لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 68
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 6519
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تور هاي نوروزي اروپا

تور اروپا نوروز يكي از تور هاي اروپا است كه مي توان توسط آن قاره اروپا و شهر هاي زيباي آن را بازديد نمود. اروپا داراي تاريخ بسيار جذاب مي باشد كه با سفر به آن و ديدن بنا هاي تاريخي مي توانيد به آن پي ببريد. اروپا علاوه بر تاريخ موارد ديگري مانند معماري و مناظر زيبا، باعث شده است يكي از مقاصد گردشگري پرطرفدار به شمار رود. تور هاي اروپا قيمت ها و شرايط متفاوتي دارند كه اين تفاوت از تفاوت قيمت هتل همچنين مكان هاي صرف غذا و جاذبه هايي كه ديدن از آنها در برنامه تور ها قرار دارد، نشات مي گيرد. بي ترديد گردشگران براي انتخاب بهترين تور بايد موارد زيادي را در نظر بگيرند. يكي از مواردي كه در سفر به اروپا بسيار اهميت دارد تشخيص بهترين زمان سفر به اين قاره است. بهترين زمان از لحاظ آب و هوا فصل تابستان مي باشد ولي كساني كه به دنبال آرامش هستند مي توانند فصل هاي كم گردشگر را براي سفر به اين قاره زيبا انتخاب كنند. مواردي كه در اين قسمت گفته شد در ادامه متن بطور كامل توضيح داده شده است.

تور اروپا

تور اروپا نوروز

تور اروپا چندين سال است كه طرفدار هاي زيادي دارد. اروپا قاره اي است با طبيعت زيبا و چشم نواز، قاره اي است كه داشتن مكان هاي تاريخي و جذاب با داستان هاي فوق العاده زمينه را براي ماجراجويي ايجاد مي كند. اروپا يكي از 7 قاره جهان مي باشد كه شهر هاي زيادي با فرهنگ هاي متفاوت در خود جاي داده است. تور اروپا يك سفر به ياد ماندني و خاطره انگيز كه پيشنهاد مي شود هركسي در طول عمر خود يك بار آن را تجربه كند. تورهاي مختلفي براي قاره اروپا و شهر هاي مختلف آن وجود دارد. يكي از تورهاي اروپا كه در حال حاضر قرار دارد، تور اروپا نوروز است. اين تور براي نوروز تنظيم شده و بسياري از عزيزاني كه قصد سفر به كشورهاي اروپايي را دارند مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از ديدن كشور هاي زيبا اين قاره لذت ببرند. برخي از كشور اروپايي همانطور كه براي كريسمس برنامه ها و كارناوال هاي تماشايي برگزار مي كنند، در نوروز هاي ايران باستان نيز برنامه هاي جالبي را براي گردشگران در آن زمان تدارك مي بينند. گردشگران مي توانند با شركت در تور اروپا نوروز از اين برنامه هاي جالب و جذاب ديدن فرمايند.

اطلاعات برگزاري تور گرجستان

كشور گرجستان، كشوري با تاريخ بزرگ است كه در بخش عظيمي از تاريخش درگير جنگ هاي طولاني بوده و رنج هاي زيادي را تحمل كرده است اما امروزه به يكي از زيباترين و پربازديد ترين كشور هاي جهان تبديل شده است. كشور گرجستان در تاريخ خود درگير حمله ي مغول ها، جنگ جهاني و ديگر جنگ ها بوده است. در دوره ي قاجاريه كه گرجستان تحت سلطه ايران بود، دو كشور روسيه و ايران به مدت 12 سال با يكديگر جنگيدند كه به عقد عهدنامه گلستان منجر شد.
پس از انقلاب كبير، گرجستان جمهوري دموكرات اعلام كرد كه توسط ارتش سرخ نقض شد و به مدت هفتاد سال جزو جمهوري هاي سوسياليستي شوروي بود كه توانستند پس از آن جمهوري مستقل دموكرات تشكيل دهند. از آن پس كشور گرجستان شروع به پيشرفت كرد و تاكنون خود را به يكي از زيباترين و پرگردشگرترين ها تبديل كرده است.

كشور گرجستان در منطقه قفقاز قرار گرفته است. اين كشور در ميان اروپا و آسيا واقع شده است اما كشوري اروپايي به حساب مي آيد و از قوانين اتحاديه اروپا پيروي مي كند. گرجستان كشوري در مرز آسياي غربي و اروپاي شرقي است. كشور گرجستان با روسيه از شمال، تركيه و ارمنستان از جنوب، آذربايجان از جنوب شرقي و غرب با درياي سياه همسايه است. سيستم حاكم بر كشور گرجستان، جمهوري متمركز نيمه رياستي مي باشد. كشور گرجستان به نه منطقه، يك شهر و دو جمهوري خودمختار تقسيم مي شود.
گرجستان كشوري چهار فصل مي باشد كه به همين دليل مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است و شما مي توانيد در تور گرجستان آب و هواهاي متنوعي را در اين كشور تجربه كنيد.

آب و هواي كشور گرجستان براي سفر

كشور گرجستان در فصل تابستان آب و هواي گرمي دارد كه مي توانيد از آن لذت ببريد. اين آب و هواي گرم به لطف قرار گرفتن اين كشور در منطقه قفقاز مي باشد. اگر به دنبال آب و هواي گرم هستيد بهتر است به مناطق كوهستاني سفر نكنيد و در مناطق هموار اين كشور مانند باتومي به گشت و گذار بپردازيد و اگر مي خواهيد در تابستان از هوايي خنك لذت ببريد مي توانيد به مناطق كوهستاني اين كشور سفر كنيد. آب و هواي كشور گرجستان در زمستان به دليل مديترانه اي بودن معتدل است و خيلي سرد نمي شود، البته در كوهستان ها هواي سردي حاكم است و مي توانيد شاهد بارش برف هم باشيد. بهترين زمان سفر به كشور گرجستان زماني است كه هواي اين كشور بسيار سرد يا بسيار گرم نباشد تا از سفر خود لذت ببريد. مي توانيد در اوايل تابستان و در ماه هاي مي و ژوئن و در اوايل پاييز و در ماه سپتامبر به اين كشور زيبا سفر كنيد و از طبيعت بي نظير، كوهستان ها و ديگر ديدني هاي اين كشور چهار فصل نهايت لذت را ببريد.

تفليس پايتخت كشور گرجستان

راهنماي سفر به شهر تفليس موضوعات مختلفي را در برمي گيرد كه مي توان به تاريخچه، موقعيت جغرافيايي، فرهنگ، آداب و رسوم، مكان ها و جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل هاي محل اقامت، نحوه رزرو هتل، سفر و چندين موضوع ديگر اشاره كرد. در مطلب امروز سعي داريم شهر تفليس پايتخت گرجستان را بيشتر براي شما عزيزان معرفي كنيم تا با موضوعات عنوان شده در چند سطر قبلي بيشتر آشنا شويد. تفليس بزرگترين شهر گرجستان است و هر ساله از توريست و گردشگران متعددي از نقاط مختلف قاره هاي جهان ميزباني مي كند.

تور گرجستان ارزان

بهترين زمان رزرو تور كانادا ارزان

از آن جا كه كانادا به قطب شمال نزديك است آب و هواي سردي دارد كه اين وضعيت از مهرماه تا فروردين ادامه خواهد داشت. هواي مطبوع كانادا از اواسط بهار و در فصل تابستان خواهد بود كه هوا 30-20 درجه مي باشد، از اين رو زمان مناسب براي رزرو تور كانادا خواهد بود، در اين مواقع به راحتي قادر به گشت و گذار و بازديد از جاذبه ها در هوايي مساعد خواهيد بود. اين كه چه فصلي از سال به اين كشور سفر كنيد در هزينه هاي تان تأثير گذار است. سفر در فصل هاي كم گردشگر كه تعداد مسافران پايين است موجب مي شود با مناسب ترين قيمت تور كانادا در اختيارتان قرار بگيرد اما سفر در فصل هاي پر گردشگر موجب بالا رفتن هزينه ها خواهد شد. براي سفر به كانادا در فصل زمستان توجه داشته باشيد كه ممكن است به خاطر وقوع بهمن و طوفان جاده ها بسته شوند. اگر ماشين كرايه مي كنيد دقت كنيد كه لاستيك هاي برفي داشته باشد زيرا شرايط آب و هوايي سختي در اين فصل حاكم است. البته در اين فصل قادر به اسكي و اسنوبرد خواهيد بود و از مسيرهاي زيباي كوهستاني آن لذت خواهيد برد. شهر بنف در اين فصل مملو از گردشگر مي شود زيرا كه براي ورزش هاي زمستاني بسيار مناسب است.

جاذبه هاي ديدني در تور كانادا

  • بازديد از ويسلر در تور كانادا ارزان

با 2 ساعت رانندگي از ونكوور به پيست اسكي و شهر ويسلر خواهيد رسيد. اگر چه اين شهر براي ورزش هاي زمستاني بسيار پرطرفدار است اما در فصل تابستان نيز جاذبه هاي خود را دارد. در اين فصل گردشگران قادر به دوچرخه سواري كوهستاني و گلف خواهند بود. اين شهر در همه فصل ها پر نشاط و پر جنب و جوش است و در سال 2010 بود كه توانست توجه گردشگران را به خود جلب كند زيرا اين شهر به عنوان يكي از مكان هايي كه بازي هاي المپيك زمستاني در آن برگزار ميشد انتخاب گرديد. گردشگران در اين شهر به فعاليت هايي چون اسكي در سطح جهاني مي توانند مشغول شوند. امكانات تفريحي فضاي باز نيز در اين مكان وجود دارد كه از مناظر زيبا لذت خواهيد برد و به رستوران ها و هتل هاي آن مي توانيد برويد.

  • بازديد از خليج كوچك فاندي

در منطقه شرقي كانادا خليج كوچك فاندي را خواهيد ديد كه بين نيوبرانزويك و نوا اسكوشيا قرار دارد. شهرت اين خليج به دليل جزر و مدهاي شگفت انگيزي است كه دارد و سبب جذب گردشگران شده است. اين جزر و مدها به نوزده متر هم مي رسد كه پديده عجيبي در جهان مي باشد. در امتداد خليج فاندي محبوب ترين مناظر را خواهيد ديد كه از جمله آن ها به مسير پياده روي، صخره ها، سنگ هاي به وجود آمده از هوپ ول كيپ، پارك ملي و جزيره گرند مانان مي توان اشاره كرد.

  • بازديد از بندرگاه داخلي ويكتوريا

برخي از شهرها در كانادا براي توسعه شهر اقدام به احداث بندر كرده اند. بندرگاه داخلي ويكتوريا در تور كانادا ارزان براي قدم زدن، خريد، آرامش و صرف غذا روبروي بندر مكاني رؤيايي به شمار مي آيد. هتل تاريخي امپرس در مركز آن است كه ساختماني رؤيايي در اين شهر محسوب مي شود. اين هتل براي سال هاي طولاني از ملكه ها و پادشاهان پذيرايي كرده است و امروزه يكي از جذابيت هاي آن چاي با طعم سنتي و عطر خوب مي باشد كه سبب جذب گردشگران شده است. در تمام فصول اين منطقه براي بازديد كردن مناسب است ولي بيشترين گردشگران آن در فصل تابستان مي باشند.

  • بازديد از پارك ملي گروس مورن

در نيوفاندلند پاركي ملي قرار داد و فاصله زيادي تا پارك هاي محبوب ديگر كانادا دارد. طي كردن مسافت زياد براي رسيدن به اين پارك و بازديد از طبيعت بكر و چشم اندازهاي زيبا ارزشش را دارد. در تور كانادا ارزان در اين پارك از كوه ها و رودهاي داخل تنگه هاي سرسبز آن ديدن خواهيد كرد. اين پارك توانسته است در ميراث جهاني يونسكو ثبت شود و ديوارهاي صخره اي شيب دار، آبشار ها و سنگ هاي جالبي را در آن خواهيد ديد كه به وسيله آب هاي فريز شده يخچال ها خوردگي در آن ها مشاهده خواهد شد. در اين مكان قادر به سوار شدن بر قايق كه با تور اين محل برگزار مي شود خواهيد بود. اگر كسي قصد دارد به تنهايي از اين منطقه بازديد كند مسيرهاي پياده روي و كاياك سواري براي آن ها در نظر گرفته شده است. جمعيت گردشگران در فصل زمستان در اين محل كم مي شود اما ورزش هايي چون پيست اسكي سبب جذب افراد زيادي به اين منطقه مي شود.

ويزاي كانادا

هرگاه تصميم سفر به كشور كانادا را مي گيريد بايد در اولين قدم درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. براي اينكه بتوانيد ويزاي كانادا را بگيريد مي توانيد به دو روش درخواست بدهيد. در روش اول مي توانيد به صورت آنلاين درخواست ويزاي كانادا را بدهيد. در اين روش ابتدا وارد سايت سفارت كانادا مي شويد و يك اكانت كاربري براي خود ايجاد كنيد و بعد تمامي مدارك خود را آپلود كنيد. بعد از اينكه درخواست خود را ثبت كرديد سايت سفارت به شما يك شماره پيگيري مي دهد تا بتوانيد نتيجه درخواست ويزاي خود را پيگيري كنيد.

ويزاي كانادا
در روش دوم مراجعه حضوري براي درخواست ويزاي كانادا مي باشد. سفارت كانادا در شهر تهران تعطيل است و براي درخواست ويزا بايد به يكي از سفارت هاي اين كشور در كشور تركيه، دبي و ارمنستان مراجعه كنيد.
البته ارائه درخواست به صورت آنلاين بهتر است و هزينه كمتري نسبت به مراجعه حضوري به سفارت اين كشور دارد.

مراحل اخذ ويزا

يكي از مهم ترين مراحل اخذ ويزاي كانادا گرفتن وقت سفارت كانادا است. براي اخذ وقت سفارت كانادا نيز مي توان به دو روش حضوري و آنلاين درخواست خود را ارائه داد. در روش اينترنتي و آنلاين فرد متقاضي مي بايست به سايت سفارت كانادا در كشور مراجعه كند و يك حساب كاربري بسازد و بعد درخواست تعيين وقت از سفارت داشته باشد. در قسمت درخواست وقت بايد تمامي مدارك اسكن شده خود را آپلود كنيد. در مرحله بعدي بايد تمامي فرم هاي درخواست ويزا را كه در سايت وجود دارد را با تمامي اطلاعات شخصي خود تكميل كنيد و يك كپي از آنها تهيه كنيد. البته بايد توجه كنيد كه هزينه هاي صدور ويزا را نيز به صورت اينترنتي پرداخت كنيد.
سايت سفارت يك تاريخي را براي مراجعه حضوري شما اعلام مي كند كه فرد مي بايست در همان تاريخ براي ارائه مدارك و ثبت انگشت نگاري مراجعه كند.
در روش مراجعه حضوري نيز بايد به سفارت اين كشور در يكي از كشورهاي تركيه، شهر دبي و ارمنستان مراجعه كرد و تمامي مدارك لازم براي درخواست وقت سفارت كانادا را ارائه داد و هزينه لازم را پرداخت كرد. در اين سفارت به فرد متقاضي فرم درخواست ويزا داده مي شود بايد آن را تكميل كند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۲:۵۶ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب