لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 54
دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
همه : 7413
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

آشنايي با شهر مشهد

شهر مشهد يكي از شهرهاي استان خراسان رضوي در شمال شرقي كشور ايران است كه به عنوان مركز اين استان نيز شناخته مي شود. اين شهر را با نام هاي مشهد مقدس و پايتخت معنوي ايران نيز مي شناسند. شهر مشهد يكي از شهرهاي مذهبي كشور ايران است داراي جاذبه هاي گردشگري مذهبي بسيار زيادي مي باشد. حرم مطهر امام رضا (ع) در اين شهر قرار گرفته و يكي از مهمترين عوامل جذب توريست ها به شهر مشهد مي باشد. از آنجايي كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي از سراسر ايران و جهان به منظور زيارت حرم مطهر امام رضا (ع) به شهر مشهد سفر مي كنند، اين شهر به عنوان يكي از توريستي ترين شهرهاي ايران شناخته مي شود. شهر مشهد دومين شهر بزرگ ايران بعد از تهران مي باشد و با جمعيتي تقريبا ۳ ميليون نفري بعد از شهر تهران دومين شهر پرجمعيت ايران است. توريستي بودن اين شهر يكي از مهمترين عوامل رونق اقتصادي در اين شهر مي باشد. از ديگر عواملي كه باعث رونق اقتصادي در شهر مشهد مي شوند مي توان به مواردي از قبيل توليد زعفران، زرشك، نبات و چرم صنعتي اشاره كرد. در شهر مشهد جاذبه هاي گردشگري تاريخي و طبيعي متنوعي نيز قرار دارند كه در تور ارزان مشهد مي توانيد از هر يك از آنها ديدن كنيد.

تور مشهد

مكان هاي ديدني در تور مشهد

مشهد داراي برخي از مكان هاي ديدني مي باشد كه با جاذبه هاي گردشگري كه توسط انسان ساخته شده اند متفاوت است. به برخي از اين مكان هاي ديدني در اين قسمت اشاره مي كنيم:

  • پارك وكيل آباد: اين پارك در قسمت جنوب شرقي واقع شده است. قدمت پارك وكيل آباد به ساليان دور برمي گردد. اين پارك از همان ابتدا مورد توجه گردشگران داخلي و خارجي بوده است. اين پارك بعد از گذشت زمان و بازسازي و نوسازي توسط شهرداري شهر مشهد به يكي از مكان هاي ديدني در مشهد تبديل شده است.
  • بند گلستان: بند گلستان در 8 كيلومتري شهر مشهد قرار گرفته است. اين بنا بر روي رودخانه اي به نام گلستان احداث شده است. قدمت اين بنا به 500 سال قبل برمي گردد. با وجود اينكه ساليان زيادي از ساخت اين بنا گذشته است باز هم پا برجه باقي مانده است.
  • غار مغان: شايد آوازه ي اين غار را شنيده باشيد. اين غار در روستاي مغان در 35 كيلومتري مشهد واقع شده است. داخل اين غار چاه هايي با عمق 25 متر و پرتگاه هاي زيادي وجود دارد. پيشنهاد مي شود براي بازديد از اين غار حتما راهنما داشته باشيد زيرا در غير اينصورت بازديد از اين غار كار خطرناكي محسوب مي شود.
  • باغ ملي: اين باغ يكي از شلوغ ترين جاذبه هاي مشهد مي باشد. شما مي توانيد با ورود به اين باغ زيبا مجسمه هايي كه از مشاهير ادب در اين باغ قرار گرفته است را مشاهده كنيد.

تور ارزان مشهد

بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد

عوامل بسياري در تعيين بهترين زمان شركت در تور مشهد دخيل خواهند بود. اگر بخواهيم از نظر آب و هوا بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد را مورد بررسي قرار دهيم بايد گفت كه فصل بهار و پاييز به دليل مناسب بودن آب و هوايشان بيشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت اما بايد در نظر داشته باشيد كه اواخر بهار و اوايل پاييز بهترين زمان براي شركت در اين تور خواهد بود. اگر بخواهيم از نظر مراسمات مذهبي بهترين زمان سفر به اين شهر را بررسي كنيم بايد گفت كه تمامي مراسمات مذهبي براي شركت در تورلحظه آخري مشهد مناسب خواهد بود اما 28 صفر و ميلاد امام رضا بهترين زمان شركت در اين تور مي باشد. همچنين اربعين حسيني و محرم نيز از بهترين ايام سفر خواهند بود. اگر بخواهيم از نظر ميزان هزينه ها بهترين زمان شركت در تور ارزان مشهد را تعيين كنيم بايد گفت كه فصولي كه گردشگران كمتري به اين شهر سفر مي كنند بهترين زمان شركت در اين تور خواهد بود.

حمل و نقل در تور ارزان مشهد

شهر مشهد به دليل مسافر پذير بودن، در زمينه حمل و نقل بين شهري در ايران زبانزد است. در شهر مشهد ايستگاه راه آهن مدرن و پايانه اتوبوس راني بزرگي ساخته شده است به طوري كه روزانه ده ها اتوبوس و قطار از شهر هاي مختلف به ويژه تهران به مقصد مشهد حركت مي كنند. بنابراين به منظور كاهش هزينه ها در تور ارزان مشهد مي توان از اتوبوس و قطار استفاده نمود. با اين حال وجود فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد در مشهد باعث شده است كه بتوان به سرعت خود را به مشهد رساند البته معمولا استفاده از هواپيما در تور باعث بالا رفتن قيمت خواهد شد. فرودگاه بين المللي مشهد در جنوب شرقي اين شهر واقع شده است و ظرفيت پذيرش انواع هواپيماها را دارد. اين فرودگاه پس از فرودگاه مهر آباد پر رفت و آمد ترين فرودگاه ايران است و داراي پاركينگ طبقاتي مجهزي نيز مي باشد. اين فرودگاه داراي ايستگاه مترو نيز مي باشد بنابراين استفاده از آن در تور ارزان مشهد راحت تر است.

قيمت تور مشهد

قيمت تور مشهد به عوامل بسياري بستگي خواهد داشت كه يكي از مهمترين عوامل انتخاب فصل آن مي باشد. تور هاي مشهد در انواع مختلف بوده و در هر فصلي در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد در هر فصل و موقعي اقدام به شركت در اين تور نماييد. همچنين قيمت تور با قيمت هتل هاي رزرو شده در مشهد رابطه مستقيم دارد و هر چه قيمت هتل بالاتر بوده باشد طبيعتا قيمت تور مشهد نيز بالاتر خواهد بود. همچنين ميزان خدمات ارائه شده در طول سفر از ديگر عواملي است كه بر قيمت تور مشهد تاثير گذار خواهد بود. بايد در نظر داشته باشيد كه تمامي نكات ياد شده امكان شخصي سازي خواهند داشت و مي توانيد خدمات و هتل مورد نظر خود را انتخاب نماييد. انتخاب نوع تور مشهد از اهميت به ويژه اي برخوردار مي باشد چرا كه هر يك از وسيله هاي نقليه استفاده شده در اين تور ها قيمت بخصوصي داشته و بر قيمت تور مشهد تاثير مستقيم خواهد داشت.

قيمت تور مشهد

لوكس ترين هتل هاي مشهد

همانطور كه در ابتداي اين متن گفته شد، شهر مشهد براي استقبال از گردشگران و زائران گرامي هتل ها و اقامتگاه هاي زيادي را در سطح شهر احداث كرده اند. برخي از اين هتل ها را در اين قسمت معرفي مي كنيم:

  1. هتل قصر طلايي: هتل قصر طلايي يكي از لوكس ترين هتل هاي اين شهر به شمار مي رود. اين هتل داراي 5 ستاره مي باشد و همچنين به عنوان دومين هتل بين المللي شناخته شده است. اين هتل در خيابان امام رضا در سال 1389 ساخته شده است.
  2. هتل پارسيس مشهد: اين هتل نيز داراي 5 ستاره است و به عنوان يكي از هتل هاي لوكس شناخته شده است. شما مي توانيد با اقامت در اين هتل در حدود 10 دقيقه به حرم مطهر برويد و زيارت كنيد. اين هتل داراي امكاناتي از قبيل رستوران، سالن هاي پذيرايي شيك، سونا، استخر و... مي باشد.
  3. هتل درويشي: هتل درويشي در سال 1391 در خيابان امام رضا ساخته شده است. اين هتل نيز داراي 5 ستاره مي باشد و جزو هتل هاي لوكس محسوب مي شود.
  4. هتل پاريس مشهد: هتل پاريس مشهد علاوه بر اينكه به حرم مطهر نزديك مي باشد به بسياري از اماكن تفريحي و همچنين جاذبه هاي گردشگري نزديك مي باشد و گردشگران عزيز مي توانند به راحتي هم براي زيارت و هم سياحت در اين هتل اقامت كنند.
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۴:۴۹ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب