لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 14
دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
همه : 7373
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

سنت پترزبورگ

سن پترزبورگ يا سنت پترزبورگ دومين شهر بزرگ كشور روسيه ميباشد. اين شهر تاريخي و تماشايي در جنگ جهاني دوم مركز مقاومت ارتش شوروي سابق در برابر نازيها بوده و به همين دليل شما هنوز هم پس از گذشت ساليان طولاني از آن ميتوانيد آثار مربوط به جنگ را در موزههاي اين كشور مشاهده كنيد. شهر سنت پترزبورگ به فرمان پتر كبير در سال 1703 ساخته شده است. نكته جالب درباره شهر سنت پترزبورگ اين است كه اين شهر شماليترين شهر دنيا بوده و جمعيتي حدود 5 ميليون نفر را در خود جاي داده است. اين شهر به ونيز روسيه نيز شهرت دارد و داراي 50 رودخانه و 45 جزيره است كه اين شهر را خاص و متمايز نسبت به ساير شهرها كرده است. پلهاي متحرك اين شهر كه 25 عدد هستند يكي از جاذبههاي شهر سنت پترزبورگ بوده كه بسيار تماشايي و جالب هستند.

آب و هواي سنت پترزبورگ در تور سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ داراي آب و هواي مرطوب قارهاي ميباشد. فصل تابستان در اين شهر گرم بوده و كوتاه است. زمستانهاي اين شهر طولاني و سرد ميباشد. اما سرماي آن خشك و سوزان نيست و رطوبت موجود در آن سردي هوا را قابل تحمل ميكند. زمستانهاي شهر سنت پترزبورگ بر خلاف شهر مسكو گرمتر بوده و دليل آن نيز وجود خليج فنلاند در نزديكي سنت پترزبورگ ميباشد. سردترين ايام سال در اين شهر ماههاي بهمن و اسفند بوده و در تيرماه و مرداد ماه اين شهر دماي هواي بسيار مناسبي دارد.

سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ و هزينه سفر با تور به سنت پترزبورگ

سنت پترزبورك بعد از شهر مسكو، بزرگترين شهر كشور روسيه محسوب ميشود. اين شهر بزرگ زماني پايتخت كشور روسيه بوده است. شهر سنت پترزبورگ يكي از مهمترين مقاصد گردشگري در دنيا بوده كه افراد بسياري از سراسر دنيا براي بازديد از اين جاذبههاي تماشايي به اين شهر تاريخي و باستاني سفر ميكنند. تور سنت پترزبورگ ميتواند بهترين وسيله براي سفر و بازديد از اين شهر باشد. در تور سنت پترزبورگ شما بايد زمان بسيار زيادي را براي بازديد از جاذبههاي فراوان اين شهر اختصاص دهيد. به طور كلي تور سنت پترزبورگ يكي از پرطرفدارترين تورها در سراسر دنيا ميباشد و علاقمندان به بازديد از آثار تاريخي و باستاني، موزهها و اقامت در هتلهاي لوكس و مجلل از طرفداران تور سنت پترزبورگ ميباشند. سفر با تور سنت پترزبورگ نيز روشي بسيار مقرون به صرفه و اقتصادي مي باشد و در سفر با تور، شما مجبور به پرداخت هزينه هاي جانبي و اضافي نخواهيد بود .

چرا سفر با تور سنت پترزبورگ را توصيه ميكنيم

اين شهر به واسطه داشتن جاذبههاي تماشايي فراوان بسيار ديدني و رويايي است. شك نداشته باشيد كه بعد از بازديد از اين شهر تمايل خواهيد داشت براي دفعات بيشتري به اين شهر سفر كنيد. شما در سفر با تور سنت پترزبورگ ميتوانيد از بازارهاي محلي اين شهر اجناسي مانند صنايع دستي و ظروف سراميكي را خريداري كنيد. ميتوانيد يك روز كامل را به بازديد از موزه هرميتاژ اختصاص داده و از تماشاي ديدنيهاي اين موزه غرق حيرت و شگفتي شويد و يا در رستوران خوف سنت پترزبورگ طعم بيف استراگانف اصيل و واقعي را تجربه كنيد.

بهترين زمان سفر با تور سنت پترزبورگ

بهترين زمان سفر با تور سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ همان گونه كه شما نيز مي دانيد آب و هوايي سرد دارد. بهترين زمان سفر به اين شهر فصل بهار و تابستان ميباشد كه شرايط آب و هوايي مناسبي بر اين منطقه حاكم است. در اين ايام شما ميتوانيد از تمامي جاذبههاي طبيعي و مناظر ديدني اين شهر بازديد كرده و از تماشاي آنها لذت ببريد. البته فصل پاييز و زمستان اين شهر زيباييهاي خود را دارد و نميتوان از مناظر زيباي اين فصول و جاذبههاي تفريحي در اين ايام غافل بود. افرادي كه علاقمند به مسافرت در ايامي هستند كه ازدحام جمعيت در سنت پترزبورگ زياد نباشد و علاقمند به لذت بردن از ورزشهاي زمستاني هستند، اين فصول ميتواند براي سفر با تور سنت پترزبورگ برايشان بسيار مناسب باشد.

جاذبههاي ديدني در تور سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ جاذبههاي تماشايي فراواني را در خود جاي داده است و شما در تور سنت پترزبورگ ميتوانيد از آنها ديدن كنيد. مانند:

موزه آرميتاژ: اين موزه يكي از معروفترين و محبوبترين جاذبههاي اين شهر تماشايي ميباشد. آرميتاژ به عنوان دومين موزه بزرگ دنيا شناخته ميشود و آثار تاريخي، فرهنگي و هنري بسياري در اين موزه وجود دارد. در اين موزه تعداد سه ميليون اثر نقاشي نگهداري ميشود كه مجموعهاي عظيم و كلكسيوني بي نظير ميباشد. در سفر تور سنت پترزبورگ حتماً تماشا از اين موزه را در اولويت برنامههاي خود قرار دهيد.

كليساي ناجي خون: بيش از يك قرن از ساخت كليساي ناجي خون ميگذرد و اين كليسا را براي ياد بود ترور الكساندر دوم ساختهاند. اين كليساي پنج گنبدي يكي از مهمترين و تماشاييترين نمادهاي شهر سنت پترزبورگ ميباشد. معماري و نقاشيهاي انجام شده در داخل اين كلسيا بسيار زيبايي و تماشايي هستند و چشم هر بينندهاي را خيره ميكند. در طراحي و تزئينات به كار رفته در اين كليسا شما ميتوانيد اوج معماري و شكوه هنر روسيه را مشاهده كنيد.

سارسكويه سلو: سارسكويه سلو شامل دو كاخ بسيار بزرگ و با شكوه است كه مربوط به سده 18 روسيه ميباشد. در اين كاخ بسيار با شكوه و مجلل شما ميتواند شاهد ثروت فراوان و بي نظير خاندان سلطنتي رومانوف باشيد. يكي از تماشاييترين و بي نظير ترين قسمتهاي اين كاخ، اتاق كهربايي مي باشد كه زيبايي خيره كنندهاي دارد. در ساخت اين كاخ پر عظمت از دانش و فن معماران روسي بسياري استفاده شده است تا چنين بتاي باشكوهي ساخته شود.

جاذبه‌هاي ديدني در تور سنت پترزبورگ

بهترين رستورانها در تور سنت پترزبورگ

كشور روسيه داراي تنوع غذايي بسيار فراواني است و شما ميتوانيد انواع غذاهاي مكزيكي، روسي و ارمني را در اين كشور تست كنيد. شهر سنت پترزبورگ نيز به واسطه اينكه شهري توريستي است داراي رستورانهاي فراوان با غذاهايي بسيار متنوع است. از جمله بهترين رستورانهايي كه در تور سنت پترزبورگ توصيه ميكنيم حتماً سري به آنها بزنيد رستورانهاي داستايفسكي، رستوران باكلاژان، رستوران پالكين، رستوران بوش و رستوران چكوف ميباشد. در اين رستورانها علاوه بر غذاهاي اصيل روسي ميتوانيد غذاي ملل مختلف را با بهترين كيفيت و طعمهاي بي نظير تست كنيد. غذاهاي دريايي در بين مردم روسيه از جايگاه ويژهاي برخوردار هستند و به دليل موقعيت جغرافيايي اين كشور شما ميتوانيد غذاهاي دريايي تازه و با كيفيت را نيز ميل كنيد و از طعم و مزه آنها لذت ببريد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۲۷:۲۸ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب