخره ها، سنگ هاي به وجود آمده از هوپ ول كيپ، پارك ملي و جزيره گرند مانان مي توان اشاره كرد.

  • بازديد از بندرگاه داخلي ويكتوريا

برخي از شهرها در كانادا براي توسعه شهر اقدام به احداث بندر كرده اند. بندرگاه داخلي ويكتوريا در تور كانادا ارزان براي قدم زدن، خريد، آرامش و صرف غذا روبروي بندر مكاني رؤيايي به شمار مي آيد. هتل تاريخي امپرس در مركز آن است كه ساختماني رؤيايي در اين شهر محسوب مي شود. اين هتل براي سال هاي طولاني از ملكه ها و پادشاهان پذيرايي كرده است و امروزه يكي از جذابيت هاي آن چاي با طعم سنتي و عطر خوب مي باشد كه سبب جذب گردشگران شده است. در تمام فصول اين منطقه براي بازديد كردن مناسب است ولي بيشترين گردشگران آن در فصل تابستان مي باشند.

  • بازديد از پارك ملي گروس مورن

در نيوفاندلند پاركي ملي قرار داد و فاصله زيادي تا پارك هاي محبوب ديگر كانادا دارد. طي كردن مسافت زياد براي رسيدن به اين پارك و بازديد از طبيعت بكر و چشم اندازهاي زيبا ارزشش را دارد. در تور كانادا ارزان در اين پارك از كوه ها و رودهاي داخل تنگه هاي سرسبز آن ديدن خواهيد كرد. اين پارك توانسته است در ميراث جهاني يونسكو ثبت شود و ديوارهاي صخره اي شيب دار، آبشار ها و سنگ هاي جالبي را در آن خواهيد ديد كه به وسيله آب هاي فريز شده يخچال ها خوردگي در آن ها مشاهده خواهد شد. در اين مكان قادر به سوار شدن بر قايق كه با تور اين محل برگزار مي شود خواهيد بود. اگر كسي قصد دارد به تنهايي از اين منطقه بازديد كند مسيرهاي پياده روي و كاياك سواري براي آن ها در نظر گرفته شده است. جمعيت گردشگران در فصل زمستان در اين محل كم مي شود اما ورزش هايي چون پيست اسكي سبب جذب افراد زيادي به اين منطقه مي شود.

ويزاي كانادا

هرگاه تصميم سفر به كشور كانادا را مي گيريد بايد در اولين قدم درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. براي اينكه بتوانيد ويزاي كانادا را بگيريد مي توانيد به دو روش درخواست بدهيد. در روش اول مي توانيد به صورت آنلاين درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. در اين روش ابتدا وارد سايت سفارت كانادا مي شويد و يك اكانت كاربري براي خود ايجاد كنيد و بعد تمامي مدارك خود را آپلود كنيد. بعد از اينكه درخواست خود را ثبت كرديد سايت سفارت به شما يك شماره پيگيري مي دهد تا بتوانيد نتيجه درخواست ويزاي خود را پيگيري كنيد.

ويزاي كانادا
در روش دوم مراجعه حضوري براي درخواست ويزاي كانادا مي باشد. سفارت كانادا در شهر تهران تعطيل است و براي درخواست ويزا بايد به يكي از سفارت هاي اين كشور در كشور تركيه، دبي و ارمنستان مراجعه كنيد.
البته ارائه درخواست به صورت آنلاين بهتر است و هزينه كمتري نسبت به مراجعه حضوري به سفارت اين كشور دارد.

مراحل اخذ ويزا

يكي از مهم ترين مراحل اخذ ويزاي كانادا گرفتن وقت سفارت كانادا است. براي اخذ وقت سفارت كانادا نيز مي توان به دو روش حضوري و آنلاين درخواست خود را ارائه داد. در روش اينترنتي و آنلاين فرد متقاضي مي بايست به سايت سفارت كانادا در كشور مراجعه كند و يك حساب كاربري بسازد و بعد درخواست تعيين وقت از سفارت داشته باشد. در قسمت درخواست وقت بايد تمامي مدارك اسكن شده خود را آپلود كنيد. در مرحله بعدي بايد تمامي فرم هاي درخواست ويزا را كه در سايت وجود دارد را با تمامي اطلاعات شخصي خود تكميل كنيد و يك كپي از آنها تهيه كنيد. البته بايد توجه كنيد كه هزينه هاي صدور ويزا را نيز به صورت اينترنتي پرداخت كنيد.
سايت سفارت يك تاريخي را براي مراجعه حضوري شما اعلام مي كند كه فرد مي بايست در همان تاريخ براي ارائه مدارك و ثبت انگشت نگاري مراجعه كند.
در روش مراجعه حضوري نيز بايد به سفارت اين كشور در يكي از كشورهاي تركيه، شهر دبي و ارمنستان مراجعه كرد و تمامي مدارك لازم براي درخواست وقت سفارت كانادا را ارائه داد و هزينه لازم را پرداخت كرد. در اين سفارت به فرد متقاضي فرم درخواست ويزا داده مي شود بايد آن را تكميل كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۷:۰۳ ] [ فاطمه حسن زاده ]

آشنايي با تور مشهد

مشهد در شرق كشورمان واقع مي باشد كه در استان خراسان رضوي واقع شده است. اين شهر يكي از زيباترين و بي نظير ترين شهرهاي ايران زمين مي باشد كه در سال هاي اخير مورد توجه بسياري از توريست ها واقع شده است. تور مسافرتي مشهد از جمله پرطرفدارترين تورهاي داخلي به شمار مي آيد كه مسئولين مربوطه با ارائه بهترين و باكيفيت ترين خدمات و امكانات سعي بر جذب مسافران و توريست هاي بي شمار به سوي خود دارند. شما نيز مي توانيد با شركت و اسم نويسي در تور ارزان مشهد امكان بازديد از تمامي زيبايي هاي اين شهر را داشته باشيد. هم چنين با شركت در تور لحظه آخري مشهد مي توانيد با هزينه بسيار ارزان و پاييني به اين شهر سفر كنيد ولي در حالت كلي مي توان گفت قيمت تور مشهد بسيار مناسب و ارزان مي باشد البته عوامل بسيار زيادي در تعيين قيمت تور مشهد سهيم مي باشند از اين رو نمي توان قيمت مشخصي را براي آن معين كرد. در ادامه مقاله اطلاعات مفيدي در مورد شهر مشهد، بهترين زمان سفر به مشهد و تور مسافرتي مشهد براي علاقه مندان سفر به اين شهر ارائه خواهيم كرد.

تور مشهد

مزاياي رفتن به تور مشهد با هواپيما

اگر علاقه مند به رفتن به تور مشهد با هواپيما هستيد حتما دوست داريد كه با مزاياي اين كار آشنا شويد. يكي از بزرگترين مزاياي رفتن به تور مشهد با هواپيما اين است كه شما مدت زمان كمتري را در مسير هستيد و مي توانيد وقت بيشتري در تور مشهد داشته باشيد تا از جاذبه هاي گردشگري اين شهر ديدن كنيد. تور مشهد با هواپيما مي تواند سفر بي دغدغه اي را براي شما به شهر مشهد به ارمغان بياورد، در طول سفر به شهر مشهد خدمات بسيار زيادي در اختيار شما قرار مي گيرد كه باعث راحتي شما در طول اين سفر مي شود. رفتن به تور مشهد با هواپيما بايد هزينه زيادي را براي شما در برداشته باشد اما مطمئن باشيد كه كيفيت بالاي امكانات و خدماتي كه تور در اختيار شما قرار مي دهد ارزش اين هزينه را خواهد داشت.

هزينه رفتن به تور مشهد با هواپيما

همانطور كه گفته شد رفتن به تور مشهد با هواپيما هزينه بالايي را براي شما دارد ولي با اين حال امكاناتي كه در اين نوع خاص از تور مشهد در اختيار شما قرار مي گيرد داراي كيفيت بالايي مي باشند كه به همين علت بسياري از افراد ترجيح مي دهند كه تور مشهد با هواپيما را به جاي تور معمولي مشهد انتخاب كنند. هزينه بالاي تور مشهد با هواپيما به دليل پرواز هوايي به اين شهر مي باشد كه حتما اطلاع داريد كه در سال هاي اخير قيمت هواپيما افزايش زيادي داشته است. با رفتن به تور مشهد با هواپيما تمامي هزينه هاي مربوط به اقامت شما در شهر مشهد بر عهده تور مي باشد كه همين عامل باعث مي شود، به دليل رزرو اتاق گروهي تا حد زيادي از هزينه هاي اقامت شما در شهر مشهد كاسته شود.

تور كيش

تور كانادا ، تور دبي و تور اروپا از پر طرفدار ترين تور هاي خارجي هستند اما در تور هاي ايران تور كيش يكي از پر طرفدارترين تورها به شمار ميرود كه ما به شما سفارش ميكنيم اگه براي تعطيلات نوروز قصد سفر داريد همين حالا اقدام به رزرو هتل كنيد و بليط هواپيما خود را تهيه كنيد ما به شما بليط ماهان را توصيه ميكنيم.

تور كيش

جزيره زيبا و بي نظير كيش به صورت سالانه مقصد گردشگران متعددي قرار مي گيرد، از اين رو در حال حاضر آژانس هاي مسافرتي با ارائه ي انواع تور كيش سعي در جلب رضايت مشتريان دارند زيرا به طور حتم مسافرت به جزيره كيش به صورت گروهي داراي ويژگي هاي مثبتي است كه در سفر انفرادي نمي توان از آن ها بهره برد. با اين حال توجه داشته باشيد كه تور مسافرتي كيش داراي انواع متعددي بوده و از شهرهاي مختلف ايران صورت مي گيرد و افراد مي توانند بنا به سليقه ي خود يكي از آنها را رزرو نمايند و در فصل مورد نظر خود به اين جزيره سفر كنند.

جزيره كيش واقع در جنوب كشور ايران يكي از زيباترين جزاير جهان است كه در پهنه ي نيلگون خليج فارس واقع شده است و داراي جاذبه هاي گردشگري متعددي مي باشد و همين امر موجب شده سالانه افراد زيادي اقدام به رزرو تور كيش نمايند. اگر شما هم قصد انتخاب يكي از بهترين تورهاي مسافرتي داخلي را داريد، به طور حتم انتخاب تور كيش مي تواند به شما كمك كند كه هم از آب و هواي بي نظير اين جزيره لذت ببريد و هم به بهترين مراكز خريد سري زده و اجناس مورد نياز خود را تهيه كنيد. از طرفي جاذبه هاي تاريخي ديرينه اي كه در بطن اين جزيره نهفته است، به طور حتم شما را شگفت زده خواهد كرد. با اين وجود مي توان گفت كيش جزيره اي جاري از زندگي پرتكاپو و در عين حال آرامش بخش مي باشد كه براي مسافران بسيار دل انگيز بوده و سفري به ياد ماندني خلق مي كند.

رزرو تور كيش براي ديدن رواديد جزيره

يكي از شلوغ ترين فصل هاي گردشگري در جزيره كيش، فصل تابستان مي باشد كه عليرغم گرماي هوا باز هم در اين فصل پذيراي ميهمانان متعددي از سراسر كشور و حتي جهان است. زيرا در فصل تابستان جشنواره ها و رويدادهايي برگزار مي شود كه علاقه مندان مي توانند از تعطيلات تابستاني خود استفاده كرده و لحظات مفرحي را در كنار خانواده تجربه نمايند. توجه داشته باشيد در اين جشنواره ها موزيك و پايكوبي هر روز و هر شب موجود مي باشد كه اين امر براي مسافران بسيار دل انگيز است. با اين حال شما هم مي توانيد با رزرو تور كيش در فصل تابستان، به ديدن جشنواره هاي تابستاني اين جزيره برويد. توجه داشته باشيد تاريخ برگزاري مراسم مربوط به اشاعه فرهنگي از يك تا سوم شهريور مي باشد كه يكي از پر طرفدار ترين رويدادهاي كيش به شمار مي رود.

رزرو تور كيش در زمستان

همانطور كه مي دانيد جزيره كيش داراي آب و هواي گرمي در تابستان بوده كه شايد در بعضي ساعات زجر آور هم باشد، با اين وجود اگر شما به گرما حساسيت زيادي داريد به طور حتم مي توان گفت بهترين زمان سفر به كيش از نظر آب و هوايي فصل زمستان مي باشد زيرا در اين فصل هواي كيش بسيار ايده آل است. توجه داشته باشيد در فصل زمستان خيلي از افراد اقدام به رزرو تور مسافرتي جزيره مي كنند، با اين وجود خواهيد توانست در ساحل كيش از انواع تفريحات هيجان انگيز و كمياب استفاده كرده و سفري بي نظير براي خود ثبت كنيد. لازم است بدانيد كه در اين بين ماه بهمن و اسفند مي تواند بهترين گزينه در زمستان براي سفر به جزيره كيش باشد.

تور كيش در پاييز

اگر به ديدن فستيوال هاي برگزار شده در كيش در كه در فصل تابستان مي باشد علاقه ي چنداني نداريد و از طرفي تمامي فصول سال امكان مسافرت را داريد، پيشنهاد مي شود كه تور كيش پاييز را انتخاب كنيد زيرا در اين فصل علي رغم مناسب بودن آب و هواي جزيره مي توانيد در بهترين هتل ها اقامت داشته و از آب و هواي بي نظير اين جزيره نيز لذت ببريد. با اين وجود توجه داشته باشيد معمولاً فصل پاييز يكي از فصل هاي پرطرفدار در بين مسافران كيش مي باشد، از اين رو لازم است چندي قبل اقدام به رزرو تور مسافرتي براي اين جزيره نماييد تا در هنگام مسافرت به مشكل برنخوريد. به طور كلي مي توان گفت تور پاييزي كيش براي افرادي در نظر گرفته شده است كه به دنبال صرفه اقتصادي هستند.

قيمت تور كيش

تور كيش از تهران

همانطور كه گفته شد سفر به كيش از شهرهاي مختلف ايران انجام داردمي گيرد. در اين بين اگر قصد سفر از شهر بزرگ تهران به سمت كيش را داريد، مي توانيد با رزرو تور مسافرتي كيش از تهران، اقدام به مسافرتي بي نظير نماييد. توجه داشته باشيد ايرلاين هاي تهران به كيش معمولاً كيش اير و زاگرس مي باشند كه مي توانيد بنا به سليقه ي خود هتل هاي ارائه شده توسط اين تورها را مورد بررسي قرار داده و سپس يكي از آنها را رزرو نماييد. معمولاً تور كيش از تهران 3 شب و ۴ روز مي باشد اما اگر قصد اقامت بيشتر در كيش را داشتيد مي توانيد انواع ديگر اين تور را اتخاب كنيد. تور مسافرتي اين جزيره از تهران به صورت رفت و برگشتي هوايي بوده كه بسيار براي شما دلچسب خواهد بود. خدمات تور نيز بسيار متعدد مي باشد كه به طور حتم مورد توجه شما واقع خواهد شد.

تور كيش از مشهد

يكي ديگر از شهرهاي ايران كه سالانه داراي داوطلبان زيادي براي رزرو تور مسافرتي كيش هستند، شهر مقدس مشهد مي باشد كه افراد در اين شهر مي توانند با رزرو تور كيش از مشهد به راحتي به جزيره كيش سفر كرده در حالي كه مي توانند ايرلاين هاي مختلفي چون شركت هواپيمايي قشم اير، كيش اير، پرواز ماهان و ... را براي اين منظور انتخاب نمايند. توجه داشته باشيد اين تورها چارتر و غير قابل استرداد بوده و طبق قوانين تحويل اتاق در هتل ساعت ۱۴ و تخليه اتاق در ساعت ۱۲ مي باشد. از طرفي بهتر است بدانيد كه هتل رزرو شده نيز مي تواند با توجه به سليقه ي شما انتخاب شود زيرا براي اين تور هتل هاي متعددي در نظر گرفته شده است.

تور كيش ارزان قيمت

به طور كلي مي توان گفت قيمت تور كيش با توجه به خدمات ارائه شده و نوع هتل رزرو شده متفاوت مي باشد، با اين حال اگر به دنبال رزرو ارزان قيمت ترين تور اين جزيره هستيد مي توانيد به دنبال رزرو تور لحظه آخري كيش باشيد زيرا اين تور ها كه در سايت هاي اينترنتي ارائه مي شوند، معمولاً به دليل اينكه فرصت بسيار كمي تا زمان پروازشان باقي مانده است براي تكميل كردن ظرفيت هواپيما با ارائه ي قيمت پايين تر به دنبال جلب توجه مسافران گرامي هستند. از طرفي توجه داشته باشيد كه مي توانيد با رزرو تورهايي كه با انتخاب هتل هاي مناسب و ارزان قيمت ارائه مي شوند در سفر خود صرفه جويي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۹:۱۶ ] [ فاطمه حسن زاده ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب