لوكس ترين اژانس هواپيمايي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 50
دیروز : 61
افراد آنلاین : 1
همه : 4115
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

شهر سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ به عنوان پايتخت روسيه از ويژگي هاي برجسته و بسياري برخوردار است. اين شهر به دليل اينكه امپراطوري هاي زيادي را در گذشته پشت سر گذاشته است داراي تاريخ بسيار جذابي مي باشد. وجود هر امپراطوري در روسيه باعث ساخت تعدادي كاخ شده است كه هم اكنون به عنوان جاذبه هاي اين شهر به شمار مي آيند. اين شهر علاوه بر جاذبه هاي ديدني، رستوران و كافه هاي فوق العاده اي براي پذيرايي از گردشگران دارد. همچنين اين شهر شامل هتل هاي باشكوه و بسيار زيبا و با كيفيت براي اقامت گردشگران با هر بودجه اي مي باشد. آب و هواي سنت پترزبورگ در فصل بهار و تابستان و همچنين در اوايل پاييز فوق العاده دلچسب و براي گردشگري مناسب مي باشد. در زمستان به دليل اينكه سنت پترزبورگ هميشه همراه با برف و سرما مي باشد پيشنهاد خوبي براي گردشگري نيست. شهر سنت پترزبورگ يكي از شهرهايي است كه نبايد فرصت ديدن آن را از دست داد. شما مي توانيد با شركت در تورهاي گردشگري سنت پترزبورگ از اين شهر زيبا و تاريخي ديدن فرماييد و لذت ببريد.

تور سنپترزبورگ

موقعيت جغرافيايي سنت پترزبورگ

علي رغم تغييرات شديدي كه آب و هواي سنت پترزبورگ دارد موقعيت جغرافيايي خاص سنت پترزبورگ باعث شده است كه اين شهر از سيل، زلزله و… در امان باشد موقعيت جغرافيايي سنت پترزبورگ باعث شده است كه تور سنت پترزبورگ بيشتر در فصول معيني از سال برگزار گردد علاقه مندان به برف و سرماي طاقت فرسا مي توانند فصل زمستان به اين شهر سفر كرده و در شمال سنت پترزبورگ از طبيعت بكر و سرماي طاقت فرساي اين شهر زيبا لذت ببرند شهر سنت پترزبورگ واقع در نيمكره شمالي كره زمين و با فاصله اندكي از قطب شمال قرار دارد موقعيت جغرافيايي ويژه سنت پترزبورگ باعث شده است تا در اين كلانشهر زيبا جلوه هاي خاص و طراحي هاي خاصي از معماري به چشم بيايد ميانگين دما در فصل زمستان در سنت پترزبورگ بين ۱۵ الي ۴۰ درجه متغير مي باشد و ميانگين دما در فصل تابستان تا ۴۵ درجه سانتيگراد بالاي صفر مي باشد اگر بخواهيم طول سال را در سنت پترزبورگ به دو قسمت تقسيم كنيم شش ماه از سال سنت پترزبورگ شاهد بارش برف مي باشد در واقع سنت پترزبورگ بيشترين بارش برف را دارد.

آب و هواي سنت پترزبورگ

آب و هواي سنت پترزبورگ مانند هر شهر يا كشور ديگري در هر فصل از سال متفاوت است. آب و هواي اين شهر در فصل بهار با وجود اينكه برف هاي فصل زمستان از سال گذشته هنوز پابرجاست، گرم مي باشد. ولي گرماي اصلي در اين شهر از ماه ارديبهشت با از بين رفتن سرماي برف هاي موجود شروع مي شود. آب و هواي اين شهر در ماه هاي اوليه تابستان بسيار گرم و مرطوب مي باشد ولي با گذشت زمان كه به ماه آخر تابستان نزديك مي شود از شدت اين گرما كاسته مي شود. با وجود گرما در اين فصل باز هم تابستان، فصل پر گردشگر در تور سنت پترزبورگ به حساب مي آيد. در فصل پاييز شهر زيبا و رنگارنگ تر مي شود و دماي هوا رفته رفته معتدل تر و دلچسب تر خواهد شد. همانطور كه به ماه هاي آخر پاييز نزديك مي شود سرماي شديد به اين شهر حاكم مي شود و كم كم نشانه هايي از برف زمستاني نمايان مي گردد.

آب و هواي سنپترزبورگ

بهترين زمان سفر به سنت پترزبورگ

بهترين زمان براي سفر به سنت پترزبورگ به چند مورد بستگي دارد. يكي از اين موارد آب و هواي شهر سنت پترزبورگ مي باشد. در حالت كلي بايد گفت فصل تابستان با اينكه شلوغ ترين فصل سال محسوب مي شود، براي سفر به اين شهر مناسب است زيرا سنت پترزبورگ در فصل تابستان داراي آب و هواي فوق العاده اي براي گردشگري مي باشد. مورد ديگر درباره بهترين زمان سفر به سنت پترزبورگ هزينه اقامت در اين شهر مي باشد، اين شهر يك شهر گران قيمت است و در فصل هاي پرگردشگر، گران قيمت تر نيز مي شود. كساني كه مي خواهند هزينه كمتري براي سفر خود قرار دهند بايد فصلي را به غير از فصل هاي پر گردشگر براي سفر خود انتخاب كنند.

تور سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ دومين شهر پرجمعيت روسيه مي باشد از ديرباز سنت پترزبورگ به عنوان مهمترين مركز سياسي، اقتصادي، فرهنگي و آموزشي كشور روسيه به شمار مي آيد جمعيت مسكو حدود ۵۰۰ هزار نفر مي باشد اين شهر در كنار رودخانه نوا واقع در آسياي شمالي مي باشد تاريخ پرفراز و نشيب سنت پترزبورگ ، موقعيت جغرافيايي خاص ، جاذبه هاي گردشگري و... مجموعه عواملي است كه باعث شده امروزه تور سنت پترزبورگ به عنوان يكي از نام آشنا ترين تورها در سراسر جهان شناخته شود لذا در اين مقاله سعي بر آن است تور سنت پترزبورگ به عنوان يكي از پر متقاضي ترين تورهاي دنيا را معرفي كرده و شما را با جذابيت هاي آن آشنا كنيم.

جاذبه هاي گردشگري سنپترزبورگ

جاذبه هاي گردشگري شهر سنت پترزبورگ

همانطور كه گفته شد شهر سنت پترزبورگ به عنوان دومين شهر روسيه معروف شده است. اخذ اين رتبه توسط شهر سنت پترزبورگ با دلايل زياد انجام گرفته است كه يكي از آنها آمار بالاي گردشگري در اين شهر است. اين شهر از ديرباز تاكنون سر سختي ها و اتفاقات زيادي را پشت سر گذاشته است، برخي از اين اتفاقات باعث خلق برخي از اين جاذبه هاي گردشگري شده است. گردشگران مي توانند با شركت در تور سنت پترزبورگ از تمام اين جاذبه هاي زيبا ديدن فرمايند و لذت ببرند. در اين قسمت به برخي از جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره خواهيم كرد:

  • كاخ هرميتاژ: اين كاخ به عنوان معروف ترين جاذبه گردشگري شهر سنت پترزبورگ شهرت دارد. اين كاخ زيبا علاوه بر اينكه يك جاذبه گردشگري است، يكي از بناهاي باستاني اين شهر به شمار مي رود.
  • قايقراني در كانال و رودخانه سنت پترزبورگ: براي اينكه در اين قايقراني ها شركت كنيد و لذت ببريد بايد در ماه هاي مه تا اكتبر به اين شهر سفر كنيد. با قايقراني بر روي رودخانه هاي اين شهر زيبايي هاي آن را بيش از پيش مي توانيد تماشا كنيد.
  • سارسكوي: اين ساختمان با اينكه به يك كاخ شباهت دارد ولي در واقعيت يك كاخ نيست بلكه تركيبي از دو كاخ را در خود جاي داده است. اين كاخ داراي پارك بسيار زيبايي است كه محوطه ساختمان را ديدني و چشم نواز كرده است.
  • كليساي رستاخيز: اين كليسا داراي تاريخ بسيار جالبي است. با ديدن اين كليسا مي توانيد با استفاده مستندات موجود در كليسا به تاريخ آن دست يابيد. اين بنا به صورت رنگارنگ تزئين شده است و ديدن آن روح انسان را تازه مي كند.
  • پل هاي قپاني: شهر سنت پترزبورگ داراي تعداد زيادي پل مي باشد كه برخي از آنها متحرك هستند، به عبارت ديگر باز و جمع مي شوند. پل قپاني يكي از اين پل ها است كه تماشاي آن بي شك خالي از لطف نخواهد بود.
  • خيابان نوسكي پراسپكت: به جرات مي توان گفت خياباني زيباتر از اين خيابان در شهر سنت پترزبورگ وجود ندارد. اين خيابان علاوه بر اينكه به عنوان مهمترين خيابان هاي روسيه است، يكي از مهمترين خيابان هاي كل دنيا نيز محسوب مي شود.

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۱۸:۰۲ ] [ فاطمه حسن زاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب