لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 28
دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
همه : 7387
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

يكي از پرطرفدارترين مقاصدي كه بين تعداد بيشماري از گردشگران شناخته شده است تور دوبي مي باشد. زيرا اين شهر از جمله لوكس ترين و مدرن ترين شهرهاي خاورميانه بوده كه بيشترين جاذبه هاي گردشگري و البته بازارهاي تجاري را در خود جاي داده است. همچنين دبي در بردارنده ي بهترين برندهاي جواهر، پوشاك، بهترين هتل ها، رستوران ها و....مي باشد.

تور ارزان دبي

تور دبي

در كناره خليج فارس شهري كويري با نام دبي واقع شده است كه امروزه مهمترين مقصد گردشگري به حساب مي آيد. اين شهر كه در نزديكي ايران قرار دارد با داشتن سواحل بي نظير و امكانات تفريحي متنوع توانسته تعداد بيشماري از افراد را علاقمند به تور دبي كند. البته در دبي جاذبه هاي ديگري مانند پارك هاي متنوع آبي، بازارهاي سنتي دبي، برج خليفه، منطقه هنري دبي، كايت بيچ، اپراي دبي، دنياي آي ام جي، برج العرب، آكواريوم دبي، دهكده غواصي دبي، جاده ي شيخ زايد، ديره، مسجد جميرا، خور دبي، خانه شيخ آل مكتوم، محله قديمي دبي يا بستكيه، موزه دبي، دبي مال و.... هر ساله در زمان هاي مختلف سبب شده است تا سايت دلتابان مسافران زيادي را در سفر به دبي همراهي نمايد. در واقع دبي شهري به حساب مي آيد كه فرهنگ هاي متفاوتي به صورت مدرنيته و سنتي كنار يكديگر قرار گرفته است. از اين رو گردشگران امارت متحده عربي، تور دبي را محبوب ترين تور مسافرتي معرفي نموده اند.

آب و هواي دبي

به دليل اينكه شهر دبي در كمربند بياباني قرار گرفته است داراي آب و هواي گرمسيري مي باشد. دبي هر ساله تابستان هاي گرم و مرطوبي را تجربه كرده كه ۴۱ درجه ميانگين دماي موجود در دبي گزارش شده است. به طور كلي مي توان گفت دبي هيچگاه فصل سرد و يا خنك به خود نديده است به همين دليل دلتابان در تور ارزان دبي بهار بيشترين لذت را براي مسافران مهيا مي سازد. معمولا براي اكثر مسافرين، دماي هواي دبي تا پايان خرداد ماه قابل تحمل مي باشد اما در مرداد و شهريور ماه كمتر كسي مي تواند در خيابان هاي شهر دبي گشت و گذاري عادي داشته باشد. عموما در تابستان دماي دبي بسيار گرم همراه با رطوبت است اما در فصل پاييز و زمستان دبي مي تواند مطبوع ترين حالت خود را داشته باشد.

راهنماي سفر به دبي

دبي از جمله شهرهايي به شمار مي رود كه از لحاظ داشتن ميراث فرهنگي و بناهاي تاريخي جالب توجه و بسيار غني است. اين شهر به واسطه مراكز خريد بزرگ و متنوع همچنين برج هاي بلند و زيبا طي چندين سال اخير به مهمترين مقاصد گردشگري و توريستي در جهان تبديل شده است. بيشترين كساني كه قصد همراهي دلتابان در تور لحظه آخري دبي را دارند تمايل دارند بلندترين ساختمان دنيا يعني برج خليفه همچنين فواره دبي، گالري هاي زيبا و فوق العاده دبي، بازار طلاي ديره، بازار ادويه، مسجد جميرا و...را تماشا نمايند. اين شهر به دليل همسايگي نزديكي كه با كشور ايران دارد تا حدودي از نظر آداب و رسوم و سنن غذا خوردن به ايرانيان شباهت دارند. در كوتاهترين زمان ممكن بيشتر ايرلاين هاي داخلي روزانه پروازهاي متعددي را از شهرهاي مختلف ايران به شهر دبي خواهند داشت لذا دلتابان سعي كرده است بهترين شرايط سفر را براي مسافرين خود در تور دبي مهيا سازد.

بليط هواپيما در تور دبي

اگر چه ايرلاين هاي مختلفي از شهرهاي ايران روزانه پروازهاي مختلفي به مقصد دبي دارند اما هر يك از اين ايرلاين ها، خدمات گوناگوني را به مسافران ارائه مي دهند كه مسافران همراه با خريد بليط هواپيما دوبي خدمات ايرلاين را هم به دست مي آورند. لذا سايت دلتابان با شناخت و آگاهي كامل بر روي خدمات، تاريخ و زمان پرواز ايرلاين ها، قيمت ها و ميزان ظرفيت هر كدام از آژانس هاي هواپيمايي تمام تلاش خود را به كار بسته است تا با انتخاب بهترين شركت هاي هوايي بالاترين خدمات را در اختيار مسافران تور ارزان دوبي قرار دهد. بنابراين متقاضيان مي توانند با اعتماد به سايت دلتابان بليط رفت و برگشت و يا رفت را به مقصد دبي در نوع اكونومي و يا بيزينسي تهيه نمايند. البته در زمان خريداري و رزرو بليط هواپيما دبي لازم است تا به زمان و تاريخ پرواز همچنين نوع كنسل نمودن بليط و يا تغيير دادن تاريخ پرواز توجه كافي شود زيرا بليط هاي چارتري از قوانين آژانس هوايي ارائه دهنده تبعيت كرده و ممكن است شرايط خاصي را به همراه داشته اما بليط هاي سيستمي تحت نظر شركت هوايي ملي ايران قرار داشته و تنها يك قانون را براي تمامي مسافران اجرا مي نمايد. همانطور كه مستحضر هستيد بليط هواپيما دبي بدون توقف بوده و از فرودگاه هاي بين المللي ايران به فرودگاه آل مكتوم و يا فرودگاه بين المللي دبي خواهد نشست.

تور لحظه آخري دبي

از عوامل مهمي كه سبب شده است تا در مسير تور دبي عرضه ي تور لحظه آخري دبي صورت بگيرد وجود چارترها مي باشد كه همين مسئله سبب شده است تا گردشگران، مسافران و توريست ها استقبال زيادي از سايت دلتابان داشته باشند. زيرا اين سايت معتبر و مشهور در بيشتر فصل هاي سال در مسير دبي، تور لحظه آخري دبي را با كمترين قيمت و بيشترين امكانات رفاهي ارائه مي نمايد. از آنجايي كه تور لحظه آخري دبي در ساعات پاياني نزديك به پرواز عرضه مي شوند هيچ گاه مسافران نمي توانند از قبل بليط هاي لحظه آخري را رزرو نمايند و اين نمونه بليط ها تنها در تعداد محدودي با استقبال بي نظيري فروخته مي شوند. از اين رو همراه بودن با دلتابان مي تواند اين فرصت مناسب را براي شما مهيا سازد.

رزرو آنلاين هتل در دبي

به دليل اينكه دبي شهري تجاري و توريستي است هتل ها، مهمان خانه ها و هاستل هاي فراواني در سراسر شهر وجود دارد كه انتخاب هر كدام از آنها مي تواند بنا به سليقه و بودجه فرد صورت گيرد. اما اگر تمايل داريد تا قبل از رزرو هتل در دبي با نماي هتل، خدمات و نحوه سرويس دهي هتل، تعداد اتاق ها ،نوع تخت ها، شرايط اقامت و.....آشنا شويد بهتر است به صورت اينترنتي با دلتابان همراه شويد تا طي ارائه دادن ليست كاملي از هتل هاي لوكس گرفته تا مهمان خانه هاي ساده در دبي همراه با نمايش دادن عكس هتل ها و عكس هر يك از اتاق ها شرايط را براي رزرو هتل مهيا سازد.

تور لحطه آخري دبي

قيمت تور دبي

هزينه هاي سفر به تور دبي به عوامل مختلفي نظير نوع بليط رفت و برگشت پروازي، وعده هاي غذايي، رزرو هتل در درجه و سطوح متنوع، گشت شهري، خدمات ايرلاين، هزينه بازديد از جاذبه هاي گردشگري، نوع خدمات و تشريفات فرودگاهي و...بستگي دارد. در برخي موارد تور دبي پرواز ماهان با انتخاب مجلل ترين هتل ها و در اختيار داشتن بهترين نوع كلاس پروازي در مشهورترين ايرلاين ها همراه با بهترين خدمات از طرف دلتابان ارائه مي شود اما در بيشتر زمان هاي سال مسافرين تمايل دارند همراه با دلتابان توري را انتخاب نمايند كه سفري ارزان به دبي را همراه خواهد داشت. دلتابان با ارائه دادن تور مسافرتي دبي متعهد است تا در ارزان ترين قيمت با عضويت در تور بدون مشاركت مسافر تهيه بليط هواپيما، رزرو هتل ارزان ، اخذ ويزاي دبي ، صدور پاسپورت، بيمه مسافرتي، در اختيار گذاشتن يك ليدر فارسي زباني كه كاملا به زبان فارسي تسلط داشته باشد، گشت شهري ، ترانسفر، در برخي موارد ارائه دادن سيمكارت و...را انجام دهد. در شرايطي كه مسافر هتل خاص و يا ايرلاين خاص و يا شرايط فوق العاده اي را در دبي درخواست نمايد. دلتابان مطمئن ترين آژانس مسافرتي با افزودن هزينه هاي بالاتري خواسته مسافر را اجرا نموده و در طي سفر مسافر را همراهي خواهد كرد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۳:۳۶ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب