لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 6459
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تاريخچه كشور گرجستان

كشور گرجستان، كشوري با تاريخ بزرگ است كه در بخش عظيمي از تاريخش درگير جنگ هاي طولاني بوده و رنج هاي زيادي را تحمل كرده است اما امروزه به يكي از زيباترين و پربازديد ترين كشور هاي جهان تبديل شده است. كشور گرجستان در تاريخ خود درگير حمله ي مغول ها، جنگ جهاني و ديگر جنگ ها بوده است. در دوره ي قاجاريه كه گرجستان تحت سلطه ايران بود، دو كشور روسيه و ايران به مدت 12 سال با يكديگر جنگيدند كه به عقد عهدنامه گلستان منجر شد.
پس از انقلاب كبير، گرجستان جمهوري دموكرات اعلام كرد كه توسط ارتش سرخ نقض شد و به مدت هفتاد سال جزو جمهوري هاي سوسياليستي شوروي بود كه توانستند پس از آن جمهوري مستقل دموكرات تشكيل دهند. از آن پس كشور گرجستان شروع به پيشرفت كرد و تاكنون خود را به يكي از زيباترين و پرگردشگرترين ها تبديل كرده است.
تور گرجستان

معرفي كشور گرجستان

يكي از كشور هاي زيباي جهان كه در حدود 200 سال پيش از ايران جدا شده است. اين كشور در مرز اروپا و آسيا قرار دارد ولي جزو كشور هاي اروپايي محسوب مي شود. كشور گرجستان از زمان استقلال تاكنون پيشرفت هاي زيادي در اقتصاد خود داشته است كه يكي از بخش هايي كه به صورت چشمگيري به اقتصاد اين كشور تاثير گذار بوده، صنعت گردشگري اين كشور مي باشد كه به واسطه ي طبيعت چشم نواز، آثار تاريخي فوق العاده زيبا، كوهستان هاي بلند همه ساله مورد توجه گردشگران از سراسر جهان قرار مي گيرد و باعث ارز آوري زيادي براي اين كشور شد است. گرجستان كشور كوهستاني است كه آب و هواي متنوعي دارد.تور گرجستان يكي از محبوب ترين تور هاي دلتابان است.

موقعيت جغرافيايي كشور گرجستان

كشور گرجستان در منطقه قفقاز قرار گرفته است. اين كشور در ميان اروپا و آسيا واقع شده است اما كشوري اروپايي به حساب مي آيد و از قوانين اتحاديه اروپا پيروي مي كند. گرجستان كشوري در مرز آسياي غربي و اروپاي شرقي است. كشور گرجستان با روسيه از شمال، تركيه و ارمنستان از جنوب، آذربايجان از جنوب شرقي و غرب با درياي سياه همسايه است. سيستم حاكم بر كشور گرجستان، جمهوري متمركز نيمه رياستي مي باشد. كشور گرجستان به نه منطقه، يك شهر و دو جمهوري خودمختار تقسيم مي شود.

اهميت سفر با تور مشهد

همانطور كه در بخش ابتدايي اين مطلب نيز عنوان كرديم در ميان تورهاي مسافرتي و زيارتي داخلي تور مشهد از مهمترين آنها محسوب مي شود چرا كه ميزان متقاضي براي رزرو اين تور در طول سال به نسبت ديگر تورها بيشتر مي باشد؛ اما چرا بسياري از افراد براي سفر زيارتي خود اين تور را انتخاب مي‌كنند. تور مشهد داراي خدمات منحصر به فردي است كه از مهم‌ترين آنها مي‌توان به رزرو بليط هاي رفت و برگشت اشاره كرد. سفر با تور مشهد براي بسياري از افراد كاملاً به صرفه مي باشد چرا كه مي توانند از طريق آن هزينه هاي بليط و هتل خود را به‌خوبي مديريت كنند.
گارانتي هتل نيز از مهمترين ويژگي هاي تور لحظه آخري مشهد است كه افراد بدون هيچ گونه دغدغه فكري مي‌توانند خدمات و امكاناتي كه در آن ارائه شده را مورد بررسي و ارزيابي قرار دهند اگر تمايل داريد تور مشهد را براي سفر خود رزرو كنيد توصيه مي كنيم از طريق سايت مورد نظر كه مجري تورهاي زيارتي و داخلي است اين مهم را به انجام برسانيد. قبل از رزرو تور توصيه مي كنيم اعتبار آژانس هاي مسافرتي و گردشگري را جويا شويد.
تور مشهد دلتابان

خدمات تور مشهد

تور مشهد نيز همانند ديگر تورهاي مسافرتي و زيارتي از خدمات متنوعي برخوردار است كه براي بسياري از رزرو كنندگان آن حائز اهميت مي‌باشند. از مهمترين خدمات و امكانات اين تور مي توان به ترانسفر فرودگاهي براي استقبال از مسافران اشاره كرد. از طريق اين خدمات مي توانيد حمل چمدان خود را به افرادي كه در اين زمينه مشغول به فعاليت هستند بسپاريد. از ديگر خدمات اين تور زيارتي مي‌توان به رزرو بهترين هتل هاي مشهد اشاره كرد مشهد شهري است زيارتي كه در آن هتل هاي متعددي تأسيس شده‌اند تا زائرين و مسافران اين شهر بتوانند از امكانات و خدمات آنها بهره‌مند شوند.
در سفر به تنهايي امكان رزرو بهترين هتل براي شما بسيار كم است اما در سفر با تور مشهد مي‌توانيد در بهترين هتل هاي اين شهر اقامت كنيد. از ديگر خدمات اين تور مي توان به رزرو بليط رفت و برگشت به صورت هاي مختلف اشاره كرد. اگر بليط سيستمي براي شما رزرو شود امكان كنسلي وجود دارد اما به شرط پرداخت جريمه، در صورتي كه بليط چارتري براي شما ثبت شده باشد امكان كنسلي به هيچ عنوان وجود نخواهد داشت.

بررسي تفاوت بليط چارتر و سيستمي

خريد بليط چارتر يكي از انواع بليط هاي هواپيما مي باشد كه اين بليط هيچ گونه تفاوت كيفي با بليط هاي سيستمي نخواهد داشت و در صورت رزرو آن مي توانيد يك سفر مناسب و هم تراز با بليط هاي سيستمي داشته باشيد. يكي از مهمترين مواردي كه در رابطه با بليط هواپيما چارتر بايد حتما مورد توجه قرار گيرد را مي توان نوسان قيمت آن دانست چرا كه اين بليط ها در مواقع مختلف قيمت متفاوتي با يكديگر خواهند داشت و نمي توان يك رقم خاص براي فروش آنها در نظر گرفت. بسياري اين تصور را دارند كه بليط هواپيما چارتر قيمت ارزان تري نسبت به بليط هاي سيستمي خواهد داشت، اين سخن با اينكه تا حدي درست است اما در مواقعي صحيح نخواهد بود و ممكن است بليط هواپيما چارتر قيمتي حتي بالاتر از بليط هاي سيستمي نيز داشته باشد. به همين دليل نبايد به اميد خريد بليط چارتر با قيمت ارزان از رزرو بليط سيستمي خودداري كنيد. بليط هاي سيستمي از نظر كلاس هاي پروازي به سه نوع اكونومي، بيزينس و فرست كلاس دسته بندي مي شوند كه اكونومي كمترين و فرست كلاس بيشترين ميزان خدمات را به مسافران ارائه مي نمايد و البته فرست كلاس به دليل هزينه هاي بالا در كمتر ايرلايني ارائه مي شود. كلاس هاي پروازي بليط هواپيما چارتر نيز مي تواند متفاوت باشد و به همين دليل خواهيد توانست بهترين و با كيفيت ترين بليط را براي سفر خود انتخاب كنيد.

بهترين زمان رزرو بليط هواپيما چارتر

به نظر شما بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيما چارتر چه زماني است؟ بليط هاي چارتر با نزديك شدن به موعد سفر روند نزولي در قيمت پيدا خواهند كرد و به همين دليل در روزهاي آخر مانده به سفر مي توانيد نسبت به خريد بليط هاي چارتر با قيمتي بسيار ارزان تر اقدام نماييد. اما به هيچ وجه نبايد به اميد كاهش قيمت منتظر باشيد، چرا كه ظرفيت بليط هاي چارتر محدود بوده و ممكن است در مدت كوتاهي پس از ارائه به اتمام برسد. توصيه مي كنيم در همان ابتداي ارائه بليط هاي چارتر نسبت به رزرو آن اقدام نماييد چرا كه در اين صورت مي توانيد از سفر خود اطمينان داشته باشيد. بليط هاي چارتر براي شركت هاي هواپيمايي مختلفي ارائه مي شوند و مي توانيد بليط ايرلاين مورد نظر خود را براي پرواز انتخاب كنيد اما توجه داشته باشيد كه حق انتخاب با شما نخواهد بود و بايد كليه شرايط پرواز را پذيرفته و سپس نسبت به رزرو بليط اقدام كنيد.
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۶:۲۵ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب