لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 87
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 6431
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

شرايط دريافت ويزا و وقت سفارت انگليس

تعيين وقت سفارت انگليس اولين مرحله از دريافت ويزاي انگليس مي باشد، متاسفانه امروزه به دليل مشكلات فراواني كه بين دو كشور ايران و انگليس به وجود آمده است دريافت ويزاي انگليس با مشكلات بسيار زيادي براي شهروندان ايراني همراه است. امروزه امكاناتي فراهم شده است كه بتوانيد در داخل كشور نيز براي تعيين وقت سفارت انگليس اقدام كنيد و بعد از آن با حضور در يكي از سفارت هاي انگليس اقدام به دريافت ويزاي اين كشور كنيد. در اين مطلب قصد داريم نكاتي بسيار مفيد درباره تعيين وقت سفارت انگليس را براي شما بيان كنيم تا در صورتي كه قصد سفر به كشور انگليس و دريافت ويزاي اين كشور را داريد بتوانيد به راحتي اقدام به تعيين وقت سفارت انگليس كنيد و بعد از گذراندن مراحل آن به راحتي ويزاي كشور انگليس را دريافت كنيد.

براي تعيين وقت سفارت انگليس چه مراحلي را بايد بگذرانيم؟

افرادي كه قصد دريافت وقت سفارت انگليس را دارند بايد براي اين كار مراحلي را بگذرانند. در اولين مرحله افرادي كه قصد تعيين وقت سفارت انگليس را دارند ابتدا بايد به وب سايت رسمي سفارت انگليس مراجعه كنند و نوع ويزايي كه قصد دريافت آن را دارند را مشخص كنند، در دومين مرحله بايد اين افراد اقدام به ايجاد يك حساب كاربري منحصر به فرد در اين وب سايت كنند و با حساب كاربري خود وارد سايت شوند و سپس فرم انگليسي درخواست صدور ويزاي انگليس را پر كنند.  بعد از انجام اين كارها محل مناسب براي انگشت نگاري بايد تعيين شود و در ادامه نيز وقت سفارت انگليس تعيين مي شود. آخرين مرحله از اين عمليات پرداخت هزينه وقت سفارت است كه بايد به صورت اينترنتي انجام دهيد. در صورتي كه قصد دريافت ويزاي انگليس را داريد بايد بعد از دريافت وقت سفارت انگليس با در دست داشتن مدارك در تاريخ مقرر شده به سفارت مورد نظر مراجعه كنيد و با انجام انگشت نگاري و ارائه مدارك خود اقدام به دريافت ويزاي انگليس كنيد. نكته بسيار مهمي كه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه در صورتي كه در روز مقرر شده نتوانيد به سفارت انگليس مراجعه كنيد درخواست شما به صورت خودكار از ليست افرادي كه درخواست وقت سفارت انگليس براي صدور ويزاي اين كشور را كرده اند حذف مي شود.

دريافت ويزا انگليس

براي تعيين وقت سفارت انگليس چه مداركي مورد نياز است؟

يكي از سوالات مهمي كه ممكن است براي شما پيش آمده باشد اين است كه براي دريافت وقت سفارت انگليس چه مداركي را بايد در دست داشته باشيم؟ مدارك مورد نياز براي اين كار عبارتند از اسكن صفحه اول پاسپورت، واچر هتل محل اقامت در انگليس و رزرو بليط هواپيما رفت و برگشت، در صورتي كه يكي از آشنايان شما در كشور انگليس زندگي مي كند سعي كنيد از او تقاضاي يك دعوتنامه كنيد و فايل اسكن شده اين دعوتنامه را براي تعيين وقت سفارت انگليس به همراه داشته باشيد و آخرين مدرك مورد نياز نيز فرم تكميل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسي مي باشد. در اين فرم اطلاعاتي از قبيل نوع ويزاي درخواستي، مدت ويزاي درخواستي، محل مورد نظر براي وقت مصاحبه و انگشت نگاري، اطلاعات شخصي فرد متقاضي، اطلاعات مربوط به پاسپورت فرد متقاضي، وضعيت شغلي، تاريخ سفر، اطلاعات مربوط به همسر در صورت متاهل بودن، اطلاعات مربوط به والدين فرد متقاضي، اطلاعات اقامت در كشور انگلستان، خدمات پزشكي در انگلستان، تاريخچه سفر به اين كشور و يك سري سوالات ديگر از شما پرسيده خواهد شد.

چه مدت طول مي كشد تا وقت سفارت انگليس را تعيين كنيم؟

پاسخ دادن به اين سوال كمي مشكل است چرا كه به صورت دقيق نمي توان تعيين كرد كه چه مدت زماني لازم است تا بتوانيد وقت سفارت انگليس را تعيين كنيد، به صورت كلي از آنجايي كه افراد بسيار زيادي متقاضي دريافت ويزاي انگليس هستند سفارت اين كشور يكي از شلوغ ترين سفارت هاي دنيا مي باشد و بنابراين شما نمي توانيد به صورت دقيق تعيين كنيد كه چه مدت زماني طول مي كشد تا آنها درخواست شما را تاييد كنند. به صورت كلي وقت سفارت اين كشور هر هفته به روزرساني مي شود و شما با كمي خوش شانسي مي توانيد به ميزان زيادي از مدت زمان تاييد درخواست تعيين وقت سفارت انگليس بكاهيد.

وقت سفارت انگليس

دريافت ويزاي توريستي انگليس

در بين تمامي انواع ويزاهاي انگليس ويزا توريستي از نوع محبوب آن مي باشد  كه معمولا براي افرادي صادر مي شود كه قصد سفر به كشور انگليس و گردشگري در اين كشور را دارند و يا اينكه قصد دارند با سفر به كشور انگليس از اقوام و آشنايان خود كه در اين كشور اقامت دارند ديدن كنند. اگر قصد دريافت ويزاي توريستي كشور انگليس را داريد حتماً به اين نكته توجه داشته باشيد كه

براي دريافت اين نوع ويزا در روز مصاحبه حتما بايد دليل سفر خود به كشور انگليس را به صورت كامل به سفارت اين كشور توضيح دهيد. به صورت كلي ويزاي توريستي انگليس به دو دسته تقسيم مي شود، دسته اول ويزاي سينگل يا يك بار ورود مي باشد كه بيشتر براي افرادي صادر مي شود كه قصد ندارند بيش از يكبار وارد كشور انگليس شوند، معمولاً افرادي كه قصد گردشگري در كشور انگليس را دارند از اين نوع ويزايي استفاده مي كنند، مدت زمان اعتبار ويزاي سينگل معمولاً كمتر از ۶ ماه مي باشد. نوع دوم از ويزاي انگليس ويزاي چند بار ورود مي باشد كه اين نوع از ويزا معمولا براي افرادي صادر مي شود كه قصد دارند در طي يك بازه زماني بيش از يكبار وارد كشور انگليس شوند، اين ويزا بيشتر براي افرادي مناسب است كه به قصد درمان و يا تجارت به كشور انگليس در سفر مي كنند، آنها مي توانند براي انجام كار خود از اين نوع ويزا استفاده كنند.

براي دريافت ويزاي انگليس بايد چه شرايطي را دارا باشيم؟

همانطور كه گفتيم در سال هاي اخير مشكلات بسيار زيادي بين روابط ايران و انگليس به وجود آمده است و همين عامل باعث شده است، ايرانياني كه قصد دريافت ويزاي انگليس را سفر به اين كشور را دارند با مشكلات بسيار زيادي رو به رو شوند. سفارت انگليس از سال ۲۰۱۱ مشكلات زيادي را براي ايرانيان به وجود آورده است كه اين سخت گيري ها باعث شده است تا ايرانياني كه قصد سفر به كشور انگليس را دارند معمولاً زمان زيادي را صرف دريافت ويزاي اين كشور كنند. يكي از شرايط بسيار مهمي كه مي تواند شانس شما را براي دريافت ويزاي انگليس دو برابر كند اين است كه دو ويزاي معتبر داشته باشيد كه در صورتي كه اين دو ويزا يكي ويزاي شينگن و ديگري ويزاي ژاپن باشد شانس شما به ميزان بسيار زيادي افزايش پيدا خواهد كرد. يكي ديگر از شرايط مهمي كه مي تواند تاثير بسيار زيادي در سرعت روند دريافت ويزاي انگليس براي شما داشته باشد اين است كه سند ملكي و مدارك شغلي قوي داشته باشيد و اين دو مدرك را به سفارت كشور انگليس تحويل دهيد. اگر در حساب كوتاه مدت بانكي خود حداقل ۱۰۰ ميليون تومان پول داريد مي توانيد اميدوار باشيد كه شانس شما براي دريافت ويزاي كشور انگليس افزايش پيدا كند.

شرايط دريافت ويزا و وقت سفارت انگليس

چه مدت طول ميكشد تا ويزاي انگليس براي ما صادر شود؟

اين سوال سوالي است كه ممكن است بسياري از شما درباره ويزاي انگليس داشته باشيد، به صورت كلي نمي توان در ايران تعيين كرد تا چه مدت زماني طول مي كشد تا ويزاي انگليس براي شما صادر شود چرا كه كشور انگليس كه از جمله كشورهاي توريستي قاره اروپا مي باشد كه سالانه مسافران بسيار زيادي به آن سفر مي كنند و به همين دليل افراد بسيار زيادي متقاضي دريافت ويزاي انگليس هستند، بنابراين سفارت كشور انگليس براي صدور ويزاي انگليس كار سختي را در پيش دارد. با اين حال به صورت حدودي مي توان گفت كه تقريبا سه هفته طول مي كشد تا ويزاي انگليس براي شما صادر شود اما با توجه به نكات گفته شده ممكن است اين مدت زمان به يك ماه نيز برسد. نكته اي كه باعث مي شود تا مدت زمان صدور ويزا براي شما كمتر شود اين است كه در هنگام مراجعه به سفارت كشور انگليس مدارك خود را به صورت تكميل كرده به  اين سفارت ببريد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۹:۴۲ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب