لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 56
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 6507
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

سفر به سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ دومين شهر بزرگ روسيه بعد از مسكو است. اين شهر لقب پنجره ي اروپا را دارد زيرا در يك موقعيت جغرافيايي بسيار حساس قرار گرفته است. نزديكي آن به درياي بالتيك همواره سبب شده است اين شهر شكوه و عظمت فراواني داشته باشد به گونه اي كه همواره اولويت اصلي گردشگران هنگام سفر به روسيه بوده و همچنين فرصت هاي بسيار تجاري و شغلي نيز در اين شهر وجود دارد به گونه اي كه تاجران سرمايه گذاري هاي هنگفتي در اين شهر داشته اند. اين شهر داراي جاذبه هاي ديدني و تفريحي و تاريخي فراواني است كه همه ي اين مكان ها به راستي ارزش ديدن را دارد. به همين دليل هر سال تورهاي سنت پترزبورگ زيادي براي سفر به اين كشور براي گردشگران ارائه مي شود. در اين قسمت از مقاله سعي شده است كه به طور گسترده و وسيع اطلاعات جامعي را در مورد تور سنت پترزبورگ را در اختيار شما قرار دهيم. با ما همراه باشيد تا اين شهر باشكوه را بيشتر بشناسيد. در تابستان ها در نيمه هاي شب هنوز مي توان آفتاب خورشيد را در آسمان مشاهده كرد به همين دليل مردم بومي اين شهر از آن به عنوان شب هاي سفيد ياد مي كنند. شما نيز مي توانيد شاهد اين زيبايي در اين شهر باشيد. شهر سنت پترزبورگ در سال ۲۰۱۸ افتخار اين را كسب كرد كه ميزبان جام جهاني باشد در اين زمان افراد بسيار زيادي فرصت بازديد از اين شهر را پيدا كردند.

جاذبه هاي گردشگري در سنت پترزبورگ

جاذبه هاي ديدني بسيار فراواني در اين شهر وجود دارد كه از دلايل اصلي انتخاب گردشگران است در اين جا به مهمترين مكان هاي ديدني و تاريخي اشاره شده است با شناخت بيشتر اين مكان ها مي توانيد بيشتر از سفر خود لذت ببريد.
موزه ي ملي هرميتاژ و قصر زمستاني سن پترزبورگ : اين موضوع يكي از موزه هاي مشهور در دنيا است كه در آن بيش از سه ميليون اثر هنري مربوط به هنرمندان بزرگ نگه داري مي شود. قدمت اين آثار بسيار زياد است. نكته ي بسيار باورنكردني در مورد اين موزه اين است كه اگر شما به دنبال اين هستيد كه همه ي اين آثار را به دقت و كامل ارزيابي و مشاهده كنيد در اين صورت بايد يك سال وقت براي بازديد از اين موزه در نظر بگيريد به همين دليل با انتخاب تور ليدر مي توانيد در مدت زمان اقامت خود از بهترين و ارزشمندترين اين آثار بازديد كنيد.
كليساي جامع كازان تور سنت پترزبورگ : از ديگر جاذبه هاي مهم اين شهر است كه معمولا در برنامه هاي تور سنت پترزبورگ جا داده مي شود. اين كليسا تنها كليساي در حال كار ارتودكسي است و براي ساخت آن معماري بسيار باشكوهي به كار رفته است. حتما بازديد از اين كليسا را از دست ندهيد.
تئاتر مارينسكي سن پترزبورگ : اين تئاتر يكي از اصلي ترين جاذبه هاي ديدني اين شهر است و همچنين يكي از تئاترهاي موزيكال مشهور در سراسر جهان مي باشد. تزيينات و دكور خاصي در فضاي داخلي اين تئاتر به كار رفته است كه ديدگان همه را به سوي خود جلب مي كند.
كليسا و خيابان رستاخيز : اين كليسا كه در خيابان منجي رستاخيز واقع شده است در سال ۱۸۸۹ ساخته شده است و يكي از پربازديد ترين كليسا ها مي باشد.
قصر كاترين و پارك تزار سكو : اين قصر در دوران امپراطور ساخته شده و معماري عالي براي ساخت آن به كار رفته است. با بازديد اين مكان باشكوه مي توانيد به آساني تاريخ و آداب و رسوم حاكم بر زمان هاي امپراطوري را حس كنيد.

جاذبه هاي گردشگري در سنت پترزبورگ

امكانات تور سنت پترزبورگ

مهمترين امكانات تور سنت پترزبورگ كه يكي از مهم ترين عوامل جذب گردش گر به اين شهر زيبا شده ميتوان به موارد ذيل اشاره نمود:
- برطرف كردن اولين دغدغه شما گردشگران يعني ارائه بهترين و زبدهترين مترجمان زبان زيباي روسي
-سفري ايمن و راحت با بهترين و لاكچري ترين هواپيماهاي جهان
-ارائه خدمات ويزايي و كمك در اخذ ويزاي گردشگري در شهر زيباي سنت پترزبورگ
-ارائه برنامه سفر بسيار منظم و دقيق براي بازديد از سراسر سنت پترزبورگ در حداقل ترين زمان ممكن و هم چنين ارائه يك برنامه اقتصادي مقرون به صرفه براي شما علاقه مندان
-رزرو بهترين و شيكترين هتلها و رستورانهاي در شهر سنت پترزبورگ
-برگزاري جلسات مرتبط با تور و توضيحات لازم براي داشتن سفري لذت بخش و به ياد ماندني

نقش تور سنت پترزبورگ در صنعت گردشگري روسيه

برگزاري تور مسكو نقش موثري در تامين منابع مالي اين شهر دارد به طوري كه امروزه يكي از منابع درآمد مذكور از طريق ارزي كه گردشگران و توريستان به اين شهر مي آورند تامين مي شود و اين امر باعث شده است كه مسئولين گردشگري و توريستي اين شهر تمام تسهيلات و امكاناتي را كه در برگزاري هرچه بهتر تور سنت پترزبورگ موثر است را به كار ببرند تا بدين وسيله روز به روز بر شمار بازديدكنندگان از اين شهر زيبا بيافزايند به طوري كه اخيراً مشاهده مي شود ورود گردشگران به اين شهر نسبت به سال هاي قبل چندين برابر شده است دولت روسيه با احداث هتل هاي مجلل و لوكس، فراهم كردن امكان حمل و نقل آسان و ايمن، ايجاد فضاهاي مصنوعي و زيبا، معرفي جذابيت ها و زيبايي هاي شهر مسكو به سراسر جهانيان توانسته است بر صنعت گردشگري شهر سنت پترزبورگ تاثير شگرفي بگذارد.

امكانات تور سنت پترزبورگ

سوغات سنت پترزبورگ در تور سنت پترزبورگ

معمولاً با سفر به هر شهر و كشوري شما با نماد آن مكان آشنا خواهيد بود. كشور روسيه و شهر سنت پترزبورگ نيز از اين قائده مستثني نبوده و شما در اين شهر ميتوانيد با سنبل و نماد كشور روسيه كه عروسكهاي فوق العاده زيباي ماتروشكا هستند آشنا شويد. عروسكهاي متروشكا كه به نام بابوشكا نيز معروف هستند ستهاي پنج تايي عروسك هستند كه به ترتيب از كوچك به بزرگ داخل يكديگر قرار دارند. اين عروسكها به شكل بسيار زيبا و خاص طراحي و نقاشي شدهاند. در برخي از مدلها تعداد ماتروشكا ها به 12 عدد ميرسد. شما در تور سنت پترزبورگ ميتوانيد نمونههاي متفاوتي از اين عروسكها را مشاهده كنيد. سه نوع از اين عروسكها در فروشگاههاي سنت پترزبورگ به فروش ميروند. نوع اول كه مخصوص افراد كلكسيون دار و مجموعه دار است و قيمت بالايي دارد. اين نوع از ماتروشكا ها داراي طرحهاي جذاب و خاص و همچننين تكرار نشدني هستند. در نوع دوم شما ميتوانيد اين عروسها را در تعداد و طرحهاي مختلف خريداري كرده و همگي ساخت كشور روسيه هستند و قيمت بالايي ندارند و براي سوغات گزينه مناسبي هستند. اما نوع سوم اين عروسكها ساخت كشور چين بوده و قيمتي ارزان دارند و بيشتر براي بازي بچهها مناسب هستند.
جعبههاي لاكي روسي: يكي ديگر از سوغات مهم سنت پترزبورگ كه در تور سنت پترزبورگ ميتوانيد آن را خريداري كنيد جعبههايي زيبا با طرحها و رنگ آميزي هاي خاص و جذاب هستند. طرحهايي كه بر روي اين جعبهها ترسيم ميشود معمولاً نمادي از طبيعت، جاذبهها و سنتهاي كشور روسيه ميباشد. قيمت اين جعبهها بسته به طرح و نقش روي آن و ظرافت طراحي انجام شده متفاوت ميباشد.
جواهرات كهربايي: اين جواهرات نيز ميتواند گزينه بسيار مناسبي براي سوغات به عزيزان تان باشد. اين جواهرات كهربايي با رنگهاي سبز، زرد، بنفش و قرمز تيره در كشور هاي اطراف درياي بالتيك به وفور وجود دارند.

غذاهاي محلي در تور سنت پترزبورگ

يكي از جذابترين قسمتهاي هر سفر از جمله تور سنت پترزبورگ تست غذاهاي محلي ميباشد. از لذيذترين و خوشمزهترين غذاهاي اين شهر ميتوان سوليانكا را نام برد.
سوليانكا: نوعي سوپ بسيار لذيذ و خوش عطر ميباشد كه نزد مردم روسيه بسيار پرطرفدار ميباشد. اين سوپ در سه نوع درست ميشود كه انواع متفاوت آن سوليانكاي ماهي، سوليانكاي گوشت و سوليانكاي قارچ ميباشد. اين سوپ براي فصول سرد سال بسيار مناسب است.
گولابتسي: اين غذا تقريباً همان دلمه كلم ما ميباشد و تركيبات اصلي آن برنج، گوشت و ادويه است كه داخل برگ كلم ريخته شده و درون سسي كه شامل سس گوجه و سبزيجات است پخته ميشود.
كولودتس: اين غذا ظاهري بسيار زيبا دارد و در بيشتر تعطيلات و مناسبتها و همچنين كريسمس تهيه ميشود. اين غذا از گوشت تهيه شده و پس از سرد شدن داخل ژلاتين قرار ميگيرد.
اوكا: يكي از انواع سوپهاي خوشمزه روسي كه ماهي جرء اصليترين مواد تشكيل دهنده آن است. اوكا يا آكا نام دارد. اين سوپ خوشمزه از ماهيهايي مانند اسبله يا روف و يا سيم به همراه سبزيجات تازه، گوجه، شويد و ادويه جات معطر تهيه ميشود.

غذاهاي محلي در تور سنت پترزبورگ

بهترين رستورانها در تور سنت پترزبورگ

كشور روسيه داراي تنوع غذايي بسيار فراواني است و شما ميتوانيد انواع غذاهاي مكزيكي، روسي و ارمني را در اين كشور تست كنيد. شهر سنت پترزبورگ نيز به واسطه اينكه شهري توريستي است داراي رستورانهاي فراوان با غذاهايي بسيار متنوع است. از جمله بهترين رستورانهايي كه در تور سنت پترزبورگ توصيه ميكنيم حتماً سري به آنها بزنيد رستورانهاي داستايفسكي، رستوران باكلاژان، رستوران پالكين، رستوران بوش و رستوران چكوف ميباشد. در اين رستورانها علاوه بر غذاهاي اصيل روسي ميتوانيد غذاي ملل مختلف را با بهترين كيفيت و طعمهاي بي نظير تست كنيد. غذاهاي دريايي در بين مردم روسيه از جايگاه ويژهاي برخوردار هستند و به دليل موقعيت جغرافيايي اين كشور شما ميتوانيد غذاهاي دريايي تازه و با كيفيت را نيز ميل كنيد و از طعم و مزه آنها لذت ببريد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۸:۱۴ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب