لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 80
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 6424
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

رزرو هتل

كساني كه مي خواهند سفري مطمئن و آسوده داشته باشند، طبيعتاً پيش از سفر فكري براي اقامت شان مي كنند. امروزه رزرو اينترنتي هتل، يكي از مرسوم ترين، امن ترين و ساده ترين شيوه هاست كه از طريق آن مي توانيد هتل مناسب تان را رزرو كنيد. جاباما بهترين سايت رزرو هتل در كشور است؛ اما دليل مان براي اين ادعا چيست؟ در جاباما اطلاعات مفصلي درباره ي هتل هاي ايران و كشورهاي خارجي وجود دارد كه با مطالعه ي اين اطلاعات، كاربر انتخاب راحت تر و آگاهانه تري خواهد داشت. مشاهده ي عكس ها و نقشه ي محل واقع شدن هتل هم، عوامل ديگري هستند كه دانسته هاي كاربر را براي انتخاب و رزرو هتل افزايش مي دهند.

بهترين هتل ها براي اقامت در تور هاي خارجي

همه افراد سزاوار زندگي خوبي هستند. خاويار، شام مفصل و داشتن خدمات اتاق مناسب حق همه افراد است. زماني كه صحبت از خدمات اتاق به ميان مي آيد، معمولاً اين هتل ها هستند كه خودنمايي مي كنند. ما در اين مقاله فهرستي از هتل هاي زنجيره اي بزرگ در سراسر جهان را آماده كرده ايم كه اقامت در اين هتل ها مي تواند تجربه خوب، راحت، مجلل و فراموش نشدني را در اختيار شما قرار دهد.
هتل هاي لوكس و گران قيمت، به خاطر فراهم آوردن راحتي و توجه به خواسته هاي مشتريان خود مشهور شده اند. اين امكانات از جمله خدمات متنوعي است كه به راحتي در هتل هاي كوچك و مسافرخانه ها يافت نمي شود. امكاناتي همچون خودروهاي رولز رويس با راننده شخصي، استخرهاي مجلل، پيشخدمت شخصي، مراكز تناسب اندام ۲۴ ساعته و واي فاي رايگان، تنها در يك هتل مجلل پيدا مي شود. اين هتل ها نه تنها چنين امكاناتي را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند بلكه به بهترين بودن در شغل خود هميشه مي بالند.
با توجه به تنوع آب و هوايي كره زمين و وجود سفر و گردشگري جهاني در تمامي اوقات سال، اقامتگاه هاي مجلل نيز هميشه مشتريان خاص خود را دارند. هنوز هم اقامتگاه هاي اندكي وجود دارند كه مي توانند تجربه و حس در منزل بودن را براي مشتريان خود فراهم كنند. در زير فهرستي از هتل هاي مجلل و بسيار زيبا را مي بينيد كه در دنيا بهترين هستند.

اقامتگاه آمان شهر پوكت

اقامتگاه آمان توسط آدريان زكا (Adrian Zecha) در سال ۱۹۸۸ تأسيس شد و يكي از اولين هتل هايي بود كه توانست مفهوم بوتيك هتل را به جهانيان معرفي كند. آدريان زكا اولين هتل و اقامتگاه خود را در شهر پوكت (Phuket شهري در تايلند) با ۵۰۰ اتاق و ۴۰ ويلا ايجاد كرد. هم اكنون، اين هتل در بيشتر از ۲۰ كشور شعبه دارد و ويلاهاي عالي، خانه هاي ييلاقي با استخر خصوصي و مناطق راحت در فضاي باز را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد.
از برجسته ترين ويژگي هتل آمان اين است كه در آن هيچ خدمات اتاقي يا حتي پذيرش نيز وجود ندارد اما ۴ كارمند هستند كه براي هر كدام از ميهمانان به عنوان پيشخدمت اختصاصي كار مي كنند. اسم آمان در زبان سانسكريت به خوبي تجربه نابي را كه مشتريان در اين هتل خواهند داشت، توصيف مي كند. آرامش و صلح (معني لغت آمان در زبان سانسكريت) تنها چيزي است كه از اين هتل در ياد مشتريان خواهد ماند.

در هنگام سفر به تايلند با تور تايلند به شما توصيه مي كنيم حتما يك شب با رزروآنلاين هتل در اين مكان اقامت كنيد.

بهترين هتل تايلند

هتل بانيان تري شهر پوكت

هتل بانيان تري كار خود را در پوكت و ديگر شهرهاي تايلند آغاز كرد و زاييده افكار هو كوان پينگ (Ho Kwon Ping) و همسرش كلر چيانگ (Claire Chiang) بود. از زمان آغاز كار اين هتل خارجي در سال ۱۹۹۴ تا به الان، هتل بانيان تري توانسته به ۳۶ اقامتگاه در كل كشور برسد. اين هتل در آينده ۲ شعبه خود را در چين و يك هتل ديگر در مراكش افتتاح خواهد كرد. هتل مذكور در كنار شعب متفاوتي كه در كشور تايلند دارد در مجموع داراي ۲۸ شعبه در سراسر جهان هم هست. هتل بانيان تري به خاطر خدمات هتل هايش تا به حال بيشتر از ۷۰۰ جايزه به دست آورده است. اين هتل به خاطر داشتن ويلاهاي گرمسيري و چشمه هاي معدني در باغ استوايي توانسته مشتريان ثابتي را به دست آورد.

هتل ها و اقامتگاه هاي فيرمونت شهر سان فرانسيسكو

اگرچه اولين هتل با نام فيرمونت در سان فرانسيسكو ايجاد شد، اما اين هتل، هتلي زنجيره اي است كه كار خود را در كانادا و از سال ۱۹۶۰ آغاز كرده است. اين هتل تقريباً در ۱۹ كشور مختلف شعبه دارد كه مهم ترين و برجسته ترين آن ها هتل ونكوور در ونكوور (Hotel Vancouver in Vancouver)، هتل شاتو فرانتناك در استان كبك كانادا (Chteau Frontenac in Québec)، هتل رويال يورك در تورنتو كانادا (The Royal York in Toronto) و امپرس در ويكتوريا (The Empress in Victoria) است.

هتل در سان فرانسيسكو

هتل ها و اقامتگاه هاي فور سيزن

هتل ها و اقامتگاه هاي فور سيزن در سال ۱۹۶۰ توسط ايسادور شارپ (Isadore Sharp) تأسيس شد و اكنون بيش از ۹۰ هتل در ۳۷ كشور مختلف دارد. اين هتل زنجيره اي اولين و اصلي ترين تمركز خود را روي مسافرت هاي تجاري قرار داده است و براي مشتريان خود يك بليط هواپيما مخصوص با بوئينگ ۷۵۷ كه داراي صندلي هاي محدودي نيز هست، پيشنهاد و ارائه مي كند. يكي از خدمات برتري كه توسط اين برند تأمين مي شود، يك سري موارد مخفي است كه مي تواند شام و عصرانه فوق العاده اي براي مشتريان فراهم كند. تنها موقعيت، زمان و مكان به مشتري انتقال داده مي شود در حالي كه بقيه موارد به صورت مخفي و به شكل راز باقي مي ماند تا مشتري شگفت زده شود. براي اينكه از آرامش و راحتي كامل مشتري اطمينان حاصل گردد، به او اجازه داده مي شود تشك، ملحفه و بالش هاي خود را انتخاب نمايد.

هتل فورسيزن

هتل هاي زنجيره اي هيلتون شهر تگزاس

نام هيلتون اگرچه با نام پاريس هيلتون (Paris Hilton) امروزي مترادف است اما به خاطر هتل ها و اقامتگاه هاي مشهوري كه در سراسر جهان دارد معروف و شناخته شده است. هتل هاي هيلتون (Hilton Worldwide) كار خود را در سال ۱۹۱۹ توسط كنراد ان هيلتون (Conrad N Hilton) در تگزاس آغاز كرد. اين برند بيش از ۴۰۰۰ هتل و اقامتگاهي كه در بيش از ۹۱ كشور مختلف جهان گسترده شده است و حتي تعدادي هتل مشهور و معروف همچون هتل والدورف آستوريا (Waldorf-Astoria) و هتل هاي همپتون (Hampton Inn hotels) را تحت پوشش برند خود دارد.

هتل هيلتون تگزاس

شركت هتل هاي هايت

يكي از مجلل ترين شركت هاي مديريت هتل، برند هايت (Hyatt Hotels Corporation) است كه در سراسر جهان بيش از ۵۸۷ شعبه دارد. اين برند در كشورهاي مختلفي همچون خاورميانه و كشورهاي امتداد خليج فارس شعبه دارد. اگرچه هايت در سال ۱۹۵۷ توسط رابرت هايت وان دن (Hyatt Robert von Dehn) و جك داير كروچ (Jack Dyer Crouch) تأسيس شد؛ اما موفقيت كنوني خود را مديون تلاش هاي جي پريتزكر (Jay Pritzker)، صاحب فعلي آن است. لوكس ترين و مجلل ترين هتل در ميان هتل هاي اين برند، هتل پارك هايت (Park Hyatt) است كه داراي بسته هاي بسيار مهمي براي سگ ها است. در اين هتل به طور انحصاري فرصتي براي صاحبان سگ ها ايجاد شده كه بتوانند سگ هاي خود را در يك مكان مخصوص در اتاق شان نگهداري كنند. در اين هتل خدمات خاصي نيز براي سگ ها ارائه مي شود.

هتل ها و اقامتگاه هاي اينتركانتيننتال

يكي از بزرگ ترين هتل هاي زنجيره اي در جهان، گروه هتل هاي بين قاره اي اينتركانتيننتال است كه هتل هاي بسيار لوكس و مجللي را زير چتر حمايتي خود دارد؛ اما هيچ كدام از اين هتل ها به اندازه هتل اصل هتل InterContinental معروف و مشهور نيست. اين برند در سال ۱۹۴۶ توسط جوآن تريپ (JuanTrippe) آغاز به كار كرد و اولين هتل خود را در برزيل تأسيس كرد. اين برند هم اكنون ۱۸۰ هتل در سراسر جهان دارد. اخيراً، اين هتل به عنوان برند تجاري پيشرو در هتل داري در جوايز سفر جهاني (World Travel Awards) نام گذاري شده است. شايد نام اين هتل براي شما خواننده اي مقاله كجارو به خاطر برگزاري نشست هاي مربوط به مذاكرات هسته اي ايران و شش قدرت جهان در شهر ويناتريش آشنا باشد.

هتل اينتركانتيننتال

هتل هاي زنجيره اي جميرا

هتل هاي زنجيره اي جميرا در سال ۱۹۹۷ تأسيس شد و متعلق به شركت دبي هلدينگ (Dubai Holding) است. اين برند بيش از ۲۱ هتل در كشورهاي مختلف جهان دارد و به خاطر خدمات و ميهمان نوازي عالي اش، تاكنون جوايز بسياري به دست آورده است. معروف ترين هتل هايي كه تحت نام اين برند قرار دارند شامل هتل برج العرب (Burj al Arab)، هتل ساحلي جميرا (Jumeirah Beach Hotel) و هتل ساحلي مدينه (Madinat Beach Hotel) هستند. تا سال ۲۰۱۶، اين برند تصميم دارد به عنوان بخشي از برنامه توسعه اي خود، ۳۰ هتل را در سراسر دنيا تأسيس كند.

در تور دبي هتل جميرا حتما يك شب اقامت در اين هتل مجلل و زيبا را تجربه كنيد.

هتل جميرا

هتل هاي ماندارين اورينتال

اولين هتل از مجموعه هتل هاي ماندارين اورينتال در سال ۱۹۶۳ در هنگ كنگ توسط گروه تجاري جاردين متيسون (Jardine Matheson) آغاز به كار كرد. اين هتل هاي زنجيره اي براي چشمه هاي معدني بسيار عالي و ساير امكانات رفاهي كاهنده استرس مشهور هستند. همچنين اين هتل به خاطر داشتن معماري داخلي عالي و مجلل و ميهمان نوازي بسيار خوب، مورد توجه مشتريان زيادي قرار گرفته است. اين برند تا اين لحظه ۴۱ هتل در بيش از ۲۷ كشور مختلف جهان دارد.

هتل ماندارين اورينتال

هتل هاي پنينسولا

هتل پنينسولا تنها برند هتل جهاني بزرگي است كه از لحاظ تعداد، هتل هاي اندكي را در اختيار دارد. اين برند تنها ۱۰ شعبه در سراسر جهان دارد. اولين هتل كار خود را در سال ۱۹۲۸ آغاز كرد و تا سال ۲۰۱۵ نيز همان طور كه گفته شد فقط ۱۰ شعبه ديگر در قسمت هاي مختلف جهان تأسيس كرده است. اين برند نه تنها به خاطر ميهمان نوازي عالي اش، بلكه به خاطر وجود خودروهاي رولز رويس (Rolls-Royce Phantoms) كه ميهمانان را از فرودگاه به هتل مي آورند، بسيار مشهور است.

هتل پني نسولا

هتل هاي ريتز كارلتون

ريتز كارلتون يكي از هتل هاي لوكس برتر در جهان و يك شركت تابعه از ماريوت اينترنشنال (Marriott International) است. اين برند توسط سزار ريتز (César Ritz) تأسيس شد. سزار ريتز كسي بود كه هتل ريتز در پاريس و هتل كارلتون (Carlton) در لندن را مديريت مي كرد. هم اكنون اين برند بيش از ۸۷ اقامتگاه در ۲۹ كشور مختلف دارد و يكي از ويژگي ها و قابليت هاي برجسته آن، عضويت در باشگاهي است كه يك دربان شخصي، نوشيدني هاي مختلف، غذا و امكانات خاص را براي مشتريان فراهم مي كند.

هتل ريتز كارلتون

هتل هاي رزوود

هتل رزوود توسط كارولين رز هانت (Caroline Rose Hunt) در دالاس تگزاس و در سال ۱۹۷۹ آغاز به كار كرد. از آن زمان به بعد توانست بيش از ۱۸ هتل منحصربه فرد از جمله هتل دكريلون (Hôtel de Crillon) در پاريس و هتل كارلايل (Carlyle Hotel) در نيويورك را تأسيس و راه اندازي كند. با وجود امكانات رفاهي منحصربه فرد و عالي و خدمات استثنايي، اين برند نقشي كليدي در بازار هتل هاي مجلل و لوكس بازي مي كند. با ارائه امكانات و خدمات عالي، اين برند توانسته است ميهمانان ثروتمند بي شماري را از سراسر جهان به خود جلب كند.

هتل رزوود

هتل هاي شرايتون

هتل شرايتون در شهر اسپرينگفيلد ايالت ماساچوست آمريكا به عنوان هتلي كوچك در سال ۱۹۳۷ آغاز به كار كرد و اكنون بيش از ۴۰۰ هتل در ۷۳ كشور مختلف جهان دارد. در طول سال ها، اين هتل همواره توسط نخبگاني همچون جان اف كندي، مورد توجه قرار گرفته است. اين هتل همچنين از طريق برنامه هاي مختلف ابراز وفاداري براي اعضايش سعي در بهبود تجربه مشتريان داشته و توانسته است در ميان هتل هاي ديگر امتيازات بيشتري كسب كند و اين ويژگي خود را به رخ ديگران بكشد.

هتل شرايتون ماساچوست

هتل سوفيتل

هتل سوفيتل يك برند مجلل فرانسوي است كه اولين شعبه خود را در سال ۱۹۶۴ آغاز كرد. در طول ۳۰ سال بعد، توانست بيش از ۱۰۰ هتل در ۴۰ كشور مختلف جهان تأسيس كند. در سال ۱۹۹۷ به هتل هاي آكور (Accor) پيوسته است و در حال حاضر با بيش از ۱۲۰ هتل در ۹۲ كشور مختلف فعاليت دارد. اين برند، پنجمين هتل بزرگ در جهان است. محبوب ترين هتل هاي سوفيتل، سوفيتل لجندز (Sofitel Legends)، شامل كاخ هايي مجلل با وسايل لوكس هستند كه براي آسايش هرچه بيشتر ميهمانان بازسازي شده اند و هر كدام سابقه و تاريخ قابل ملاحظه خود را دارند. اين برند به خاطر فراهم آوردن غذاهاي درجه يك فرانسوي و داشتن امكانات درجه يك و جهاني به خود مي بالد.

در تور اروپا نوروز 98 ميتوانيد اين هتل را به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي براي اقامت قرار دهيد.

هتل سوفيتل

هتل هاي و اقامتگاه هاي وستين

هتل هاي وستين زاييده فكر ۲ هتل دار رقيب به نام هاي سورت تورستون (Severt W. Thurston) و فرانك دوپار (Frank Dupar) هستند. آن ها در سال ۱۹۳۰ به همراه پيتر و آدولف اشميت (Peter and Adolph Schmidt) هتل هاي غربي را ايجاد كردند. شركت خيلي سريع رشد كرد و هتل هاي بسياري را تحت برند خود قرار داد. در سال ۱۹۶۳ اين برند به هتل هاي غربي بين المللي (Western International Hotels) تغيير نام داد. در سال ۱۹۸۰ شركت UAL برند را با نام تجاري وستين (Westin) از آن خود كرد. اين شركت دومين برند معروف جهاني در زمينه هتل هاي لوكس و مجلل بود. شايد بتوان گفت والدين اين برند هتل ها و اقامتگاه هاي استار وود (Starwood) و بستگانش شرايتون هتل است. اين شركت رابطه ي بسيار نزديكي با هواپيمايي ايالات متحده آمريكا (United Airlines)، خطوط هوايي قاره اي (Continental Airlines) و خطوط هوايي دلتا (Delta Airlines) دارد. هم اكنون بيش از ۱۹۰ هتل در ۳۷ كشور مختلف تحت نام اين برند فعاليت مي كنند و داراي امكانات رفاهي مختلفي همچون تخت خواب هاي نرم و راحت، منوي غذايي سوپر فود (SuperFoodsRx) و دسترسي به اينترنت پرسرعت هستند.


رزرو هتل
تور ارمنستان
تور تايلند
بليط هواپيما
رزرو بليط هواپيما
تور ارزان
تور لحظه آخري
تور كانادا
تور تايلند
تور دوبي
تور دبي
تور روسيه
تور اروپا
تور اروپا نوروز98
تور دور اروپا
تور كيش

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۷:۰۷ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب