لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 48
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 6499
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

چرا تور تايلند ؟

تايلند يكي از سرسبزترين و رويايي ترين مكان هاي گردشگري در دنيا مي باشد و تور تايلند يكي از پرطرفدارترين تور ها براي گردشگران به حساب مي آيد. بسياري از گرشگراني كه با تور تايلند به اين كشور سفر مي كنند جذب فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند مي شود زيرا تايلندي هاي اكثرا بودايي هستند و مراسم مذهبي زيادي در اين كشور برگزار مي شود.آب و هوا تايلند نيز به خاطر اينكه به خط استوا نزديك است و در نزدكي دريا قرار دارد گرم و مرطوب است و دماي ان معمولا بين 25 تا 38 درجه سانتي گراد قرار دارد ، تايلند به دليل وجود اين آب و هوا داراي خاك حاصلخيز است و بسيار براي كشاورزي مناسب مي باشد و بهترين زمان سفر به تايلند نيز ماه آبان تا ماه اسفند مي باشد و زيرا هوا كمتر گرم است و رطوبت هوا نيز كمتر مي شود .

تور تايلند به دليل وجود تور بانكوك ، تور پاتايا و تور پوكت بسيار طرفدار پيدا كرده زيرا هر يك از اين شهر ها در تور تايلند داراي خصوصيات هاي بسيار مي باشد. براي مثال شهر بانكوك پايتخت و شهري پر از جشن هاي مختلف مانند جشن آب تايلند در طول سال است.همچنين شما مي توانيد بهترين قيمت تور تايلند را در سايت مشاهده نماييد. شهر پاتايا نيز شهر شب زنده دار است و براي گردشگراني كه به دنبال خوشگذراني هستند واكينگ استريت بهترين گزينه به شمار مي آيد. شهر پوكت نيز شهري بسيار لوكس و رويايي است كه با فضاي بكر خود زوج هاي بسياري را جذب خود كرده است .

تور تايلند


از مناطق گردشگري در تور تايلند مي توان به شهر تاريخي سيام ، بازارچه شناور ، باغ استوايي و دنياي زير آب اشاره كرد. همچنين در بانكوك مراكز خريد بسياري وجود دارد كه ميتوانيد در انجا به خريد بپردازيد و رستوران ها نيز جزو جاذبه هاي گردگشري مي باشند زيرا در تايلند غذا هاي عجيب و محلي بسياري وجود دارد .

تور تايلند

چرا به تايلند سفر كنيم ؟

كشور تايلند يكي از كشورهايي بوده كه به لحاظ نقاط گردشگري بي نظير و جاذبه هاي گردشگري جذاب و متفاوتش در دنيا زبانزد عام و خاص بوده و هست و همواره و در هر فصل و هر زماني افراد بسياري از نقاط مختلف جهان اين كشور را به خصوص به جهت مسافرت هاي تفريحي در زمان تعطيلات تابستانه خود برمي گزينند و در ضمن شما گردشگران عزيز تور تايلند نيز مي توانيد در اين كشور حيواناتي را از نزديك مشاهده كنيد كه تا به حال در عمرتان نديده ايد و همچنين با آن ها عكس هاي يادگاري به ثبت برسانيد و مطمئن باشيد كه با مسافرت به اين كشور اصلا متوجه گذر زمان نخواهيد شد چرا كه قطعا وقت نخواهيد كرد كه تمام مكان هاي ديدني آن را ببينيد و قول مي دهيم كه بهترين اوقات در اين كشور بگذرانيد پس برنامه ريزي سفرتان را شروع كنيد .
در اينجا مي خواهيم به موارد مهمي در تايلند اشاره كنيم كه اين علامت سوال ذهني شما كه چرا سفر به تايلند ؟ را برطرف كند :
1 - تايلند كشوري واقع در جنوب شرقي آسياست و داراي آب و هواي كلي مرطوب و باراني بوده و شايد دما و رطوبت در ماه هاي خاصي دچار تغيير شود اما در اين سالها نشان داده شده كه به طور معمول اكثر گردشگران از قدم زدن در چنين آب و هوايي كلي لذت مي برند .
2 - قابل توجه شما گردشگران تور تايلند اينكه اين كشور جزاير فوق العاده بكر ، زيبا و متعددي از جمله پوكت ، پاتايا و سامويي وجود دارد كه مانند بهشت روي زمين است و نبايد ديدن و تفريح در آنها را از دست داد .
3 - شما در اين جزاير زيبا ، سواحل زيبا و منحصر به فردي كه در شهرهاي تايلند وجود دارد مي توانيد از تمامي امكانات تفريحي ( آبي ) و ورزشي كه براي شما توريست ها تعبيه شده است نهايت لذت و استفاده را ببريد .
4 - از جاذبه هاي گردشگري تايلند مي توان به : معابد بوداي تاريخي آن اشاره نمود كه با معماري عجيب و فوق العاده خاص بسيار مورد توجه توريست ها شده و آنها را به شدت جذب خود مي كند .
5 - مردم تايلند همچنين مردم بسيار مهربان و خوش خنده اي هستند و به گرمي به شما گردشگران تور تايلند خوشامد مي گويند و با اين مردم مهربان به زبان تايلندي صحبت كنيد چرا كه به شدت شگفت زده مي شوند و لذت مي برند چون آن ها فكر مي كنند زبان تايلندي ، سخت و غير قابل يادگيري مي باشد .
6 - در تايلند هتل هاي عالي و زيبايي رو به طبيعت بكر وجود دارد و اين كشور از آنجايي كه در كنار ساحل قرار دارد هتل هاي ساحلي فوق العاده زيبا و منحصر به فردي دارد كه تمامي اين هتل ها با امكانات و خدمات با كيفيت از شما ميزباني مي كنند .
7 - اگر به اين كشور زيبا سفر مي كنيد ، خواهيد ديد مراكز خريدهاي جالب و بسيار بزرگي در اين كشور وجود دارد كه مسئله خريد سوغاتي را براي سهل و آسان مي كند .
8 - در نهايت بازارهاي شناور روي آب را در بانكوك از دست ندهيد كه كاملا شما را شگفت زده مي كند.

فرهنگ غذايي در تايلند ، دنيايي رو به تفاوت ها

اگر چه غذاهاي تايلندي به داشتن مزه تند و شيرينشان در كل دنيا معروف هستند اما در واقع شما با خوردن غذاهايشان بين طعم هاي مختلفي از جمله : تند ، ترش ، شيرين ، شور و تلخ يك تعادل مناسبي را حس خواهيد كرد ، اين شهرت چيزي فراتر از تركيب كردن مزه ها در يك غذاي اختصاصي براي استفاده از مزه هاي متضاد دو يا سه غذاي متنوع ميباشد و به همين دليل تايلندي ها ديگران را در غذاي خود شريك كرده و غذاهاي پخته شده به سبك آشپزي خانگي خود را بيشتر در وعده هاي غذاييشان قرار مي دهند .
در ضمن يكي از ابعاد متمايز غذاي تايلندي اين مي باشد كه تقريبا در همه اين غذاها از سبزيجات تازه و ادويه جات از جمله سس ماهي مورد استفاده قرار مي گيرد ، البته استفاده از سس ماهي يكي از مشكلات گياهخواران است با اين حال با گفتن كلمه جي مي توانيد نشان دهيد كه گياهخوار هستيد تا در سفرش غذايتان طبخ نشود .
بي ترديد علت تنوع خاصي كه در غذاهاي مناطق مختلف اين كشور وجود دارد مي تواند نفوذ همسايگاني همچون چين ، لائوس ، ميانمار و مالزي مي باشد و اگرچه بعضي از رستوران هاي تايلندي در همه جاي اين سرزمين در پخت غذاهاي خاص تخصص و تبهري منحصر به فرد دارند اما جالب است بدانيد كه در هر رستوراني فهرستي بلند شامل غذاهاي تايلندي و غربي و ... مشاهده مي شود و غذاهاي تايلندي متنوعي كه در نقاط مختلف اين كشور طبخ مي شوند را در كنار غذاهاي بين المللي عرضه مي شود .
تايلند با اينكه كشور شهر كوچكي بوده ولي تنوع غذايي و متفاوت بودن منو آنها كه بسيار هم عجيب و گسترده است هر گردشگري را در تور تايلند وسوسه به تست كردن آنها مي كند و اينكه در قسمت هاي مختلف ذائقه اي كمي با هم فرق مي كند ، مثلا مردم بانكوك به غذاهاي شيرين علاقه دارند پس ببينيد مي توانيد با آنها كنار بياييد يا خير و مهم است بدانيد كه از معروفترين غذاهاي تايلند ميتوان پد تايلندي را نام برد كه در تمام رستوران ها و غذا خوري هاي تايلند يافت مي شود و شما اين امكان را داريد كه به دنيايي از مزه ها و تفاوت ها قدم برداريد .

بهترين زمان سفر به تايلند

بهترين فصل سفر با تور تايلند از نظر كم بودن گرما و باران در در اين كشور بين ماه هاي نوامبر تا فوريه و در فصل سرما و خنكي مي باشد و اينكه دماي هوا تايلند در اين فصل روزها ۲۸ درجه سانتيگراد و شب ها به ۱۲ درجه سانتيگراد مي رسد و هوا كم ترين رطوبت را دارد ، پس سعي كنيد اين ماه ها را براي سفر انتخاب نماييد و بعد از آن فصل گرما آغاز مي شود كه آوريل گرمترين ماه آن است و جشن آب در تايلند نيز به همين دليل در نيمه اين ماه برگزار مي شود .

تور بانكوك

تور مسافرتي ارمنستان


آب و هواي ارمنستان معتدل و در زمستان بسيار سرد مي باشد و در كل ميتوان كشوري سرد سير آن را خواند . آب و هواي اين كشور به غير از مناطق كوهستاني آب و هوايي بسيار معتدل و مناسب دارد كه همين مزيت ارمنستان را به كشوري توريستي تبديل كرده است.

تابستان هاي ارمنستان داراي آب و هوايي بسيار خوب است كه به ۲۵ درجه سانتيگراد مي رسد. اين دما در نواحي كوهستاني آرارات به حدود ۴۰ درجه سانتيگراد مي رسد. ارمنستان به عنوان كشوري آفتابي شناخته شده است. زمستان در ارمنستان به مراتب سرد و برفي است.

دماي هوا در زمستان حتي از دماي انجماد نيز پايين تر است. آب و هواي پاييزي در ارمنستان طولاني است و به حيات رنگارنگ گياهان شهرت دارد، در حالي كه بهار كوتاه است.

جغرافياي كشور ارمنستان


جمهوري ارمنستان با ۲۹۸۰۰۰ كيلومتر مربع مساحت، در جنوب غربي منطقه قفقاز و با كمي فاصله از سواحل جنوب شرقي درياي سياه واقع شده و همچون كمربندي بين مرزهاي ايران از يك سو و جمهوري هاي آذربايجان و گرجستان از سوي ديگر گسترده شده است.

اين كشور از جنوب با ايران، از جنوب غربي با جمهوري خود مختار نخجوان، از غرب با تركيه و از شمال با گرجستان و از شرق با جمهوري آذربايجان مرز مشترك دارد.

ارمنستان كشوري كوهستاني است كه در شمال فلات ايران، در غرب فلات ارمنستان و جنوب سلسله جبال قفقاز واقع شده است. ارتفاع ميانگين ارمنستان از سطح دريا ۱۸۰۰ متر است و تنها ۱۰ درصد سرزمين ارمنستان كمتر از ۱۰۰۰ متر ارتفاع دارند.

بلندترين قله ارمنستان آراگاتس (Aragatz) است كه در شمال غرب اين جمهوري واقع است و ۴۰۹۰ متر ارتفاع دارد. مهمترين درياچه ارمنستان درياچه سوان (Sevan)، در شرق اين كشور واقع شده است و نقش بسيار چشمگيري در اكوسيستم منطقه ايفا مي كند و چون در ارتفاع 1924 متري از سطح دريا قرار گرفته است، يكي از مرتفع ترين درياچه هاي آب شيرين بزرگ جهان است.

با توجه به كوهستاني بودن اين كشور رودهاي ارمنستان اكثرا كوتاه و داراي جريان بسيار سريع هستند.

اكثر رودهاي ارمنستان از طريق رود ارس يا رودهاي كورا يا آخوريان به درياي خزر سرازير مي شوند.

رودهاي اين كشور اگر چه مي توانند به عنوان منبع خوبي براي تامين انرژي الكتريسته و آب مصرفي كشور به كار روند، ولي به واسطه وجود آبشارها، سرعت زياد آب جاري و پهناي كم آن ها قابليت كشتيراني ندارند.

پول و اقتصاد در كشور ارمنستان 

ارمنستان داراي بخش صنعتي متنوعي است كه شامل صنايع شيميايي، فلزي، نساجي، ابزارهاي دقيق و فرآورده ها غذايي است، اما عمده صنايع ارمنستان، ساخت ماشين آلات، منسوجات و صنايع شيميايي است. همچنين صادرات اين كشور را الماس، مواد معدني، مواد غذايي و انرژي تشكيل مي دهد و در عوض ارمنستان واردكننده گاز طبيعي، نفت و دخانيات است.

فرهنگ و آداب و روسوم مردم ارمنستان


ارمنستان پيش از سال ۱۴۵۴ يك پادشاهي توانگر با فرهنگي پرمايه بود كه در برهه اي از زمان همه سرزمين هاي ميان درياي سياه و خزر را در بر مي گرفت. در سال ۳۰۱، ارمنستان نخستين كشوري بود كه مسيحيت را دين رسمي كشور برگزيد. پس از سرنگوني پادشاهي ارمنستان در سال ۴۲۸ ميلادي، اين منطقه از نو بخشي از ايران شد. ارمنستان مدت هاي زيادي جزئي از ايران بوده است و فرهنگ آن از ايران تاثير زيادي پذيرفته است. لباس مردان آن ها ما بين لباس سنتي مردان ساكن خطه شمال ايران و لباس مردان گرجي بوده است و نشان از سال هاي نفوذ فرهنگ ايراني در منطقه قفقاز دارد. لباس زنان ارمني كه تحت عنوان داراز شناخته مي شود نيز شبيه لباس هاي زنان ساير ملل ساكن در منطقه است و شامل لباس بلند و زردوزي شده و روسري به رنگ هاي شاد مي باشد.

تور ارمنستان ارزان

زبان مردم ارمنستان چيست


زبان ارمني، زبان رسمي كشور ارمنستان است. زبان ارمني، زباني كاملا هندواروپايي است. امروزه شمار ارمني زبانان جهان پيرامون هشت تا ده ميليون نفر است. جمعيت خود جمهوري ارمنستان سه و نيم ميليون است. يعني بيش از نيمي از ارمنيان، بيرون از سرزمين اجدادي خود به سر مي برند. يكي از كشورهايي كه جمعيت قابل توجهي از ارمنيان را در جهان داراست، ايران است با سيصد هزار نفر ارمني. زبان روسي نيز در اين كشور رواج دارد.

اگر قصد سفر به كشور زبيا ارمنستان را داريد، دلتابان معتبرترين آژانس مسافرتي با سال ها تجربه و سابقه فعاليت در زمينه برگزاري تورهاي تفريحي و اختصاصي تور ارمنستان ارزان و تور هوايي آن ، پذيراي شما مسافرين گرامي از تمام كشور هاي دنيا ميباشد .

سفر خاطره انگيزارمنستان ، خاطره خوش و مسافرت شادي را به همراه دوستان و خانواده خود تجربه كنيد.

از مزاياي تور ارمنستان ميتوان به قيمت مناسب تور، پشتيباني تمام وقت ليدر تور در حين انجان تور و اقامت در هتل هاي لاكچري، معرفي جاذبه هاي گردشگري توسط ليدر تور ، خدمات بيمه مسافرتي تور ،گشت شهري همراه تور ، معرفي مراكز خريد و اتوبوس سي آي پي 25 نفره تخت شو اشاره كرد.

شهرها و روستاهاي زيباي و توريستي در كشور ارمنستان

  • شهر تاريخي گوريس ( Goris) با رودخانه زيبا كه در بين كوه هاي سرسبز قرار گرفته است.
  • شهر سوان (Sevan) به داشتن صومعه سواوانك و درياچه بزرگ سوان معروف است.
  • شهر كاپان( Kapan) لذت نفس كشيدن هواي تازه در كوه ها بلند و دره هاي زيباي شهر را تجربه كنيد.
  • ديليجان ( Dilijan) معروف به سويس ارمنستان، شهري سرسبز، داراي معماري سنتي ارمني وچشمه هاي آب معدني فراوان است .
  • جرموك (Jermuk ) شهري آرام داراي آبشار زيباي جرموك
  • ادزون( Odzun ) روستاي تاريخي با آب وهواي عالي
  • زاخكادزور( Tsaghkatsor ) چشمه هاي آب گرم و پيست اسكي
  • شهر آشتاراك( Ashtarak ) با يادمان هاي تاريخي وآثار معماري ماندگار
  • ايروان ( Yerevan ) پايتخت ارمنستان با موزه هاي تاريخي و فرهنگي جذاب و رستوران هايي با غذاهاي خوشمزه
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۹:۵۱ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب