لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 61
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 6512
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

سفري هيجان انگيز به پاتايا

شهر پاتايا يكي از زيباترين و پر بازديد ترين شهرهاي كشور تايلند است. امروزه تور پاتايا رونق بسياري گرفته است. شهر پاتايا از بانكوك به فاصله ي۱۵۰كيلومتر فاصله داشته و از جمله شهرهاي گرم اين كشور به حساب مي آيد. تور پاتايا سعي كرده افرادي را كه به ماهيگيري، موج سواري و غواصي علاقه ي بسياري دارند با بازديد از پاتايا به هدف مطلوب خود برساند.

تور پاتايا

سفري با تور پاتايا

پاتايا از جمله مجمع الجزايري بوده كه در كشور تايلند قرار دارد و سالانه تور پاتايا هزاران گردشگر را روانه آنجا مي كند. اين شهر به دليل داشتن آب و هواي دريايي و معتدل از جمله شهرهايي است كه داراي پارك هاي طبيعي گوناگون بوده و زيبايي منحصر به فردي را از آن خود كرده است. تور پاتايا براي سفر به شهر پاتايا بيشتر بازديد از سواحل دريايي، باغ هاي گل و ديدن ورزش هاي آبي را مورد هدف خود قرار مي دهد. بهترين زمان سفر به اين شهر توريستي اوايل اسفند ماه تا اواخر ارديبهشت ماه در ايران مي باشد زيرا در اين زمان از سال پاتايا پذيراي باران هاي ملايم و گرمي كمي است هر چند كه چنين جزيره هايي هيچ گاه گرمي شديدي را به خود نمي بينند. در اين شهر معابد زيادي مربوط به بودايي ها وجود داشته كه اجازه ي ورود به آنها براي گردشگران ضمن پوشيدن لباس مخصوص و همراه شدن با آداب بودايي انجام مي گيرد.

بازديد از مراكز خريد زيبايي در شهر پاتايا جزء مهمترين برنامه هاي تور پاتايا بوده كه از جمله اين مراكز خريد مركز سنترال فستيوال و مركز رويال گاردن بوده كه علاوه بر داشتن اجناس و كالاهاي لوكس با مشهورترين برندهاي جهاني داراي نماي ساختماني زيبا هستند كه سبب شده تا زيبايي ساختمان اين مراكز توجه هر گردشگري را به سمت خود جلب نمايد. در شهر پاتايا هتل هاي مشهوري مانند هتل ورنادا، هتل دياموند، هتل ويسپر و ... براي اقامت در اين شهر توريستي بهترين مكان بوده كه تور پاتايا سعي كرده بهترين شرايط اقامت را براي مسافران خود در نظر بگيرد.

معرفي شهر پاتايا

از شهرهايي كه در كشور تايلند مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است شهر پاتايا مي باشد. اين شهر داراي سواحل دريايي فراواني بوده كه از نظر تفريحات دريايي توانسته سالانه پذيراي هزاران گردشگر و بازديد كننده باشد. تفريحاتي از قبيل موج سواري، حمام هاي متداول همراه با ماساژهاي محلي، غواصي و ... در اين شهر به صورت ۲۴ ساعته فعاليت داشته و سبب لذت بردن افرادي مي شوند كه به شهر پاتايا سفري داشته باشند.

رزرو تور پاتايا

بهترين زمان مسافرت به پاتايا

شهر پاتايا به دليل اينكه مجمع الجزيره اي در كشور تايلند است و لذا داراي آب و هواي دريايي و معتدلي بوده كه هر زماني از سال مي تواند لحظاتي خوش و دلپذير را براي مسافران خود به ارمغان آورد. اما باز هم ماه هاي نوامبر تا فوريه يعني از آبان ماه تا اواخر بهمن ماه شهر پاتايا بهترين هوا را داشته و از اقصي نقاط جهان بيشترين توريست را به خود مي بيند. در اين ماه از سال شهر پاتايا شاهد باران هاي ملايم و روزهاي آفتابي بوده كه تقريبا به روزهاي بهاري كشور ايران شباهت داشته و سرشار از طراوت و شادابي مي باشد. ماه هاي مارس تا مي در شهر پاتايا يعني از اسفند ماه تا ارديبهشت در ايران تور پاتايا بيشترين ازدياد مسافران را داشته كه لازم است براي رزرو تور پاتايا قبل از فرارسيدن اسفندماه اقدام شود.

نكات لازم براي همراه بودن با تور پاتايا

لازم به ذكر است كه افراد علاقه مند به ماهيگيري بهتر است بهترين زمان و فصل رونق داشتن ماهيگيري را بدانند تا بتوانند از سفر به پاتايا بيشترين لذت را ببرد. در ضمن شهر پاتايا داراي معابد بودايي گوناگوني بوده كه لازم است تا براي وارد شدن به اين گونه معابد لباس مخصوص پوشيده و كاملا آداب مربوط به بودايي ها رعايت شود. گردشگران همراه با تور پاتايا نبايد در شهر پاتايا اقدام به خريد مواد مخدر و يا تهيه داروهاي غير قانوني نمايند.

جاذبه هاي گردشگري پاتايا

جاذبه هاي گردشگري شهر پاتايا

از جمله مكان هاي ديدني شهر پاتايا سواحل دريايي اين شهر توريستي بوده و ساحل JOmtien جزء زيباترين سواحل اين شهر به شمار مي آيد. همچنين پارك آبي، كارتينگ، غواصي، باغ گياه شناسي، باغ ايتاليايي، باغ فرانسوي، باغ گياه هاي آناناسي، باغ اركيده و بسياري باغ هاي ديگر به دليل شرايط آب و هوايي دريايي شهر پاتايا به وجود آمده اند مي تواند در برنامه ي تور پاتايا گنجانده شود. در اين باغ ها غذا دادن به ماهي ها، دوچرخه سواري، فيل سواري و اجراي فستيوال هاي متعددد صورت مي گيرد. استفاده از سرسره هاي بزرگ آبي در پارك هاي آبي شهر پاتايا اين توانايي را دارد تا براي هر فردي در سن هاي مختلف لحظات شاد و مهيجي را به بار آورد. كودكان در اين پارك اين اجازه را داشته تا با شن و ماسه ايده هاي جالبي را اجرا كنند. از جمله مكان هايي كه از ديد تور پاتايا پنهان نمي ماند بازديد از سواحل پاتايا بوده كه بازي هاي جالبي در آب هاي دريايي آن مانند بانانا، پاراگلايدر، جت اسكي، غواصي و باد نوردي انجام مي گيرد. در كنار اين سواحل بهره بردن از ماساژهاي تايلندي مي تواند لذت سفر به پاتايا را چندين برابر كند.

بهترين مكان هاي ديدني در پاتايا

تورهاي دريايي، بانجي جامپينگ، ورزش هاي آبي در كنار بي نظير ترين سواحل دريايي شهر پاتايا به همراه صندلي هايي كه در كنار ساحل ها مستقر شده و چترهاي ساحلي دارند، مي توانند وصف ناپذير ترين سفر را در تور پاتايا براي هر فردي به وجود آورد. مهمترين مزيتي كه سبب شده تا سواحل دريايي شهر پاتايا به پر بازديدكننده ترين مكان در اين شهر مبدل گردد تماشاي بازديد از ورزش هاي آبي و استفاده كردن از كافه هاي كنار دريايي مي باشد. نانگ نونچ بهترين فوق العاده ترين باغي بوده كه در شهر پاتايا ميزباني گردشگران را بر عهده گرفته است.

بازديد از مراكز خريد با تور پاتايا

سنترال فستيوال بزرگترين مركز خريد در شعر پاتايا بوده كه داراي۳۰۰ مغازه مي باشد. اين مركز خريد به دليل شكوه و عظمتي كه ساختمان آن دارد از جمله مراكز خريدي بوده كه افراد در تور پاتايا تقاضاي بازديد از آن را دارد. مركز سنترال فستيوال در بردارنده ي معروفترين برندهاي داخلي و خارجي بوده و مي تواند براي تهيه ي سوغات مسافران بهترين مركز خريد باشد. بزرگترين مركز خريد شهر پاتايا علاوه بر فروش اجناس و كالاهاي مختلف در طبقات بالايي خود مجهز به فروشگاه هاي مواد غذايي بوده و مي تواند نياز هر گردشگري را برطرف نمايد. از لوازم برقي الكتريكي گرفته تا خوراك و پوشاك در اين مركز عمده عرضه مي شود. رويال گاردن زيباترين مركز خريد شهر پاتايا بوده كه گردشگران تور پاتايا علاقه ي زيادي به بازديد از اين مركز خريد را دارند. در يكي از درب هاي ورودي هواپيماي قرمز رنگي وجود دارد كه توجه هر مسافري را به سمت خود جلب مي نمايد.

وجود بالن زرد رنگ در يكي ديگر از درب هاي مركز رويال گاردن سبب شده كه تفاوت آشكاري را از نظر زيبايي با ساير مراكز خريد شهر پاتايا ايجاد نمايد. شايد بي نظير بودن رويال گاردن در پاتايا به دليل اين بوده كه بيشتر به موزه شباهت دارد تا يك مركز خريد همگاني. بازديد كنندگان مي توانند لوكس ترين سوغات، لباس، جواهرات، لوازم الكتريكي مانند گوشي هاي متنوع و ... را در اين مركز خريد به دست آورند. در كنار چنين مراكز خريد لاكچري بازارهاي محلي كه به فروش انواع ماهي، صنايع دستي، لباس محلي و ... رونق خاصي داشته كه برخي تور پاتايا بازيد از اين بازارهاي محلي را خالي از لطف نمي داند.

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۳۶:۲۰ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب