لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 70
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 6414
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

شهر دبي

شهر دبي جايگاه ويژه اي در ميان كشورهاي عربي دارد و يكي از شهرهاي اميرنشين امارات متحده عربي مي باشد. شهر دبي در واقع در جنوب ايران واقع شده است و در اطراف خليج فارس ساخته شده است. اين شهر داراي يك موقعيت جغرافيايي بسيار خوب مي باشد كه در صنعت نفت گسترش زيادي يافته است. امروزه شهر دبي يكي از محبوب ترين شهرهاي گردشگري در جهان مي باشد كه داراي مكان هاي تفريحي و گردشگري بسيار زيادي است. اين شهر درآمد بسيار زيادي از صنعت نفت و گردشگري بدست مي آورد و درآمدهايي از فروش ملكف تزاريت مسافر، دادن اقامت به افراد خارجي و ... كسب مي كند.

در اين شهر، آسمان خراش هاي بسيار زيادي وجود دارد كه فرصت تفريحي بسيار زيادي را براي مسافرين تور ارزان دبي فراهم مي كند. گردشگران و توريست ها از گوشه و كنار دنيا براي بازديد از مناطق مختلف دبي به آن سفر مي كنند و همواره تلاش مي كنند تا يك سفر بيادماندني و خاطره انگيز از اين شهر داشته باشند.

يكي از تورهاي محبوب گردشگري در دنيا تور دبي است. در بين مسافراني كه به امارات متحده عربي مي روند اغلب دبي را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي كنند. در سفر به اين شهر زيبا از جاذبه هاي متنوع آن بازديد خواهيد كرد و خاطراتي خوش براي خود رقم خواهيد زد. در اين مقاله نيز به بررسي اطلاعاتي درباره تور دبي و جاذبه هاي آن خواهيم پرداخت تا سفر لذت بخش تري را تجربه كنيد.

تور دبي

تور دبي

براي رزرو تور دبي به صورت اينترنتي مي توانيد اقدام كنيد و با مراجعه به سايت اطلاعات لازم را كسب نماييد. در ابتدا مبدا و مقصد تور را مشخص كنيد كه مبدأ شهر محل زندگي و مقصد نيز شهر دبي خواهد بود. با زدن گزينه جستجو ليستي از تورهاي دبي به نمايش در مي آيد كه هر يك داراي مشخصاتي چون قيمت، نوع هتل، نوع ايرلاين و كلاس پروازي، خدمات و ... خواهد بود. با توجه به بودجه اي كه براي تور دبي در نظر گرفته ايد مورد مناسب خود را انتخاب كنيد. اين امكان وجود دارد كه تور دبي را بر اساس موردي كه براي تان مهم تر است انتخاب كنيد مثلاً تور را بر اساس قيمت و يا هتل جستجو كنيد، اين گونه تنها تورهاي مورد نظر به نمايش در مي آيد و قادر به انتخاب مورد مناسب خود در كوتاه ترين زمان خواهيد بود.

بهترين زمان سفر با تور دبي

همانطور كه گفته شد شهر دبي داراي آب و هواي بسيار گرمي مي باشد. بهترن زمان سفر به اين شهر در فصل پاييز تا بهار مي باشد. در اين فصول آب و هواي منطقه كمي بهتر مي شود و آب و هوا معتدل مي باشد. در اين فصول مي توانيد به كنار دريا برويد و از آب و هواي گرم در سواحل لذت ببريد و حمام آفتابي بگيريد. البته اگر تحمل گرما را داريد مي توانيد در فصل تابستان به اين شهر برويد و از تفريحات تابستاني اين شهر لذت ببريد. بيشتر تفريگاه هاي اين شهر سرپوشيده هستند و حتي مي توانيد به پيست اسكي مملوء از برف آن با تور دبي برويد و لذت ببريد.

خدمات تور دبي و هزينه آن

در تور دبي خدماتي به مسافران ارائه مي شود كه در هزينه هاي تان نيز تأثيرگذار است. اين خدمات شامل بيمه مسافرتي، ترانسفر فرودگاهي، بليط هواپيما چارتر رفت و برگشت، رزرو هتل، گشت شهري، ليدر فارسي زبان و ... است. با توجه به بودجه اي كه داريد قادر به انتخاب اين خدمات خواهيد بود و از آن ها استفاده خواهيد كرد. هزينه تور دبي با توجه به زمان سفر، نوع ايرلاين، كلاس پروازي، نوع هتل و خدماتي كه ارائه مي شود متفاوت خواهد بود. سفر در فصل هاي كم گردشگر سبب كاهش تعداد مسافران و در نتيجه كاهش هزينه ها خواهد شد و بالعكس سفر در فصل هاي پر گردشگر سبب افزايش هزينه هاي هتل، هواپيما و ... مي شود. اگر قصد داريد سفر ارزاني داشته باشيد تور دبي را در فصل هاي كم گردشگر انتخاب كنيد و در روزهاي غير مناسبتي سفر كنيد. اين كه چه ايرلايني را براي پرواز انتخاب كنيد نيز بر هزينه تور تأثير مي گذارد زيرا هر ايرلاين خدمات متفاوتي را ارائه مي دهد. نوع هتل و خدمات ارائه شده نيز اين هزينه را افزايش و يا كاهش مي دهد.

قيمت تور دبي

عوامل مختلفي در قيمت تور دبي تاثير گذار است و مهمترين آن فصلي است كه مي خواهيد به اين شهر سفر كنيد. اگر در زمان برگزاري جشنواره ها و فصل هايي كه هوا بهتر است و به همان نسبت مسافر و گردشگر بيشتر مي باشد سفر كنيد قيمت تور افزايش مي يابد. نوع پرواز و هتل نيز در قيمت تور دبي تاثير گذار است. همچنين قيمت تور دبي در روزهاي بعد عيد و خرداد ماه و تابستان كه بسيار گرم است كاهش مي يابد. به صورت كلي قيمت تور دبي نسبت به جاذبه هاي گردشگري و تفريحي آن مقرون به صرفه مي باشد.

خريد بليط هواپيما

تور لحظه آخري دبي

اگر تور هاي چارتري كه توسط آژانس هاي هواپيمايي خريداري مي شوند به فروش نرسند، آژانس ها اين تور ها را به تور لحظه آخري تبديل مي كنند و آن را با قيمت كمتري به مشتري مي فروشند تا بليط هايشان به فروش رود. در حقيقت تور لحظه آخري مقرون به صرفه مي باشد و شما با پرداخت هزينه كمتر مي توانيد در شهر دبي و هتل هاي بي نظير آن تفريح كنيد. تور هاي لحظه آخري در همه فصول سال قابل خريداري مي باشند اما جلوه آنها در فصل هاي پاييز و زمستان كه مسافران بيشتري به اين شهر سفر مي كنند، افزايش مي يابد.

هزينهٔ اقامت در هاستل در تور دبي

در دبي تعداد هاستل ها كم است و زياد رايج نيست. هزينه اقامت در خوابگاه هاستل 120-100 درهم امارت مي باشد و براي اقامت در اتاق خصوصي نيز بايد شبي 375-250 درهم پرداخت كنيد. اكثر هاستل ها واي فاي رايگان دارند و در برخي از آن ها صبحانه رايگان داده مي شود. در كل براي كاهش هزينه ها در تور دبي اقامت در هاستل گزينه مناسبي مي تواند باشد.

اقامت در هتل هاي ارزان در تور دبي

براي كاهش هزينه ها و اقامت در هتل هاي ارزان در دبي هزينه اي حدود 250-200 درهم در اتاق هايي با امكانات پايه بايد پرداخت كنيد. همه اتاق ها مجهز به واي فاي رايگان هستند و برخي امكاناتي چون سرويس رايگان به فرودگاه و يا استخر دارند. هزينه هتل هاي ميان رده پايين است اما اگر به دنبال اقامتگاهي لوكس باشيد سقف قيمت مشخص نيست و با توجه به امكانات و خدمات مشخص خواهد شد.

اخذ ويزاي دبي

قبل از سفر با تور دبي بايد ابتدا به اخذ ويزاي دبي اقدام نمود. انواع ويزاي دبي شامل: ويزاي گردشگري، كاري، ترانسپورت و تجاري مي باشد. طول مدت زمان ويزاي توريستي دبي معمولا 2 هفته، 1 ماه و يا حداكثر 3 ماهه مي باشد. توجه داشته باشيد كه در صورت اخذ ويزاي يك ماهه شما مي توانيد با پرداخت هزينه ويزاي خود را به مدت يك ماه ديگر تمديد نماييد. از ويژگي هاي ويزاي دبي عدم نياز به انجام مصاحبه ي حضوري مي باشد. آدرس سفارت امارات، واقع در غرب تهران، خيابان ايران زمين مي باشد، اما توجه داشته باشيد كه به منظور دريافت ويزاي توريستي نياز به مراجعه به سفارت نبوده و از طريق آژانس هاي هواپيمايي مي توانيد براي اخذ ويزا اقدام نماييد. مدارك مورد نياز به منظور اخذ ويزاي دبي به قرار زير مي باشد:

  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • دو قطعه عكس جديد و رنگي با پيش زمينه اي سفيد
  • فرم تكميل شده از مشخصات فرد متقاضي
  • اطلاعات دقيق مرتبط با محل سكونت و يا محل كار

به منظور دريافت فرم و يا اطلاعات دقيق تر درباره مدارك مورد نياز، مي توانيد به سايت سفارت امارات نيز مراجعه نماييد.

تور دبي با هواپيمايي ماهان

بليط هاي هواپيما براي سفر با تور دبي

به منظور سفر با تور لحظه آخري دبي شما مي توانيد بليط هاي سيستمي و يا لحظه آخري را تهيه نماييد.

1_ بليط هاي لحظه آخري: اگر شما از دسته افرادي هستيد كه با چمداني حاضر، هميشه آماده سفر مي باشيد ما به شما بليط لحظه آخري را پيشنهاد مي كنيم كه شامل تخفيفات بسياري مي باشد و مي تواند هزينه هاي سفر شما را تا حد زيادي كاهش دهد، به طوري كه مي توانيد گاهي يك خريد بليط چارتر را تنها با پرداخت هزينه اي برابر با بليط اتوبوس تهيه نماييد. اما هزينه اين بليط براي تمامي افراد با سنين مختلف (كودك و يا بزرگسال) يكسان مي باشد.

2_ بليط هاي سيستمي: اگر از افرادي هستيد كه براي سفر خود بايد برنامه ريزي مشخصي داشته باشيد براي سفر با تور دبي ما به شما بليط هاي سيستمي را پيشنهاد مي كنيم. جهت رزرو اين دسته از بليط ها حداقل دو هفته قبل از سفر با تور دبي اقدام نماييد. از ويژگي هاي خوب بليط هاي سيستمي، تفاوت قيمت بليط براي كودكان و بزرگسالان مي باشد.در صورت كنسلي مي توانيد پس از كسر شدن مبلغي از هزينه بليط، مابقي آن را دريافت نماييد.

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۴۳ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب