لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 48
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 6392
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

امروزه با توجه به مساعد بودن شرايط زندگي در كشور كانادا، افراد بسيار زيادي به دنبال اخذ ويزاي اين كشور هستند. از مهمترين مراحل اخذ ويزاي كشور كانادا مي توان به وقت سفارت كانادا اشاره كرد. وقت سفارت كانادا از حساس ترين و زمان بر ترين مراحل اخذ و صدور ويزاي كشور كانادا مي باشد و افراد بايستي با گام هاي اين مرحله آشنا باشند تا بتوانند در كوتاه ترين زمان ممكن اقدام به رزرو وقت سفارت كانادا داشته باشند. متقاضيان وقت سفارت مورد نظر خود را به دو صورت حضوري و آنلاين مي توانند دريافت كنند كه در هر دو روش نيز بايستي تمام مدارك مورد نياز را به همراه داشته باشند و هزينه هاي مربوطه را پرداخت نمايند. مدت زمان پاسخگويي به درخواست گرفتن وقت سفارت كانادا در حدود 1 الي 3 ماه به طول مي انجامد كه افراد بايستي اين مدت را منتظر پاسخي از سوي كنسولگري كشور كانادا باشند.

ويزاي كانادا

وقت سفارت كانادا

كشور كانادا يكي از محبوب ترين كشورهاي خارجي مي باشد كه بسياري از افراد براي مهاجرت يا سفر خود آن را به عنوان مقصد نهايي انتخاب مي كنند. براي سفر به كشور كانادا بايستي ويزاي مربوط به اين كشور را به همراه داشته باشيد كه از انواع بسيار مختلف ويزاي كانادا مي توان به ويزاي تحصيلي، ويزاي گردشگري و ويزاي سرمايه گذاري اشاره كرد. توجه داشته باشيد كه اخذ و صدور هر يك از ويزاهاي مذكور نيازمند يك سري مراحل و مدارك مي باشد كه از مهم ترين مراحل آن مي توان به گرفتن وقت سفارت كانادا اشاره كرد. وقت سفارت كانادا يكي از مهم ترين و وقت گيرترين مراحل در دوره ي اخذ ويزاي كشور كانادا به شمار مي آيد و به همين جهت افراد متقاضي بايستي با دقت و حوصله بيشتري منتظر پاسخي براي درخواست خود باشند. با توجه به اين موضوع كه امروزه تعداد درخواست هاي اخذ ويزاي كانادا در ميان عموم مردم كشورمان افزايش يافته است ما نيز در اين مقاله سعي بر آن داريم تا در مورد نحوه رزرو، هزينه ها، نكات مورد توجه و زمان لازم براي دريافت پاسخ به درخواست وقت سفارت كانادا اطلاعاتي را براي شما عزيزان ارائه دهيم. با ما تا آخر اين مقاله همراه باشيد.

نحوه رزرو وقت سفارت كانادا

براي گرفتن وقت سفارت كانادا نيز مانند ديگر كشورهاي خارجي بايستي در اولين وهله اقدام به رزرو وقت سفارت كانادا داشته باشيد كه افراد متقاضي مي تواند با توجه به شرايط خود، به دو صورت اقدام به رزرو وقت سفارت كانادا داشته باشد. با توجه به اين امر كه در حال حاضر سفارت خانه كشور كانادا در ايران بسته است، متقاضيان مي توانند براي ثبت درخواست خود به كشورهاي همسايه سفر كرده و تمام اقدامات مربوطه را از آن كشورها انجام دهند. با توجه به اين امر كه تعداد درخواست هاي دريافت و صدور ويزاي كشور كانادا در سال هاي اخير بسيار افزايش يافته است، به همين دليل توصيه مي كنيم كه در بهترين زمان ممكن اقدام به رزرو و دريافت وقت سفارت مورد نظر خود داشته باشيد. يكي از بزرگترين نقاط قوتي كه كشور كانادا در مقايسه با ديگر كشورهاي جهان دارد اين است كه قوانين و مراحل پيچيده و سختي را براي صدور ويزا ارائه نمي دهد و تا حدالامكان تمام قوانين آن داراي انعطاف پذيري خوبي مي باشد. همچنين براي افرادي كه قصد مهاجرت و اخذ اقامت اين كشور را دارند شرايط بسيار عالي و مناسبي را در نظر گرفته است و از اين طريق افراد را از كشورهاي مختلف به سوي خود جذب مي كند.

رزرو حضوري وقت سفارت كانادا

همان طور كه در بخش قبلي نيز به اين موضوع اشاره شد، هم اكنون سفارت خانه كشور كانادا در ايران وجود ندارد و كنسولگري هاي اين كشور در ساير كشورهاي جهان آماده خدمات رساني به افراد متقاضي ايراني نيز هستند. بهترين و نزديكترين گزينه هاي روي ميز براي گرفتن وقت سفارت كانادا به شكل حضوري شهرهاي استانبول، آنكارا و ابوظبي مي باشد كه متقاضيان با توجه به شرايط و هزينه هاي رفت و آمد خود به اين شهرهاي خارجي مي توانند يكي از آن ها را انتخاب كرده و اقدام به سفر داشته باشند. در رزرو حضوري وقت سفارت كانادا انگشت نگاري هاي لازم نيز به صورت حضوري انجام گرفته و همچنين افراد بايستي تمام مدارك مورد نياز را به همراه داشته باشند تا بتوانند به كارگزار و مامور مربوطه تحويل دهند. نكته مهمي كه بايستي در اين گام به آن توجه داشته باشيد اين است كه حتما آدرس ايميل و شماره تلفن خود را با دقت وارد نماييد چرا كه بعد از گذشت مدت زماني كارگزار مربوط با فرد متقاضي تماس خواهد گرفت و نتيجه رزرو حضوري وقت سفارت كانادا را اعلام خواهد كرد.

رزرو آنلاين وقت سفارت كانادا

يكي ديگر از راه هاي رزرو وقت سفارت كانادا، رزرو آنلاين مي باشد. اين گزينه براي افرادي كه تمايل زيادي براي سفر به شهرهاي خارجي مذكور را ندارند، بسيار مناسب و معقول مي باشد؛ كه در اين روش افراد مي توانند با مراجعه به وب سايت رسمي كنسولگري كشور كانادا براي خود حساب جداگانه اي را ايجاد كرده و تمام مدارك مورد نياز را بارگذاري نموده و منتظر دريافت پاسخ از مسئولان مربوطه باشند. همچنين در برخي از مواقع مشاهده شده است كه مدت زمان پاسخ دهي به درخواست وقت سفارت كانادا به شكل آنلاين بسيار سريع تر از مراجعه حضوري مي باشد. هم چنين افراد متقاضي مي توانند با كارشناسان پشتيباني در اين كنسولگري در ارتباط بوده و سوال هاي متداول خود را بپرسند. اگر شما نيز فرصت كافي براي سفر به شهرهاي خارجي مذكور را نداريد مي توانيد در بهترين فرصت مناسب از طريق پايگاه اينترنتي مربوطه اقدام به رزرو وقت سفارت مورد نظر خود داشته باشيد و تمام مدارك مورد نياز را بارگذاري نماييد. در هنگام بارگذاري حتما به حجم و سايز فايل هاي خواسته شده دقت و توجه داشته باشيد چرا كه در غير اين صورت بارگذاري شما ناموفق خواهد بود.

وقت سفارت كانادا

هزينه هاي وقت سفارت كانادا

يكي از مهمترين موضوعاتي كه براي متقاضيان هنگام اقدام به دريافت و اخذ ويزاي كشور كانادا به وجود مي آيد، هزينه هاي مربوط به آن مي باشد. توجه داشته باشيد كه هزينه هاي وقت سفارت كانادا به دو دسته تقسيم بندي مي شوند كه برخي از اين هزينه ها، هزينه هاي مستقيم و برخي ديگر هزينه هاي غير مستقيم هستند. از جمله هزينه هاي مستقيم وقت سفارت كانادا مي توان به هزينه هاي انگشت نگاري و هزينه صدور ويزا اشاره كرده و در حال حاضر هزينه انگشت نگاري حدود 80 دلار و هزينه صدور ويزا نيز 100 دلار مي باشد و افراد زير 14 سال هيچ گونه هزينه اي را از بابت انگشت نگاري پرداخت نمي كنند البته اين موضوع براي افراد بالاي 80 سال نيز صدق مي كند. از جمله هزينه هاي غير مستقيم نيز مي توان به هزينه هاي تهيه و آماده كردن مدارك مورد نياز براي وقت سفارت كانادا، هزينه هاي رفت و آمد به شهرهاي خارجي مذكور جهت گرفتن وقت سفارت به شكل حضوري و خريد بليط و رزرو هتل اشاره كرد. افراد مي توانند قبل از اقدام به صدور ويزاي مورد نظر خود در مورد هزينه هاي آن اطلاعاتي را به دست آورده و سپس اقدام به گرفتن وقت سفارت كانادا داشته باشند.

سفارت خانه كشور كانادا

همان طور كه در بخش قبلي نيز به اين موضوع اشاره شد، در حال حاضر سفارت خانه كشور كانادا در ايران وجود ندارد و افراد براي اخذ ويزاي مورد نظر براي اين كشور مي توانند به كشور هاي همسايه مراجعه نمايند. كشور تركيه يكي از مهمترين مقصد هايي مي باشد كه افراد بسيار زيادي اين كشور را براي اخذ ويزاي مورد نظر خود و گرفتن وقت سفارت كانادا انتخاب مي كنند. افراد متقاضي مي توانند با سفر به شهر هاي آنكارا و استانبول و با مراجعه به ساختمان كنسولگري كشور كانادا در اين شهر ها اقدام به رزرو وقت سفارت كانادا به شكل حضوري داشته باشند. هم چنين افرادي كه به دنبال مقصد براي مراجعه به كنسولگري كشور كانادا هستند مي توانند به شهر ابوظبي نيز سفر كرده و از اين شهر اقدام به رزرو وقت سفارت كانادا داشته باشند.

مدارك مورد نياز در وقت سفارت كانادا

براي رزرو وقت سفارت كانادا بايستي يك سري مداركي را به همراه داشته باشيد كه از مهم ترين مدارك مورد نياز در وقت سفارت كانادا مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • ارائه دعوتنامه در صورت وجود
 • ارائه گواهي مبني بر نداشتن هيچ گونه سوء پيشينه
 • ارائه گواهي مبني بر نداشتن هيچ گونه بيماري خاص
 • 6 قطعه عكس با پس زمينه سفيد
 • تكميل كردن فرم درخواست رزرو وقت سفارت كانادا
 • ارائه گواهي معتبر زبان انگليسي يا فرانسوي
 • ارائه گواهي اشتغال به تحصيل
 • ارائه گواهي اشتغال به كار
 • اصل مدارك شناسايي
 • اصل پاسپورتي كه حداقل داراي 6 ماه اعتبار زماني باشد
 • ارائه بليط هواپيماي رزرو شده
 • ارائه مشخصات هتل رزرو شده در صورت وجود داشتن
 • ارائه ترجمه مدارك شناسايي

افراد متقاضي بايستي در هنگام مراجعه حضوري خود به كنسولگري كشور كانادا تمام اين مدارك را به همراه داشته باشند و به مسئول مربوطه تحويل دهند

نكات مورد توجه در مصاحبه وقت سفارت كانادا

از مهم ترين نكات مورد توجه كه در هنگام مصاحبه وقت سفارت كشور كانادا بايستي به آن توجه داشته باشيد مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • استفاده از عطر ملايم و خوشبو
 • پوشيدن لباس رسمي و شيك
 • داشتن اعتماد به نفس بالا
 • پاسخ هاي كوتاه و مفيد به سوالات مصاحبه كننده ارائه دهيد.
 • در صورتي كه جواب سوالي را نمي دانيد با صراحت نمي دانم بگوييد

افراد متقاضي بايستي در زمان مصاحبه به موقع در كنسولگري حضور داشته باشند چرا كه داشتن نظم و به موقع بودن تاثير مثبتي بر درخواست اخذ ويزاي شما خواهد داشت.

مدت زمان پاسخ به درخواست وقت سفارت كانادا

يكي ديگر از مهمترين موضوعاتي كه وجود دارد اين است كه چقدر زمان لازم است تا براي درخواست وقت سفارت كشور كانادا پاسخي ارسال شود. در پاسخ به اين قبيل سوال ها بايستي گفت كه مدت زمان پاسخ دادن به درخواست گرفتن وقت سفارت كشور كانادا افراد متقاضي در حدود 1 الي 3 ماه مي باشد و كه در بازه زماني مذكور حتما پيغامي از طرف ماموران و مسئولان كنسولگري به افراد متقاضي پيامي ارسال خواهد شد يا اينكه تماس گرفته خواهد شد.

براي دريافت اطلاعات در خصوص وقت سفارت انگليس و ويزاي انگليس به سايت دلتابان مراجعه بفرماييد

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۰:۲۱ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب