لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
همه : 7363
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

همه چيز درباره كليساي سن آگوستين مانيل

كشور مانيل جاذبه هاي گردشگري فراواني دارد. اما يكي از پربازديدترين جاذبه هاي گردشگري اين كشور، كليساي سن آگوستين است. كليساها با معماري هاي ديدني و تزيينات زيادي كه براي جذابيت آنها به كار مي رود، همواره يكي از محبوب ترين جاذبه هاي گردشگري هستند. اين كليساي قديمي و زيبا تاريخچه اي بس جالب و پر ماجرا دارد كه در اينجا شما گردشگران تور فيليپين را با اين كليساي زيبا و فراز و نشيب هايش كه در ساليان دراز بر سر آن اتفاق افتاده است، آشنا مي كنيم. در اين جا به قدمت كليساي سن آگوستين، تلاش و ايستادگي معماران و طراحاني كه در پايداري و حفظ اين اثر كهن و قديمي كوشش كرده اند مي پردازيم و همچنين به نماي داخلي و فضاسازي هاي محراب و از همه مهم تر موزه قديمي كليسا كه نمايانگر تاريخ ديرينه اين بناي سنگي مي باشد، اشاره مي كنيم. شما عزيزان تور گردشگري فيليپين نبايد بازديد اين كليسايي تاريخي و ديدني را از دست نديد. در اين مقاله ما مي خواهيم جنبه هاي مختلف كليساي سن آگوستين را براي شما بازگو كنيم.

كليساي سن آگوستين

قدمت كليساي سن آگوستين مانيل

اين كليسا به عنوان يك كليساي كاتوليك روم تحت امريه سن آگوستين در بخش تاريخي مانيل، در يك محل تاريخي به نام اينتراموروس كه تعدادي از باشكوه ترين جاذبه هاي گردشگري فيليپين در آنجا قرار دارد واقع شده است، بنا شده است. ساخت اوليه اين كليساي مجلل با برگ هاي نخل و بامبو بود كه متاسفانه سه سال بعد در آتش سوخت و در جاي آن بناي چوبي كليسا ساخته شد. اي بناي چوبي نيز در آتش سوزي كاملا نابود شد و براي بار سوم كليسا را با مصالح مقاوم تر مثل سنگ ساختند با اين كه با مشكلات مالي و كمبود مصالح روبرو بودند و ساخت كليسا بسيار كند پيش مي رفت، در نهايت ساخت كليساي سن آگوستين در سال 1606 تمام شد. نيرو هاي بريتانيايي در سال 1762، شهر مانيل را به تصرف خودشان درآوردند و كليسا را غارت و چپاول كردند. اما كليسا در سال 1854 توسط معماران نوسازي شد. البته بازسازي اين كليسا به سه دوره مختلف مي رسد. عمارت اين كليسا بار سوم به علت زلزله تخريب شد.

معماري كليساي سن آگوستين

معماري قديمي و زيباي اين كليسا كه يكي از قديمي ترين كليسا هاي فيليپين است هر ساله تعداد زيادي از گردشگران و توريست ها را از سراسر دنيا به سوي خود جذب مي كند. اين كليسا در سال 1589 ميلادي توسط اسپانيايي هايي كه در سال 1500 به فيليپين حمله كردند و آنجا را مستعمره خود كردند، ساخته شد. هدف از ساختن اين كليسا هم مسيحي كردن مردم فيليپين و هم منفعت بردن اقتصادي از منابع وسيع اين كشور بود. ساختار و معماري اين كليسا به سبك كليساهاي اسپانيايي است كه در مكزيك ساخته شده بودند. اين كليسا توسط 24 پايه قوي در برابر زلزله ساخته شده است. ساختمان اين كليسا از تركيب مصالحي همچون شن، آهك، آب نيشكر، برگ درخت انبه و چرم و ساقه برنج مي باشد. ساخت كليسا در سال 1607 به اتمام رسيد

معماري كليساي سن آگوستين

نماي داخلي كليساي سن آگوستين مانيل

اين كليسا يكي از اولين كليساهايي بود كه در دوره مستعمره فيليپين توسط اسپانيا ساخته شد. عبادتگاه هاي سبك مكزيكي، فضاي قرون وسطايي تابلوهاي جذاب، آذين بندي ها و گچ كاري هاي زيبا و باشكوه و طراحي هاي سه بعدي و هندسي سقف كه نظر هر بيننده اي بسيار جذاب و دلنشين است، از مهم ترين ويژگي هاي اين كليسا به شمار مي رود. طراحي ها توسط دو ايتاليايي به نام هاي جيوواني ديبلا و چزاره البيروني ساخته شده است. در ورودي اصلي كنده كاري هاي ارزشمندي بر روي در هاي چوبي كليسا ديده مي شود. طرح داخلي سالن به شكل يك صليب مي باشد كه همه اين ها به فضاي داخلي كليسا يك حالت عارفانه و روحاني و چشمگير داده است.

موزه كليسا

موزه ي كليساي سن آگوستين مانيل

در سال هزار و نهصد و هفتاد و شش ميلادي دولت فيليپين كليساي سن آگوستين را به محوطه تاريخي ملي معرفي كرد. كليساي زيبا از ۷ زلزله و دو آتش سوزي در طول سال ها و قرن ها سالم مانده است و يكي از قديمي ترين كليساهاي سنگي در فيليپين محسوب مي شود. اين كليساي تاريخي و بسيار زيبا يكي از چهار كليساي دوره استعماري اسپانيا است كه در سال هزار و نهصد و نود و سه در فهرست ميراث جهاني يونسكو ثبت گرديده است. عبادتگاه اين كليسا در جنگ جهاني دوم كاملاً در آتش سوخت، اما در سال هزار و نهصد و هفتاد و سه دوباره بازسازي شد و به موزه مبدل شد. شما مي توانيد در اين موزه آثار هنري و چيزهاي ارزشمند، اتاق هاي مخصوص نگهداري ظرف و ظروف و كتابخانه كليسا، سالن غذاخوري و تابلو هاي نفيس را ديدن فرماييد.

مبدل شدن كليساي سن آگوستين به بيمارستان و اردوگاه

فيليپين يكي از كشورهاي زلزله خيز جهان است. هر ساله زلزله هاي گسترده اي در اين كشور به وقوع مي پيوندد كه باعث خرابي ها و آسيب هاي زيادي به اين كشور مي شود. در زلزله سال هزار و هشتصد و شصت و سه، به دليل فضاي داخلي بسيار وسيع كليسا، محل مداواي تعداد بيشماري از زلزله زده ها شده بود درست مثل يك بيمارستان، و در زمان ديگر، در زماني كه در دوره جنگ جهاني دوم، ژاپني ها به مانيل حمله كردند، اين كليسا به اردوگاه تبديل شد و در روزهاي پاياني جنگ صد ها نفر از ساكنين اين ناحيه توسط سربازان ژاپني به گروگان گرفته شدند و خيلي ها در اين جنگ ۳ هفته اي كشته شدند. مي توان گفت كه اين كليسا خود نظاره گر تاريخ چهارصد ساله مانيل است بهتر است بدانيد كه موسس شهر مانيل در اين كليسا به خاك سپرده شده است.

در اين متن جنبه هاي مختلف اين كليسا را براي شما بر شمرديم. در هنگام سفر به كشور فيليپين، بازديد از اين كليساي زيبا را به شما توصيه مي كنيم. براي ديدن اين كليسا، شما مي توانيد در تور گردشگري كشور فيليپين كه توسط آژانس مسافرتي ما ارايه مي شود، ثبت نام كنيد. شركت ما بهترين و كامل ترين تور هاي گردشگري به آسياي شرقي و ديگر نقاط دنيا را به شما عرضه مي دارد. براي رزرو تور هاي كشور فيليپين، شما مي توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و با كارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرماييد. ما مي كوشيم تا بهترين ها را به شما عرضه نماييم.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۲۱:۴۳ ] [ فاطمه حسن زاده ]

رزرو هتل جميرا

يكي از مهم ترين ويژگي هاي وب سايت دلتابان را مي توان توانايي رزرو آنلاين هتل دانست. هتل هاي جميرا و بسياري ديگر از هتل ها در اقصي نقاط جهان طرف قرارداد با اين شركت مي باشند و شما مي توانيد براي رزرو هتل از اين وب سايت استفاده نماييد. هتل هاي دبي و تمامي شهرهاي ايران و بسياري از شهرهاي دنيا از طريق سايت دلتابان در دسترس شما بوده و مي توانيد براي رزرو اين هتل ها از وب سايت دلتابان استفاده نماييد. مجموعه هتل هاي جميرا يكي از بهترين اقامتگاه ها براي كساني است كه مي خواهند اقامتي بسيار خوش براي يك سفر تفريحي در تور دبي داشته باشند. در ادامه شما را بيشتر با هتل هاي طرف قرارداد با شركت دلتابان مي باشند آشنا كرده و به بررسي امكانات ويژه هر هتل خواهيم پرداخت. هتل هاي جميرا دبي، از بهترين مراكز اقامتي در اين شهر به شمار مي روند.

رزرو آنلاين هتل

امكانات هتل جميرا بيچ

در ميان هتل هاي جميرا، جميرا بيچ را مي توان به عنوان يكي از بهترين هتل هاي اين مجموعه معرفي نمود كه با طراحي نماي بسيار زيبا و همچنين برخورداري از ساحل اختصاصي مي تواند گزينه اي بسيار لوكس براي اقامت شما باشد. هتل جميرا بيچ اتاق هاي بسيار لوكس، رستوران هاي بين المللي با بهترين كيفيت و امكانات رفاهي بسيار زيادي دارد. در صورتي كه قصد داريد اين هتل را از ميان هتل هاي جميرا براي اقامت انتخاب كنيد بهتر است بدانيد كه اتاق هاي اين هتل در واقع يك واحد آپارتماني بسيار كامل هستند و شما مي توانيد در اتاق هاي مجهز به عايق صوتي اين هتل، آرامش را تجربه نماييد. وجود تهويه مطبوع در اين اتاق ها به خصوص براي كساني كه فصل تابستان را به عنوان زمان سفر به دبي انتخاب مي كنند مي تواند بسيار مناسب باشد و در كنار تمامي اين موارد، جميرا بيچ از كاركنان حرفه اي براي سرويس دهي بهتر استفاده مي كند. در صورت نياز مي توانيد با پرداخت هزينه اضافي، خدمات مربوط به نگهداري كودك را استفاده نماييد.جهت رزرو اين هتل نيز مي توانيد به سايت آژانس هواپيمايي دلتابان مراجعه كرده و از پنل سيستم رزرواسيون به راحتي و در كوتاه ترين زمان هتل خود را نيز رزرو نماييد.

هتل پارميدا

هتل پارميدا در جزيره كيش امروزه به يكي از اقامتگاه هاي اين شهر تبديل شده است و بسياري از كساني كه مي خواهند به اين جزيره سفر كنند، هتل پارميدا را به عنوان اقامتگاه خود انتخاب مي كنند. در صورتي كه مي خواهيد اقامتي به يادماندني در جزيره كيش داشته باشيد، اين هتل مي تواند انتخاب بسيار مناسبي براي شما به شمار رود. در كل مي توان گفت كه به دليل كيفيت بسيار بالايي كه اين هتل دارد و منطقه خوبي كه در آن قرار گرفته است شما مي توانيد اقامت بسيار مناسبي را در اين هتل داشته باشيد. از مهمترين ويژگي هاي هتل پارميدا كيش مي توان به قيمت مقرون به صرفه آن اشاره نمود. شما مي توانيد در اين هتل با هزينه اي بسيار مناسب اقامت داشته باشيد. امكانات رفاهي و تفريحي بسيار مناسبي نيز براي كساني كه در اين هتل هستند در نظر گرفته شده است و مسافران مي توانند از اين امكانات استفاده كنند.

رزرو هتل

امكانات اتاق هاي هتل پارميدا

اتاق هاي شيك و مجلل هتل پارميدا كيش مي تواند براي شما گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود كه در آن اقامتي به يادماندني داشته باشيد.. اتاق هاي 2، 3 و 4 تخته در اين هتل موجود است و شما مي توانيد از آنها استفاده نماييد. يخچال، به همراه تلويزيون و ساير امكانات رفاهي و تهويه مطبوع بسيار خوبي كه براي شما در اتاق هاي هتل پارميدا كيش در نظر گرفته شده است، اين هتل را به يكي از بهترين اقامتگاه هاي جزيره كيش تبديل كرده است و شما مي توانيد با خيال راحت از اين امكانات استفاده نماييد. براي رزرو آسان و بدون دردسر اين هتل مي توانيد به سايت آژانس هواپيمايي دلتابان مراجعه ودر صورت نياز با كارشناسان اين شركت تماس برقرار نماييد

هتل هليا كيش

هتل هليا كيش را مي توان يكي از بهترين هتل هاي كيش دانست كه تمامي امكانات و خدمات مورد نياز مسافران را ارائه مي دهد. هتل هليا شعبه هاي مختلفي دارد كه يكي از بهترين آنها را مي توان هتل هليا كيش دانست. اين هتل 4 ستاره است و بهترين انتخاب براي كساني خواهد بود كه مي خواهند در هتلي با دسترسي آسان به مراكز خريد اقامت داشته باشند. توجه داشته باشيد كه انتخاب هتل يكي از مهمترين موارد حائز اهميت در سفر مي باشد كه حتما بايد به صورت صحيح نسبت به رزرو آن اقدام نماييد. يكي از مهمترين مواردي كه بايد به آن توجه داشته باشيد را مي توان نزديكي هتل به مراكز گردشگري دانست كه در رابطه با هتل هليا كيش مي توان گفت: اين هتل در بهترين موقعيت مكاني واقع شده كه مي توانيد به سهولت به آن دسترسي داشته باشيد.
مسئولين هتل سعي خود را بر اين داشته اند تا تمامي عوامل را مورد بررسي قرار دهند تا در نتيجه بتوانند رضايت مسافران را جلب نمايند

رزرو هتل ارزان

موقعيت هتل هليا كيش

يكي از مهمترين موارد قابل توجه را مي توان موقعيت يك هتل دانست چرا كه در صورت مناسب بودن موقعيت مي توانيد به راحتي مراكز گردشگري و همچنين ديدني را در اطراف خود داشته باشيد. اين هتل در نزديكي دريا واقع شده است .لازم به ذكر است كه هتل هليا كيش مي تواند از نظر موقعيت و منظره بيروني كه دارد شما را مجذوب خود نمايد. اين هتل را مي توانيد بين ميدان اميركبير و ميدان ساحل مشاهده نماييد. توجه داشته باشيد كه اين هتل در فاصله 5 كيلومتري با فرودگاه قرار گرفته است كه به همين دليل مي توانيد به راحتي از فرودگاه به هتل هليا مراجعه نماييد. بسياري از بازارها نيز در اطراف اين هتل واقع شده اند كه از جمله آنها مي توان به بازار پرديس و پرديس 2 اشاره كرد كه تنها 1 كيلومتر از آنها فاصله خواهيد داشت. شهر زيرزميني كاريز و شهر باستاني حريره نيز در فاصله 6 كيلومتري هتل واقع شده اند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۹:۳۸ ] [ فاطمه حسن زاده ]

شهر سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ به عنوان پايتخت روسيه از ويژگي هاي برجسته و بسياري برخوردار است. اين شهر به دليل اينكه امپراطوري هاي زيادي را در گذشته پشت سر گذاشته است داراي تاريخ بسيار جذابي مي باشد. وجود هر امپراطوري در روسيه باعث ساخت تعدادي كاخ شده است كه هم اكنون به عنوان جاذبه هاي اين شهر به شمار مي آيند. اين شهر علاوه بر جاذبه هاي ديدني، رستوران و كافه هاي فوق العاده اي براي پذيرايي از گردشگران دارد. همچنين اين شهر شامل هتل هاي باشكوه و بسيار زيبا و با كيفيت براي اقامت گردشگران با هر بودجه اي مي باشد. آب و هواي سنت پترزبورگ در فصل بهار و تابستان و همچنين در اوايل پاييز فوق العاده دلچسب و براي گردشگري مناسب مي باشد. در زمستان به دليل اينكه سنت پترزبورگ هميشه همراه با برف و سرما مي باشد پيشنهاد خوبي براي گردشگري نيست. شهر سنت پترزبورگ يكي از شهرهايي است كه نبايد فرصت ديدن آن را از دست داد. شما مي توانيد با شركت در تورهاي گردشگري سنت پترزبورگ از اين شهر زيبا و تاريخي ديدن فرماييد و لذت ببريد.

تور سنپترزبورگ

موقعيت جغرافيايي سنت پترزبورگ

علي رغم تغييرات شديدي كه آب و هواي سنت پترزبورگ دارد موقعيت جغرافيايي خاص سنت پترزبورگ باعث شده است كه اين شهر از سيل، زلزله و… در امان باشد موقعيت جغرافيايي سنت پترزبورگ باعث شده است كه تور سنت پترزبورگ بيشتر در فصول معيني از سال برگزار گردد علاقه مندان به برف و سرماي طاقت فرسا مي توانند فصل زمستان به اين شهر سفر كرده و در شمال سنت پترزبورگ از طبيعت بكر و سرماي طاقت فرساي اين شهر زيبا لذت ببرند شهر سنت پترزبورگ واقع در نيمكره شمالي كره زمين و با فاصله اندكي از قطب شمال قرار دارد موقعيت جغرافيايي ويژه سنت پترزبورگ باعث شده است تا در اين كلانشهر زيبا جلوه هاي خاص و طراحي هاي خاصي از معماري به چشم بيايد ميانگين دما در فصل زمستان در سنت پترزبورگ بين ۱۵ الي ۴۰ درجه متغير مي باشد و ميانگين دما در فصل تابستان تا ۴۵ درجه سانتيگراد بالاي صفر مي باشد اگر بخواهيم طول سال را در سنت پترزبورگ به دو قسمت تقسيم كنيم شش ماه از سال سنت پترزبورگ شاهد بارش برف مي باشد در واقع سنت پترزبورگ بيشترين بارش برف را دارد.

آب و هواي سنت پترزبورگ

آب و هواي سنت پترزبورگ مانند هر شهر يا كشور ديگري در هر فصل از سال متفاوت است. آب و هواي اين شهر در فصل بهار با وجود اينكه برف هاي فصل زمستان از سال گذشته هنوز پابرجاست، گرم مي باشد. ولي گرماي اصلي در اين شهر از ماه ارديبهشت با از بين رفتن سرماي برف هاي موجود شروع مي شود. آب و هواي اين شهر در ماه هاي اوليه تابستان بسيار گرم و مرطوب مي باشد ولي با گذشت زمان كه به ماه آخر تابستان نزديك مي شود از شدت اين گرما كاسته مي شود. با وجود گرما در اين فصل باز هم تابستان، فصل پر گردشگر در تور سنت پترزبورگ به حساب مي آيد. در فصل پاييز شهر زيبا و رنگارنگ تر مي شود و دماي هوا رفته رفته معتدل تر و دلچسب تر خواهد شد. همانطور كه به ماه هاي آخر پاييز نزديك مي شود سرماي شديد به اين شهر حاكم مي شود و كم كم نشانه هايي از برف زمستاني نمايان مي گردد.

آب و هواي سنپترزبورگ

بهترين زمان سفر به سنت پترزبورگ

بهترين زمان براي سفر به سنت پترزبورگ به چند مورد بستگي دارد. يكي از اين موارد آب و هواي شهر سنت پترزبورگ مي باشد. در حالت كلي بايد گفت فصل تابستان با اينكه شلوغ ترين فصل سال محسوب مي شود، براي سفر به اين شهر مناسب است زيرا سنت پترزبورگ در فصل تابستان داراي آب و هواي فوق العاده اي براي گردشگري مي باشد. مورد ديگر درباره بهترين زمان سفر به سنت پترزبورگ هزينه اقامت در اين شهر مي باشد، اين شهر يك شهر گران قيمت است و در فصل هاي پرگردشگر، گران قيمت تر نيز مي شود. كساني كه مي خواهند هزينه كمتري براي سفر خود قرار دهند بايد فصلي را به غير از فصل هاي پر گردشگر براي سفر خود انتخاب كنند.

تور سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ دومين شهر پرجمعيت روسيه مي باشد از ديرباز سنت پترزبورگ به عنوان مهمترين مركز سياسي، اقتصادي، فرهنگي و آموزشي كشور روسيه به شمار مي آيد جمعيت مسكو حدود ۵۰۰ هزار نفر مي باشد اين شهر در كنار رودخانه نوا واقع در آسياي شمالي مي باشد تاريخ پرفراز و نشيب سنت پترزبورگ ، موقعيت جغرافيايي خاص ، جاذبه هاي گردشگري و... مجموعه عواملي است كه باعث شده امروزه تور سنت پترزبورگ به عنوان يكي از نام آشنا ترين تورها در سراسر جهان شناخته شود لذا در اين مقاله سعي بر آن است تور سنت پترزبورگ به عنوان يكي از پر متقاضي ترين تورهاي دنيا را معرفي كرده و شما را با جذابيت هاي آن آشنا كنيم.

جاذبه هاي گردشگري سنپترزبورگ

جاذبه هاي گردشگري شهر سنت پترزبورگ

همانطور كه گفته شد شهر سنت پترزبورگ به عنوان دومين شهر روسيه معروف شده است. اخذ اين رتبه توسط شهر سنت پترزبورگ با دلايل زياد انجام گرفته است كه يكي از آنها آمار بالاي گردشگري در اين شهر است. اين شهر از ديرباز تاكنون سر سختي ها و اتفاقات زيادي را پشت سر گذاشته است، برخي از اين اتفاقات باعث خلق برخي از اين جاذبه هاي گردشگري شده است. گردشگران مي توانند با شركت در تور سنت پترزبورگ از تمام اين جاذبه هاي زيبا ديدن فرمايند و لذت ببرند. در اين قسمت به برخي از جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره خواهيم كرد:

 • كاخ هرميتاژ: اين كاخ به عنوان معروف ترين جاذبه گردشگري شهر سنت پترزبورگ شهرت دارد. اين كاخ زيبا علاوه بر اينكه يك جاذبه گردشگري است، يكي از بناهاي باستاني اين شهر به شمار مي رود.
 • قايقراني در كانال و رودخانه سنت پترزبورگ: براي اينكه در اين قايقراني ها شركت كنيد و لذت ببريد بايد در ماه هاي مه تا اكتبر به اين شهر سفر كنيد. با قايقراني بر روي رودخانه هاي اين شهر زيبايي هاي آن را بيش از پيش مي توانيد تماشا كنيد.
 • سارسكوي: اين ساختمان با اينكه به يك كاخ شباهت دارد ولي در واقعيت يك كاخ نيست بلكه تركيبي از دو كاخ را در خود جاي داده است. اين كاخ داراي پارك بسيار زيبايي است كه محوطه ساختمان را ديدني و چشم نواز كرده است.
 • كليساي رستاخيز: اين كليسا داراي تاريخ بسيار جالبي است. با ديدن اين كليسا مي توانيد با استفاده مستندات موجود در كليسا به تاريخ آن دست يابيد. اين بنا به صورت رنگارنگ تزئين شده است و ديدن آن روح انسان را تازه مي كند.
 • پل هاي قپاني: شهر سنت پترزبورگ داراي تعداد زيادي پل مي باشد كه برخي از آنها متحرك هستند، به عبارت ديگر باز و جمع مي شوند. پل قپاني يكي از اين پل ها است كه تماشاي آن بي شك خالي از لطف نخواهد بود.
 • خيابان نوسكي پراسپكت: به جرات مي توان گفت خياباني زيباتر از اين خيابان در شهر سنت پترزبورگ وجود ندارد. اين خيابان علاوه بر اينكه به عنوان مهمترين خيابان هاي روسيه است، يكي از مهمترين خيابان هاي كل دنيا نيز محسوب مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۱۸:۰۲ ] [ فاطمه حسن زاده ]

تور كشور تركيه

تور كشور تركيه، به سفري اطلاق مي شود كه يك شركت مسافرتي با ارائه خدماتي در قالب يك پكيج مسافران علاقه مند به سفر تركيه را جذب مي كند و با اخذ هزينه اي آن ها را به كشور تركيه مي برد. تورها معمولاً فردي به نام راهنماي تور و يا تور ليدر براي راهنمايي مسافران دارند. تورتركيه معمولاً سفرهايي ۳ تا ۱۰ روزه هستند كه در آن سفر به چند شهر زيباي كشور تركيه گنجانده مي شود. براي خريد تور كشور تركيه شما مي توانيد از طريق مراجعه ي حضوري به آژانس هاي ارائه كننده تور و يا مراجعه اينترنتي به سايت هاي فروش تور اقدام كنيد. مسلماً خريد اينترنتي تور مي تواند از لحاظ صرف زمان و هزينه براي شما ارزان تر از تهيه تور به صورت حضوري تمام شود. در تهيه تور كشور تركيه از طريق اينترنت به راحتي مي توانيد با يك كليك ساده انواع تور ها را ببينيد و قيمت تورهاي مختلف را با هم مقايسه كرده و در بين چندين تور مختلف بهترين تور و مناسب ترين تور با شرايط خودتان را انتخاب كنيد. اگر براي خريد تور خود زمان بيشتري را اختصاص دهيد امكان برخورد شما با تور هاي ارزان تركيه بيشتر است

تور تركيه

هزينه تور تركيه

همانطور كه قبل نيز اشاره شد هزينه سفر به كشور تركيه در مقابل هزينه ي بسيار بالاي سفرهاي اروپايي بسيار معقول و قابل قبول است. البته سفر با تور كشور تركيه هم يكي از راه هايي است كه مي تواند هزينه سفر به تركيه را كاهش داد چرا كه تورها با برنامه ريزي دقيق و منظم مي توانند در ازاي پرداخت هزينه كم جاهاي زيادي از كشور تركيه را به مسافران معرفي و خدمات بهتري را ارائه كنند. هزينه تور كشور تركيه هم، مانند تورهاي خارجي ديگر مي تواند با توجه به نوع هتل اقامت، نوع پرواز، تعداد روزهاي سفر و ميزان خدماتي كه تور ارائه مي دهد متغير باشد. در ايران انواع مختلفي از تور كشور تركيه وجود دارد كه هر كس مي تواند بنا به توان مالي و شرايط خود، تور مورد نظر خود را انتخاب و با آن به كشور تركيه سفر كند. هر چند كه تخمين هزينه سفر به تركيه با تور تركيه كمي سخت است اما اگر با طور تقريبي بخواهيم هزينه تور كشور تركيه را بيان كنيم بايد بگوييم كه براي سفر به تركيه با تور تركيه شما بايد هزينه اي بين دو تا ده ميليون تومان صرف كنيد. براي سفر به تركيه با يك تور ارزان مي توانيد از طريق تور لحظه آخري تركيه اقدام كنيد

جاذبه هاي گردشگري طبيعي پاتايا

شهر پاتايا يكي از شهرهاي بسيار زيباي كشور تايلند است بنابراين شما در تور پاتايا مي توانيد از مناظر طبيعي فوق العاده زيباي اين شهر ديدن كنيد و نهايت لذت را از حضور در اين شهر ببريد. يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري كه در تور پاتايا مي توانيد از آن بازديد كنيد جزيره مرجاني پاتايا است كه در فاصله 7 كيلومتري اين شهر واقع شده است و شما براي بازديد از آن بايد خود را با قايق هاي موتوري به اين جزيره برسانيد. اين جزيره مرجاني از جمله زيباترين جزاير مرجاني در كل دنيا به شمار مي آيد به همين دليل است كه تقريبا تمامي توريست ها در سفر به اين شهر حتما از آن بازديد مي كنند. باغ نانگ نوچ يكي از باغ هاي استوايي كشور تايلند است كه در شهر پاتايا واقع شده است و شما در تور پاتايا مي توانيد از آن بازديد كنيد، در اين باغ شما مي توانيد از انواع مختلفي از گياهان و درختان و همينطور گل هاي مختلف ديدن كنيد و يك تجربه بي نظير را در سفر به اين شهر بدست بياوريد. كوه بودا يكي از مهم ترين جاذبه هاي طبيعي اين شهر است كه در شمال پاتايا واقع شده است بر روي اين كوه يك تصوير بزرگ از بودا ثبت شده است كه بزرگترين تصوير بودا در كل جهان است و همين موضوع نيز از دلايلي است كه ما به شما توصيه مي كنيم حتما از اين كوه ديدن كنيد

تور تايلند

ارتباط آسان در سفر به شهر پاتايا

يكي از مهم ترين مزاياي رفتن به تور پاتايا و سفر به اين كشور اين است كه شما به راحتي هرچه تمام مي توانيد با مردم اين كشور ارتباط برقرار كنيد چرا كه مردم اين كشور به صورت كامل به زبان انگليسي مسلط هستند و مي توانند به راحتي با شما صحبت كنند، بنابراين براي سفر به اين شهر نيازي به مترجم همراه نداريد و كافي است كه تنها به زبان انگليسي مسلط باشيد تا بتوانيد نيازهاي خود را به راحتي برطرف كنيد. يك نكته بسيار مهم ديگر درباره مردم اين شهر اين است كه حتي در صورتي كه به زبان انگليسي نيز مسلط نباشند مي توانند با اشاره با شما ارتباط برقرار كنند، همانطور كه گفتيم اين شهر يكي از توريستي ترين شهرهاي تايلند است و همين موضوع نيز باعث شده است تا براي برقراري ارتباط بهتر مردم اين شهر مجبور شوند كه روش هاي مختلف ارتباط گيري با توريست ها را بياموزند

مدارك لازم براي سفر به گرجستان

تا چندي پيش براي سفر به گرجستان نياز به ويزاي اين كشور نداشتيم اما به دليل برخي مشكلات اكنون براي سفر ويزا نياز است. براي سفر به گرجستان نياز به ويزاي نوع C يا معمولي داريد. اين ويزا خود 4 گروه دارد كه گروه 1 يعني C1 براي سفر هاي توريستي مي باشد. ويزاي گرجستان به دو صورت حضوري و الكترونيكي صادر مي شود و فرد متقاضي پس از تكميل مدارك مورد نياز براي درخواست ويزا مي تواند با توجه به شرايط خود به هر كدام از دو شكل حضوري يا الكترونيكي درخواست ويزاي خود را ثبت كند. اگر مشكلي در روند ثبت پيش نيايد و مدارك كامل باشند حداكثر 20 روز طول مي كشد تا ويزا صادر شود. پس از گرفتن ويزا نوبت به تهيه بليط مي رسد. از دو راه زميني و هوايي مي توان به گرجستان سفر كرد. هزينه سفر زميني به مراتب كمتر از هوايي است ولي زمان مسافرت طولاني تر مي شود و ممكن است برخي افراد را اذيت كند. داشتن يك راهنماي سفر و نقشه و نيز اطلاع قبلي از مكان هاي ديدني گرجستان مي تواند سفر را براي شما شيرين تر كند.

آب و هواي كشور گرجستان

گرجستان كشوري چهار فصل مي باشد كه به همين دليل مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است و شما مي توانيد آب و هواهاي متنوعي را در اين كشور تجربه كنيد. كشور گرجستان در فصل تابستان آب و هواي گرمي دارد كه مي توانيد از آن لذت ببريد. اين آب و هواي گرم به لطف قرار گرفتن اين كشور در منطقه قفقاز مي باشد. اگر به دنبال آب و هواي گرم هستيد بهتر است به مناطق كوهستاني سفر نكنيد و در مناطق هموار اين كشور مانند باتومي به گشت و گذار بپردازيد و اگر مي خواهيد در تابستان از هوايي خنك لذت ببريد مي توانيد به مناطق كوهستاني اين كشور سفر كنيد. آب و هواي كشور گرجستان در زمستان به دليل مديترانه اي بودن معتدل است و خيلي سرد نمي شود، البته در كوهستان ها هواي سردي حاكم است و مي توانيد شاهد بارش برف هم باشيد. بهترين زمان سفر به

تور گرجستان زماني است كه هواي اين كشور بسيار سرد يا بسيار گرم نباشد تا از سفر خود لذت ببريد. مي توانيد در اوايل تابستان و در ماه هاي مي و ژوئن و در اوايل پاييز و در ماه سپتامبر به اين كشور زيبا سفر كنيد و از طبيعت بي نظير، كوهستان ها و ديگر ديدني هاي اين كشور چهار فصل نهايت لذت را ببريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۸:۱۲ ] [ فاطمه حسن زاده ]

آشنايي با شهر مشهد

شهر مشهد يكي از شهرهاي استان خراسان رضوي در شمال شرقي كشور ايران است كه به عنوان مركز اين استان نيز شناخته مي شود. اين شهر را با نام هاي مشهد مقدس و پايتخت معنوي ايران نيز مي شناسند. شهر مشهد يكي از شهرهاي مذهبي كشور ايران است داراي جاذبه هاي گردشگري مذهبي بسيار زيادي مي باشد. حرم مطهر امام رضا (ع) در اين شهر قرار گرفته و يكي از مهمترين عوامل جذب توريست ها به شهر مشهد مي باشد. از آنجايي كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي از سراسر ايران و جهان به منظور زيارت حرم مطهر امام رضا (ع) به شهر مشهد سفر مي كنند، اين شهر به عنوان يكي از توريستي ترين شهرهاي ايران شناخته مي شود. شهر مشهد دومين شهر بزرگ ايران بعد از تهران مي باشد و با جمعيتي تقريبا ۳ ميليون نفري بعد از شهر تهران دومين شهر پرجمعيت ايران است. توريستي بودن اين شهر يكي از مهمترين عوامل رونق اقتصادي در اين شهر مي باشد. از ديگر عواملي كه باعث رونق اقتصادي در شهر مشهد مي شوند مي توان به مواردي از قبيل توليد زعفران، زرشك، نبات و چرم صنعتي اشاره كرد. در شهر مشهد جاذبه هاي گردشگري تاريخي و طبيعي متنوعي نيز قرار دارند كه در تور ارزان مشهد مي توانيد از هر يك از آنها ديدن كنيد.

تور مشهد

مكان هاي ديدني در تور مشهد

مشهد داراي برخي از مكان هاي ديدني مي باشد كه با جاذبه هاي گردشگري كه توسط انسان ساخته شده اند متفاوت است. به برخي از اين مكان هاي ديدني در اين قسمت اشاره مي كنيم:

 • پارك وكيل آباد: اين پارك در قسمت جنوب شرقي واقع شده است. قدمت پارك وكيل آباد به ساليان دور برمي گردد. اين پارك از همان ابتدا مورد توجه گردشگران داخلي و خارجي بوده است. اين پارك بعد از گذشت زمان و بازسازي و نوسازي توسط شهرداري شهر مشهد به يكي از مكان هاي ديدني در مشهد تبديل شده است.
 • بند گلستان: بند گلستان در 8 كيلومتري شهر مشهد قرار گرفته است. اين بنا بر روي رودخانه اي به نام گلستان احداث شده است. قدمت اين بنا به 500 سال قبل برمي گردد. با وجود اينكه ساليان زيادي از ساخت اين بنا گذشته است باز هم پا برجه باقي مانده است.
 • غار مغان: شايد آوازه ي اين غار را شنيده باشيد. اين غار در روستاي مغان در 35 كيلومتري مشهد واقع شده است. داخل اين غار چاه هايي با عمق 25 متر و پرتگاه هاي زيادي وجود دارد. پيشنهاد مي شود براي بازديد از اين غار حتما راهنما داشته باشيد زيرا در غير اينصورت بازديد از اين غار كار خطرناكي محسوب مي شود.
 • باغ ملي: اين باغ يكي از شلوغ ترين جاذبه هاي مشهد مي باشد. شما مي توانيد با ورود به اين باغ زيبا مجسمه هايي كه از مشاهير ادب در اين باغ قرار گرفته است را مشاهده كنيد.

تور ارزان مشهد

بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد

عوامل بسياري در تعيين بهترين زمان شركت در تور مشهد دخيل خواهند بود. اگر بخواهيم از نظر آب و هوا بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد را مورد بررسي قرار دهيم بايد گفت كه فصل بهار و پاييز به دليل مناسب بودن آب و هوايشان بيشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت اما بايد در نظر داشته باشيد كه اواخر بهار و اوايل پاييز بهترين زمان براي شركت در اين تور خواهد بود. اگر بخواهيم از نظر مراسمات مذهبي بهترين زمان سفر به اين شهر را بررسي كنيم بايد گفت كه تمامي مراسمات مذهبي براي شركت در تورلحظه آخري مشهد مناسب خواهد بود اما 28 صفر و ميلاد امام رضا بهترين زمان شركت در اين تور مي باشد. همچنين اربعين حسيني و محرم نيز از بهترين ايام سفر خواهند بود. اگر بخواهيم از نظر ميزان هزينه ها بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد را تعيين كنيم بايد گفت كه فصولي كه گردشگران كمتري به اين شهر سفر مي كنند بهترين زمان شركت در اين تور خواهد بود.

حمل و نقل در تور ارزان مشهد

شهر مشهد به دليل مسافر پذير بودن، در زمينه حمل و نقل بين شهري در ايران زبانزد است. در شهر مشهد ايستگاه راه آهن مدرن و پايانه اتوبوس راني بزرگي ساخته شده است به طوري كه روزانه ده ها اتوبوس و قطار از شهر هاي مختلف به ويژه تهران به مقصد مشهد حركت مي كنند. بنابراين به منظور كاهش هزينه ها در تور ارزان مشهد مي توان از اتوبوس و قطار استفاده نمود. با اين حال وجود فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد در مشهد باعث شده است كه بتوان به سرعت خود را به مشهد رساند البته معمولا استفاده از هواپيما در تور باعث بالا رفتن قيمت خواهد شد. فرودگاه بين المللي مشهد در جنوب شرقي اين شهر واقع شده است و ظرفيت پذيرش انواع هواپيماها را دارد. اين فرودگاه پس از فرودگاه مهر آباد پر رفت و آمد ترين فرودگاه ايران است و داراي پاركينگ طبقاتي مجهزي نيز مي باشد. اين فرودگاه داراي ايستگاه مترو نيز مي باشد بنابراين استفاده از آن در تور ارزان مشهد راحت تر است.

قيمت تور مشهد

قيمت تور مشهد به عوامل بسياري بستگي خواهد داشت كه يكي از مهمترين عوامل انتخاب فصل آن مي باشد. تور هاي مشهد در انواع مختلف بوده و در هر فصلي در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد در هر فصل و موقعي اقدام به شركت در اين تور نماييد. همچنين قيمت تور با قيمت هتل هاي رزرو شده در مشهد رابطه مستقيم دارد و هر چه قيمت هتل بالاتر بوده باشد طبيعتا قيمت تور مشهد نيز بالاتر خواهد بود. همچنين ميزان خدمات ارائه شده در طول سفر از ديگر عواملي است كه بر قيمت تور مشهد تاثير گذار خواهد بود. بايد در نظر داشته باشيد كه تمامي نكات ياد شده امكان شخصي سازي خواهند داشت و مي توانيد خدمات و هتل مورد نظر خود را انتخاب نماييد. انتخاب نوع تور مشهد از اهميت به ويژه اي برخوردار مي باشد چرا كه هر يك از وسيله هاي نقليه استفاده شده در اين تور ها قيمت بخصوصي داشته و بر قيمت تور مشهد تاثير مستقيم خواهد داشت.

قيمت تور مشهد

لوكس ترين هتل هاي مشهد

همانطور كه در ابتداي اين متن گفته شد، شهر مشهد براي استقبال از گردشگران و زائران گرامي هتل ها و اقامتگاه هاي زيادي را در سطح شهر احداث كرده اند. برخي از اين هتل ها را در اين قسمت معرفي مي كنيم:

 1. هتل قصر طلايي: هتل قصر طلايي يكي از لوكس ترين هتل هاي اين شهر به شمار مي رود. اين هتل داراي 5 ستاره مي باشد و همچنين به عنوان دومين هتل بين المللي شناخته شده است. اين هتل در خيابان امام رضا در سال 1389 ساخته شده است.
 2. هتل پارسيس مشهد: اين هتل نيز داراي 5 ستاره است و به عنوان يكي از هتل هاي لوكس شناخته شده است. شما مي توانيد با اقامت در اين هتل در حدود 10 دقيقه به حرم مطهر برويد و زيارت كنيد. اين هتل داراي امكاناتي از قبيل رستوران، سالن هاي پذيرايي شيك، سونا، استخر و... مي باشد.
 3. هتل درويشي: هتل درويشي در سال 1391 در خيابان امام رضا ساخته شده است. اين هتل نيز داراي 5 ستاره مي باشد و جزو هتل هاي لوكس محسوب مي شود.
 4. هتل پاريس مشهد: هتل پاريس مشهد علاوه بر اينكه به حرم مطهر نزديك مي باشد به بسياري از اماكن تفريحي و همچنين جاذبه هاي گردشگري نزديك مي باشد و گردشگران عزيز مي توانند به راحتي هم براي زيارت و هم سياحت در اين هتل اقامت كنند.

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۴:۴۹ ] [ فاطمه حسن زاده ]

خريد آنلاين تور ارزان مشهد 

 بر طبق آمارهاي موجود اين شهر ساليانه از بيش از 25 ميليون گردشگر پذيرايي مي كند كه بسياري از آنان نيز از كشورهايي مانند عراق، تركيه، افغانستان و كشورهاي حاشيه خليج فارس هستند. شهر مشهد به عنوان پايتخت گردشگري مذهبي و پايتخت معنوي ايران شناخته مي شود. اقتصاد شهر مشهد نيز بر پايه ي گردشگري و توريسم استوار است. يكي از عوامل مهم رونق گردشگري در مشهد، تنوع تور ارزان مشهد است كه باعث مي شود بتوان با هر سطح بودجه و درآمدي يك سفر خاطره انگيز به مشهد داشت. روزانه تورهاي ارزان بسياري توسط آژانس هاي گردشگري براي مشهد ارائه مي شود. يكي ديگر از عوامل گسترش گردشگري در مشهد را مي توان به گستردگي جاذبه هاي ديدني شهر مشهد اشاره كرد به طوري كه مي توان جاذبه هاي طبيعي را در كنار جاذبه هاي تاريخي و هم چنين اماكن مذهبي ديدن كرد. در واقع سفر به وسيله تور ارزان مشهد مي تواند براي گردشگران ايراني و غير ايراني جذاب باشد.

تور مسافرتي مشهد

قيمت تور مشهد

قيمت تور مشهد با توجه به عوامل بسياري متغير مي باشد كه در مورد عوامل موثر در اين مورد در بخش هاي بعدي به صورت كامل و مجزا براي شما توضيحاتي ارائه داده ايم. در حالت كلي مي توان گفت كه قيمت تور مشهد با توجه به امكانات و خدمات ارائه شده در آن بسيار مناسب و معقول بوده و با بودجه شما سازگاري خواهد داشت. شما مي توانيد با توجه به زمان اوقات فراغت خود و بودجه در نظر گرفته شده يكي از پكيج هاي تور مشهد را رزرو نماييد.

رزرو هتل در مشهد 

بسياري از افراد تصور مي كنند هتل آپارتمان ها نسبت به هتل ها سطح پايين تري دارند، اما واقعيت اين طور نيست. شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه هنگام انتخاب محل اقامت، اين دو نوع اقامتگاه را با هم مقايسه كنيد و در قيمت شان تفاوتي نبينيد؛ احتمالاً اين مسئله شما را در انتخاب ميان اين دو گزينه مردد مي كند. درواقع بزرگ ترين تفاوت اين دو در اندازه واحد هاي اقامتي است؛ شما با رزرو هتل آپارتمان واحد اقامتي بزرگ تري در اختيار خواهيد داشت و امكاناتي مانند يك واحد آپارتماني برايتان فراهم خواهد بود. 
همان طور كه گفتيم هتل آپارتمان ها هميشه واحدهاي اقامتي ارزان تري نيستند، بااين حال از آنجا كه اين اقامتگاه ها امكان آشپزي را براي مهمانان فراهم مي كنند، انتخاب خوبي براي كساني است كه مي خواهند در هزينه هايشان صرفه جويي كنند؛ طبيعتاً اينكه خودمان بتوانيم آشپزي كنيم و مجبور نباشيم براي صرف غذا به رستوران برويم هزينه هايمان را به مراتب كمتر مي كند.
 
سفر ارزان به مشهد

روش هاي نوين خريد بليط هواپيما

امروزه بسياري از افراد اقدام به خريد آنلاين بليط هواپيما مي كنند و ديگر به روش هاي سنتي اين كار را انجام نمي دهند، دليل اين موضوع اين است كه از آن جايي كه خريد آنلاين بليط هواپيما زمان بسيار كمي را از شما مي گيرد، بسياري از افراد ترجيح مي دهند كه اين اين كار را انجام دهند و ديگر مانند گذشته زمان زيادي را صرف انجام اين كار نكنند. خريد آنلاين بليط هواپيما مزاياي بسيار زيادي را براي افرادي كه در طول سال، سفرهاي زيادي را انجام مي دهند دارد چرا كه باعث صرفه جويي زمان آنها مي شود. يكي از بهترين وب سايت هايي كه مي توانيد براي خريد آنلاين بليط هواپيما به آن مراجعه كنيد وب سايت دلتابان مي باشد كه خدمات خريد آنلاين بليط هواپيما را با بهترين كيفيت در اختيار شما قرار داده است و شما مي توانيد خيلي سريع و در كوتاه ترين زمان ممكن و همينطور بهترين قيمت ممكن اقدام به خريد آنلاين بليط هواپيما كنيد. اين وب سايت خدماتي با كيفيت جهاني را به مشتريان خود ارائه داده است كه به همين علت امروزه بسياري از مسافران و گردشگران براي خريد آنلاين بليط هواپيما به اين وب سايت مراجعه مي كنند. 

خريد آنلاين بليط هواپيما با قيمتي ارزان

اگر قصد داريد با ارزان ترين قيمت ممكن اقدام به خريد بليط هواپيما كنيد مي توانيد دو روش را مورد استفاده قرار دهيد؛ روش اول براي انجام اين كار براي افرادي است كه قصد دارند در تاريخي مشخص به شهر و يا كشور مقصد خود سفر كنند و پرواز آنها بايد حتما در تاريخ مشخصي صورت گيرد، اين افراد حتما بايد از 10 الي 20 روز قبل اقدام به خريد بليط كنند چرا كه هر چه به تاريخ پرواز نزديك تر شويد قيمت بليط ها به ميزان بسيار زيادي افزايش پيدا خواهد كرد. روش دومي كه باعث كاهش قيمت بليط ها مي شود براي افرادي است كه قصد ندارند در تاريخ مشخصي پرواز خود را انجام دهند، اين افراد مي توانند به راحتي اقدام به خريد آنلاين بليط هواپيما به صورت چارتري كنند، با خريد بليط چارتر به صورت چارتري شما مي توانيد بليط هواپيما را با قيمتي بسيار كمتر از قيمت اصلي آن خريداري كنيد.

خريد ارزان بليط ههواپيما

هزينه رزرو هتل در دلتابان

اگر شما نيز جزء افرادي هستيد كه راحتي در طول سفر براي شما بسيار ارزشمند است حتما علاقه مند هستيد كه قبل از رفتن به سفر اقدام به رزرو هتل كنيد، براي اين كار كافي است كه وارد سايت دلتابان شويد و يكي از هتل هاي كشور مقصد خود را انتخاب كنيد. معيارهاي بسيار زيادي وجود دارند كه با استفاده از آن ها مي توانيد اقدام به رزرو هتل كنيد اما بدون شك قيمت هتل يكي از مهم ترين معيارهاي هر شخصي براي رزرو هتل مي باشد. يكي ديگر از خدمات آنلاين مسافرتي وب سايت دلتابان كه براي شما فراهم شده است امكان رزرو هتل با مناسب ترين قيمت ممكن مي باشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۳۸:۱۰ ] [ فاطمه حسن زاده ]

مسكو

مسكو پايتخت كشور روسيه بوده و در قسمت مركزي و اروپايي اين كشور قرار دارد. مسكو به عنوان پهناورترين شهر دنيا شناخته شده و وسعتي حدود صد كيلومتر مربع دارد. اين شهر پهناور جمعيتي حدود 16 ميليون نفر را در خود جاي داده است. شايد بتوان يكي از مهمترين جاذبهها و زيباييهاي شهر مسكو را واقع شده در كنار رود مسكو بدانيم كه منظرهاي تماشايي و رويايي به اين شهر بخشيده است. شما در سفر تور مسكو ميتوانيد از جاذبههاي ديدني فراوان ديگري كه در اين شهر بزرگ و پهناور قرار دارد، ديدن كنيد. علاوه بر جاذبههاي تماشايي اين شهر كه سبب محبوبيت و شهرت مسكو شده است؛ از نظر علمي و آموزشي نيز مسكو يكي از مراكز مهم و بزرگ دنيا ميباشدو دانشگاههاي معتبر و بزرگي نيز در اين شهر قرار دارند. براي سفر با تور مسكو توصيه ميكنيم كه فصل زمستان را انتخاب نكنيد؛ چون زمستانهاي اين شهر بسيار سخت بوده و با سرماي شديد و بارش برف همراه است.

چرا به مسكو سفر كنيم

همان گونه كه قبلاً نيز اشاره كرديم مسكو پايتخت پهناورترين كشور دنيا ميباشد. كشوري كه پيشينه تاريخي كهني داشته و به دليل جاذبههاي فراوانش يكي از مهمترين مقاصد گردشگري دنيا ميباشد. تنوع جاذبههاي ديدني مسكو، بسيار زياد بوده و شما در سفر با تور مسكو ميتوانيد از كليساهاي بسيار زيباي اين شهر كه به رنگهايي بسيار تماشايي و چشم نواز مزين شدهاند ديدن كنيد. در سفر خود به در سفر خود به سرزمين تزارها حتماً از ميدان سرخ، كاخ كرملين و مراكز هنري اين شهر ديدن كنيد. به طور كلي ميتوان گفت كه ديدنيها و تماشايي هاي اين كشور پهناور آنقدر زياد و متفاوت است كه هر انساني دوست دارد براي يك بار هم كه شده به اين كشور رويايي سفري داشته باشد. يكي از مهمترين دلايل استقبال هموطنانمان از تور مسكو، عدم نياز به ويزا در زمان سفر به اين كشور ميباشد.

تور مسكو

تور مسكو

براي اينكه سفر خود به مسكو، اين شهر تاريخي و بسيار تماشايي را با تور انجام دهيد بايد ابتدا براي رزرو تور خود اقدام كنيد. بهترين راه براي رزرو تور مسكو استفاده از فرم جستجو ميباشد. شما با ورود به اين فرم و وارد نمودن شهري كه ميخواهد سفر خود را از آن شروع كرده و به عنوان مبدأ سفرتان شناخته ميشود و مشخص نمودن مقصد سفر خود و همچنين مشخص نمودن تاريخ رفت و برگشت سفر خود با تعداد بسيار زيادي از تورها مواجه خواهيد شد. با مطالعه شرايط تورها و پكيجهايي كه توسط اين تورها براي سفر به مسكو ارائه ميشود شما ميتوانيد تور دلخواه خود و مناسب با شرايطتان را به صورت آنلاين رزرو كنيد.

قيمت تور مسكو

عوامل بسيار متعددي وجود دارند كه تعيين كننده قيمت تور مسكو هستند. شايد گاهي اوقات با تورهايي مواجه شده باشيد كه قيمت بسيار پاييني دارند. اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه هيچ ارزاني بي دليل نيست و اين امكان وجود دارد كه خدمات ارائه شده توسط تورهاي ارزان مناسب و قابل قبول نباشد. از مهمترين عوامل تعيين كننده قيمت تور مسكو ميتوان موارد زير را نام برد.

- هتل: قيمت هتلها در مسكو نيز مانند ساير نقاط دنيا متغير بوده و بسته به امكانات و خدمات ارائه شده در اين هتلها و يا درجه آن ميتواند متفاوت باشد.

- قيمت بليط هواپيما : پروازي كه شما با آن به مسكو سفر ميكنيد نيز ميتواند در قيمت تور مسكو تاثيري مستقيم داشته باشد. به عنوان مثال پروازي كه با ايرلاين هاي ايراني مانند ايران اير، ماهان و يا قشم اير انجام شود بدون شك از لحاظ قيمت با ايرلاين هاي خارجي مانند اير فلوت و اس 7 سيبريا تفاوت قابل ملاحظهاي خواهد داشت.

- زمان سفر و طول سفر: مدت زمان سفر و اقامت شما در مسكو و زماني كه براي سفر تور مسكو انتخاب كردهايد نيز در تعيين قيمت تور مسكو دخيل هستند و اگر ايام سفر شما مصادف با تعطيلات و جشنها و همچنين فستيوال هاي برگزار شده در اين شهر باشد بي شك هزينه تور مسكو افزايش خواهد داشت.

سفر به مسكو

تور لحظه آخري روسيه

همان تور كه از نامش پيداست تور لحظه آخري به توري گفته ميشود كه يك يا دو روز مانده به پايان ثبت نام تور با تخفيفهاي قابل توجهي از سوي آژانسهاي هواپيمايي به فروش ميرسند. علت آن نيز فروش نرفتن كامل سهميه رزرو شده توسط آژانس هواپيمايي ميباشد. اگر كمي خوش شانس باشيد ميتوانيد در تعطيلات نوروز، تابستان و يا تعطيلات سال نو ميلادي كه بيشتر مسئله تورهاي لحظه آخري اتفاق مي افتد در آن ثبت نام كرده و از قيمت بسيار مناسب آن استفاده كرده و سفري خوش را شروع كنيد.

تفريحات در تور مسكو

تفريحات در مسكو به يك مورد خاص خلاصه نخواهد شد و متناسب با هر سلايقي تفريح ويژه اي در نظر گرفته شده است كه مي تواند شما را به اوج هيجان برساند.City starيكي از مراكزي مي باشد كه استفاده از آن قطعا شما را هيجان زده خواهد كرد چرا كه بي وزني را در اين منطقه تفريحي تجربه خواهيد كرد كه محفظه اي ايجاد نموده اند كه شرايطي همانند جو داشته و اوقات خوشي را برايتان فراهم خواهد نمود. نمايش گربه ها در مسكو از محبوبيت ويژه اي برخوردار است و مي توانيد با مراجعه به اين سيرك بازي 100 گربه را ديده و از آن لذت ببريد. حمام ساندوني مي تواند يكي ديگر از مراكز تفريحي باشد، اين حمام سابقه اي تاريخي داشته و به عنوان قديمي ترين حمام اين شهر مي باشد كه مي توانيد از حمام آبگرم استفاده نموده و از فضاي آن لذت ببريد.

هتل هاي مهم در تور مسكو

هتل ها از جمله مهمترين مراكز در تور مسكو خواهند بود چرا كه اقامت در شهري غريب از اهميت به ويژه اي برخوردار بوده و رزرو هتل از مراكز بسياري امكان پذير خواهد بود. هتل متروپل مسكو مهمترين و تاريخي ترين هتل مسكو مي باشد كه به دلايل بسياري هر ساله محل اقامت بسياري از گردشگران مي باشد. هتل هاليدي مسكو ديگر هتل حائز اهميت اين شهر مي باشد كه به دليل مجلل بودن توجه بسياري را به خود جلب نموده و بهترين خدمات را جهت اقامت هر چه آرامتر گردشگران ارائه خواهد داد. هتل ريتز كارلتون ديگر هتل به نامي مي باشد كه هم خدمات كاملي ارائه داده و هم به دليل نزديكي به مراكز گردشگري مسكو با ديگر هتل ها متمايز خواهد بود. هتل راديسون رويال و كرون پلازاي مسكو ديگر هتل هايي هستند كه مي توانيد در تور مسكو جهت رزرو هر كدام اقدام نماييد.

جاذبه هاي تور مسكو

بازار هاي مهم در تور مسكو

بازار ها نيز مي تواند براي گردشگران حائز اهميت باشد چرا كه بسياري قصد خريد سوغات براي بستگان خود را خواهند داشت و يا قصد خريد لوازمي براي خود دارند. مركز خريد اوروپاسكيي يكي از مهمترين مراكز خريدي مي باشد كه مي توانيد انواع لوازم مورد نياز خود را از اين بازار خريداري نماييد همچنين برند هاي محبوبي در اين مركز خريد شعبه دارند كه مي توانيد از آنها نيز خريد نماييد. مجتمع تجاري گوم مهمترين و بزرگترين مركز تجاري مسكو مي باشد كه از 200 فروشگاه تشكيل شده است و مي توانيد تمامي برند هاي محبوب را در اين مركز تجاري بيابيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۲۸:۴۷ ] [ فاطمه حسن زاده ]

چرا بايد به كانادا سفر كنيم؟

كانادا يكي از كشورهاي زيبا و شگفت آور دنياست. كشوري پيشرفته با طبيعتي دست نخورده و زيبا كه چشم بازديد كنندگان را خيره مي كند. شهرهاي كانادا بزرگ و زيبا ارزش بازديد كردن را دارند. شهرهايي مثل مونترال و تورنتو مكان هايي هستند كه هر گردشگري مايل است از آن بازديد كند.

تور كانادا ارزان

اما اگر به دنبال تور كانادا ارزان قيمت هستيد بايد بدانيد كه در چه زمان و به چه صورت به اين كشور سفر كنيد تا هزينه هاي مناسب تري را در سفر خود داشته باشيد؛ اما بايد بدانيد كه تور كانادا ارزان نيست. دلايل گران قيمت بودن سفر به كانادا را مي توان اين موارد دانست.

تور كانادا

بهترين فصل براي سفر با تور ارزان كانادا

بهار در كانادا: آب و هواي كانادا در بهار مناسب حضور گردشگران است. اگرچه هواي كانادا تا اواخر ارديبهشت سرد است اما در بخش جنوبي تر در ماه خرداد هوا دلپذير و طبيعت سبز و زيباست.هواي خنك فصل بهار زماني است كه قيمت تور كانادا ارزان مي باشد.
تابستانهاي كانادا :اين فصل زمان حضور گردشگران است. اين زمان اوج حضور گردشگران است. هزينه هاي سفر به كانادا در اين زمان بالا مي رود. در زمان حضور گردشگران هتل ها قيمت بيشتري دارند و قيمت هواپيما نيز بالاتر مي رود. مناسب ترين تفريح كانادا در تابستان يك تور كمپ در جنگل و طبيعت گردي است. فصل تابستان كانادا تا اواسط مهر ادامه دارد.
پاييز در كانادا: از ماه سپتامبر تا اكتبر يكبار ديگر حضور گردشگران كمتر مي شود و تور كانادا ارزان مي گردد. هواي پاييز كانادا ملايم و دلپذير است و مناظر طبيعي بسيار زيبا اما اين هواي ملايم مدت زيادي طول نمي كشد.
زمستان كانادا: اگر اهل برف بازي و اسكي و ورزشهاي زمستاني هستيد زمستان كانادا زمان مناسبي است. اين زمان تور كانادا ارزان است چرا كه افراد زيادي تحمل سرماي آن را ندارند. اما براي ورزشكاران زمستاني اين زمان بهشت است چرا كه شهر خلوت و قيمتها مناسب است.

هزينه هاي اقامت

يكي از مسائلي كه براي داشتن يك تور كانادا ارزان قيمت مهم است هزينه هاي محل اقامت است. قيمت هتل ها در كانادا بسته به شهري كه در آن اقامت مي كنيد و سطح و درجه هتل متفاوت است. شما مي توانيد در يك هتل پنج ستاره اقامت كنيد و شبي 250 دلار بپردازيد يا به يك هتل دو يا سه ستاره برويد و شبي 65 دلار هزينه كنيد و يا با صرف شبي 15 تا 25 دلار يك تخت در هاستل داشته باشيد. پس اگر مي خواهيد تور كانادا ارزان تمام شود بايد به انتخاب محل اقامت خود دقت كنيد.

سفر به كانادا

جاذبه هاي رايگان در تور ارزان كانادا

يك راه براي اينكه تور كانادا ارزان تمام شود استفاده از جاذبه هاي رايگان شهر است. در كانادا شهرهاي بسياري وجود دارد و هر شهر جاذبه هاي خاص خود را دارد. بازديد از برخي از اين جاذبه ها نياز به پرداخت هزينه دارد اما برخي ديگر اين چنين نيست. شما با كمي جستجو در ميان سايت ها و مقاله ها مي توانيد پيدا كنيد كه بازديد از كدام جاذبه ها ارزان تر است يا رايگان است. البته معني اين كار اين نيست كه براي اينكه تور كانادا ارزان تمام شود هزينه اي نكنيد. شما مي توانيد از جاذبه هاي بسياري از شهرها لذت ببريد و ضمنا اقتصادي و با دقت خرج كنيد.

هزينهي فعاليتهاي تفريحي و ورزشي

در هر سفر تفريحي حتي اگر تور كانادا ارزان قيمت باشد شما مايليد كه فعاليتهاي تفريحي و ورزشي را تجربه كنيد. به خصوص كه فعاليتهاي تفريحي زيادي در اين سفر خواهيد ديد. اگر به دنبال تور كانادا ارزان هستيد بايد بدانيد كه اين تفريحات ممكن است تا 130 دلار براي شما هزينه داشته باشند.

استفاده از سايتهاي تخفيفي

براي اينكه تور كانادا ارزان تمام شود مي توانيد از سايتهاي تخفيفي استفاده كنيد. در اين سايتها يك سري تخفيف براي رستورانها و مكانهاي ديدني وجود دارد. از جمله شناخته شده ترين سايتهاي تخفيفي كانادا مي توان به LivingSocial و Groupon اشاره نمود.

شركت در فستيوال ها

يك راه خوب براي داشتن تور كانادا ارزان قيمت بهره بردن از زمان فستيوال هاست. بيشتر اين جشنها در تابستان برگزار مي شوند و شما تنها بايد بدانيد كدام فستيوال در كدام زمان و كدام شهر برگزار مي شود. مشهورترين فستيوال هاي تابستانه Kits Days در ونكوور و Caribana در تورنتو مي باشند.

فعاليتهاي تفريحي فضاي باز

يكي ديگر از تفريحاتي كه در تور كانادا ارزان قيمت است فعاليتهاي گردشگري و ورزشي است. شما در اين كشور پيستهاي اسكي بسياري پيدا مي كنيد. همچنين خليج ها و درياچه ها محل مناسبي براي قايقراني هستند. اگر هم اهل كوهنوردي و جنگل نوردي هستيد مي توانيد با هشتاد دلار در تورهاي جنگل نوردي ثبت نام كنيد.شايد به نظر شما هشتاد دلار هزينه اي نباشد كه مناسب تور كانادا ارزان باشد اما اين رقم در حقيقت براي فردي با درآمد يك كانادايي اصلا گران نيست.

جاذبه هاي كانادا

كانادا داراي جاذبه هاي گردشگري فراواني مي باشد كه شما مي توانيد با تور كانادا ارزان به ديدن اين مكان هاي گردشگري برويد. در اين بخش مي كوشيم شما را با مكانهاي ديدني كانادا كه با هزينه هاي كم مي توانيد از آنها بازديد كنيد آشنا نماييم.

جاذبه هاي ديدني كانادا

بازديد از شهر ونكوور

شهر ونكوور يكي از شهرهاي زيباي كاناداست كه در مجاورت دامنه كوهستاني زيبايي قرار دارد. سفر به ونكوور به شما امكان لذت بردن از طبيعت و بازديد از شهري بزرگ و زيبا را با هم مي دهد. شما مي توانيد از هواي دلپذير لذت ببريد. در خيابانها قدم بزنيد، از فروشگاهها خريد كنيد و به رستورانهاي رنگارنگ ونكوور مراجعه كنيد. همچنين مي توانيد از موسيقي خياباني نيز لذت ببريد. شايد بخواهيد يك تور كانادا ارزان داشته باشيد اما در ونكوور بهتر است از اين شهر لذت ببريد. شما همچنين مي توانيد سري هم به جزيره ونكوور بزنيد. اين جزيره يك مكان زيبا در غرب ونكوور است كه مي توانيد با قايق به آن سر بزنيد و از ديدن طبيعت و نهنگهاي مهاجر لذت ببريد. شايد هم خوب باشد يكي دو وعده غذاي دريايي ميل كنيد.

جنگل نوردي

از بخشهاي جذاب كشور كانادا پاركهاي ملي اين كشور هستند كه گونه هاي مختلفي از حيوانات را در خود جاي داده اند. بخشهايي از اين پاركها و مناطق حفاظت شده براي گردشگران تجهيز و ايمن سازي شده اند. از جمله پارك Pacific Rim National Forest كه از پاركهاي محبوب كانادا براي گردشگران است. مي توانيد با خودتان يك وعده غذا ببريد و يك پيك نيك دلپذير را در تور كانادا ارزان داشته باشيد.
اميدواريم كه اين مقاله به شما در داشتن يك تور كانادا ارزان قيمت كمك كرده باشد. از سفر خود لذت ببريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۴۴:۵۴ ] [ فاطمه حسن زاده ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب